Stranica 3 od 50 PrvaPrva 1234513 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 496

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    Zovem se Camil,a zovu me Camke.Volim sve sto vole mladi,od strane muzike slusam Dzastina Bibera i Madonu.Ako se neko zeli dopisivati,neka se javi u inbox Juuj sta je vanzemaljaca,sta uradi crni crni Frajeru ni zahtjev neces da posaljes.Kad istice pocetnicka?Sta je ovo?Treba li dual kome?
    joj sta je tih vanzemaljaca eno ih ba na svakom koraku heheh
    meni fali na nalogu jedan nadzorni organ i poslovodza pa biraj mjesto hahahah

Citat Citat od amater Pogledaj komentar
    desetak i jos bar X10 po ostalim savezima da se ne bi slucajno desilo bez spijanja ovaj server :novine:
    sve je tako care kako kazes i budi ubjedzen da je tako

Korisnik Kulin ban's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

:tesla:
    Igračicama i igračima, zna se. :love5: & :gimmi5: .
    Čujem da je u pripremi novi Giletov hit: "Joj meni, jooooooooj, ode nalog moj ..."

Citat Citat od Ripper Pogledaj komentar
    ....................
    Još imam onu tvoju sliku u pedalini iz 2011, hoćeš da je probušim?

....................
    Jesi li se ti to vratio ili igraš dual sa Obamom?:dance:

Citat Citat od NIIGER Pogledaj komentar
    ....................
    Koliko se planira trajanje servera? 2 mjeseca?
    I pripazite vas 2 onog malog na +/+, nemojte da vam obojici dolazim.
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Korisnik WarM.'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2013

Uobičajeno

U sred avgusta pokrenuli server, pa ko ce da igra. Ovim mozgovima iz organizacije treba dodijeliti medalju za glupost.
    Gdje nesta menaGer, saljite strazu po njega. :leti:
    Last edited by WarM.; 17.08.14 at 17:12.
    Holiday War Machine

Korisnik TalibanaC's Avatar
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Legate Hamco Pogledaj komentar

Jel se to zagrijavate za rsx?
    mi ne igramo rsx nego dex
    TERROR CREW :bond:

Korisnik andry123's Avatar
    Registrovan
    Dec 2010

Uobičajeno

bice vam jako zanimljivo

Uobičajeno

Citat Citat od Kulin ban Pogledaj komentar
    Igračicama i igračima, zna se. :love5: & :gimmi5: .
    Čujem da je u pripremi novi Giletov hit: "Joj meni, jooooooooj, ode nalog moj ..."

Još imam onu tvoju sliku u pedalini iz 2011, hoćeš da je probušim?

Jesi li se ti to vratio ili igraš dual sa Obamom?:dance:

Koliko se planira trajanje servera? 2 mjeseca?
    I pripazite vas 2 onog malog na +/+, nemojte da vam obojici dolazim.
    Pustio me Obama,kaze da sam ispunio normu Pa evo dosao da vidim sta ima novog/starog ovdje na bax.Niger,ja ti mogu platne liste pravit i knjigovodja bit

Uobičajeno

Pustio me Obama,kaze da sam ispunio normu Pa evo dosao da vidim sta ima novog/starog ovdje na bax.Niger,ja ti mogu platne liste pravit i knjigovodja bit
    Ja se takodje prijavljujem , da budem izvrsni faktor kada napravis nesto vojske Crnjo da mi posaljes poruku na mob da dodjem i sve to "rknem" nedje u nepovrat. To ti dodje kao brooker da ti ulozim u nepovrat.

-Call me dve dvojcice tri trojcice.
    Last edited by ownedstylez; 19.08.14 at 01:24.

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

pozz svima

sto se mene tice problem travjana je da je sve manje i manje igraca, prije par godina ako je bilo na speedu manje od 5000 igraca vec se je vikalo da ne valja server a sad se nemere doc na 3000. Problem je u tim da ko god pocne tek igrat travjan iskusni igraci ga odma pretvore u farmu i normalno da ce igrac naci koju drugu igricu da igra trebalo bi vise se imati volje naucti nove igrace igrat neg jednostavno jih pretvarat u farme ako se nastavi vako ostat ce 500 600 igraca da igra i to je to

Korisnik Ripper's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od #300# Pogledaj komentar
    pozz svima

sto se mene tice problem travjana je da je sve manje i manje igraca, prije par godina ako je bilo na speedu manje od 5000 igraca vec se je vikalo da ne valja server a sad se nemere doc na 3000. Problem je u tim da ko god pocne tek igrat travjan iskusni igraci ga odma pretvore u farmu i normalno da ce igrac naci koju drugu igricu da igra trebalo bi vise se imati volje naucti nove igrace igrat neg jednostavno jih pretvarat u farme ako se nastavi vako ostat ce 500 600 igraca da igra i to je to
    Nije to problem traviana na pocetku imas zadatke koje moras proc i koji te u startu nauce sta trebas radit i kako i gdje eh sad veci je problem sto ti isti novi igraci misle da mogu sa jedan sat dnevne aktivnosti biti dobri na serveru i ne postati farme praveci pocetnicke greske kao sto je ne grade sklonista pa ih nuliraju svaki put kad im napadanu selo ostanu bez resa ostavljaju vojsku u selu pa im bude uhvacena ne igraju sa goldom sto je npr opravdano za maloljetnike jer nemaju kartice ali ipak postoje poruke prek kojih mozes narucit 50 zlata za gold club i da ti vojska bjezi iz sela dok ti nisi tu i jos takvih stotinu strvari ima zbog cega su ovi iz top 50 ili 100 bolji od ostalih da ne govorimo o top10 koji trose i lovu i vrijeme da bi bili tu gdje jesu na kraju samo se moze zakljucit hoces da budes dobar onda igraj predano tome.

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Ripper Pogledaj komentar
    Nije to problem traviana na pocetku imas zadatke koje moras proc i koji te u startu nauce sta trebas radit i kako i gdje eh sad veci je problem sto ti isti novi igraci misle da mogu sa jedan sat dnevne aktivnosti biti dobri na serveru i ne postati farme praveci pocetnicke greske kao sto je ne grade sklonista pa ih nuliraju svaki put kad im napadanu selo ostanu bez resa ostavljaju vojsku u selu pa im bude uhvacena ne igraju sa goldom sto je npr opravdano za maloljetnike jer nemaju kartice ali ipak postoje poruke prek kojih mozes narucit 50 zlata za gold club i da ti vojska bjezi iz sela dok ti nisi tu i jos takvih stotinu strvari ima zbog cega su ovi iz top 50 ili 100 bolji od ostalih da ne govorimo o top10 koji trose i lovu i vrijeme da bi bili tu gdje jesu na kraju samo se moze zakljucit hoces da budes dobar onda igraj predano tome.

i to ima svoje al treba to objasniti novima igracima ja sam ovaj server sve nove igrace pokupjo u savez i polako jih ucim kako bi se trebalo igrat one glavne stvari vojska sklonisca i to da jih jos ima nekolko vakih mozda bi se i naucjo narod stagod i nebi svaki server sve manje i manje igraca bilo jer travjan nije zanimljiv ako igra samo 500 600 igraca a ako nastavi vako to ce se i desiti