Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 23

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

ex Crew
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma i opštim pravilima igre, svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti tačka 1.3 opštih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Korisnik Kulin ban's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

:tesla:
    Pozdrav poperke i poperi. :love5:
    Najavljivana senzacija svih senzacija je, samo senzacija.
    Ancient EU? Registrirano 441 akaunt?
    Toliko se kod moga dide prijavi susjeda da tresu šljive.

Last edited by MOD_Ripper; 24.07.14 at 17:06. Razlog: Prozivanje administracije prvo upozorenje sledeci put ban
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

O Kuline stari ovisniče. Ma kakva senzacija prije da je španska groznica pa sve poharala.

Al neka drago mi je što sam dva dana klikao ovo kino opet nakon pauze, drago samo zbog porukice koju dobih u inbox.
    Al me nasmija majko draga.

Pošiljalac:
    Imam Mehdi
    Naslov:
    bez naslova
    Poslano:
    danas 20:46
    Prijavi kao neželjenu poštu
    Primi me u alijansu. Aktivan sam igrač, svaki dan najmanje 45 minuta igram travijan. Travijan sam počeo da igram od svoje devete godine, sad imam 10 punih, jedanesta mi nastala. Volim da pomažem po potrebi, ali samo pod uslovom da ja imam viška resursa. Ne volim pravit vojsku jer nisam ratni igrač zato sam izabrao germansko pleme. Idem u školu, ali sam sad na raspustu pa mi mama dozvoljava da igram travijan. Na profilu ću napisat od kad do kad sam aktivan kako bi igrači iz alijanse znali kad sam tu. Javi se.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik HarunT's Avatar
    Registrovan
    Mar 2010

Uobičajeno

Ništa novo travian propada i dalje,ja uletio nakon duže vremena da vidim taj najavljivani novi server kad tamo ...smiješno
    ovaj što je tražio da uđe je djete pa mu ne možeš zamjerati ali šta kažeš na KP iz trenutno No1 alijanse servera.Ja plakao od smjeha kada sam vidio da su ljudi objavili rat u trenutku kada je u toku početnička zaštita za čitav server i još ozbiljni

Pošiljalac:
    anto
    Naslov:
    Kruzna Poruka
    Poslano:
    danas 12:49
    Prijavi kao neželjenu poštu

Zdravo.Kao sto je vecina primjetila objavili smo rat sa savezom H-H.U svadji smo zato sto su vecinu igraca pitali da predju kod njih i moramo isto tako maknuti konkurenciju . Pa zato cemo imati OFF igrace i DEFF igrace. DEFF igraci ce za pocetak imati makar 25 jedinica koje su za odbranu a OFF igraci ce ako su :gali imati 25 jedinica, ako su rimljani imati 20 jedinica , a ako su teutonci imati 40 jedinica. To je neophodno a za dalje planove cemo se dogoriti.

Hvala.
    Comando
    @nto
    @rminPlayer_LP

Bio je to znak za ili se brisati ili još malo ostati na ovoj komediji od servera.Bar ću se imati čemu smijati na ovom ancient EU serveru.

Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kulin ban Pogledaj komentar
    Prozivanje administracije? :razmislja: Koliko se sjećam posta, bila je u pitanju kritika.

O novom serveru najbolji komentar je dao ajvazdedo, nazivom svog sela i saveza.
    Ajvaz, mali corto je tu na GO, nemoj da mu što zafali. Virim i ja malo.
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

ex Crew
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Prozivanje administracije? :razmislja: Koliko se sjećam posta, bila je u pitanju kritika.

O novom serveru najbolji komentar je dao ajvazdedo, nazivom svog sela i saveza.
    Ajvaz, mali corto je tu na GO, nemoj da mu što zafali. Virim i ja malo.

Postoji tema predvidjena za kritike Ovdje

Uobičajeno

Ma ne moze biti senzacije 2 razloga...
    1.Jer za senzaciju treba brdo naroda da se iskupi ali posto iz mjeseca u mjesec sve vise ljudi dize ruke od traviana, to nije moguce...(a sa ba servera je narod vec u velikoj mjeri rastjeran...)
    2.A drugi razlog je iz licnog misljenja, scenario ima potencijala da pruzi nesto novo, taktike, malo vise zivosti itd... samo sto igraci koji bi pravili server zanimljivim nece doci radi brzine servera... spori je spori...mi smo odavno zivce pogubili cekajuci "godoa" a kamoli da cekamo da vojska negde stigne ili slicne stvari pogotovo na serveru gde su artovi razbacani po cjelim kordinatama...i odma ljudi krecu od tog zakljucka zato klapa koja bi senzancije nece napraviti naloge.

Travian je udario u takav zid na nasim prostorima svih ovih godina... Da mu vise ne moze pomoci ni mali buda sa Tibeta, jedino trenutno resenje gde bi sve zivnulo je da administracije ovih nasih domena sjednu i probaju da apeluju na traviangames udruzenim snagama da ukinu sva tri domena i stvore jedan balkanski domen za hr, rs i ba... Verovatno bi im se i cifre i zarada slozile i izasle na bolje na taj nacin nego ovako... A vjerujem da oni sto prate profit znaju veoma dobro, ako nema dobrog servera i konkurencije po serverima da i kupovina golda drasticno opadne. Tako kada bi podesili par servera na kome bi bila opsta tarapana vjerovatno bi i vise profitirali a i nama igracima bi vjerovatno bilo mnogo primamljivije da dodjemo i napravimo nalog.

Sto se tice ancient EU scenarija , moj savjet :
    Off igraci koji odu za artom nece se naigrati , jer ce se zaglaviti u dzungli. Tako da se bazirajte gde ima naroda da imate da se igrate i tucete sa ljudima. Deff igraci neka se baziraju i idu po artove i neka se naseljavaju oko artova i prave prvo off da ga osvoje pa kasnije neka pimpaju deff tu da ga mogu braniti (ali cisto sumnjam kakvo je stanje da ce iko i napadati na 50-60h art imaju ljudi svojih problema nego da cekaju 3 dana da vide sta ce se desiti). Sve ostalo je zivi bili pa vidjeli, ovo cak ni sami sebi ne mozete napraviti da vam bude zanimljivo kada je registracija ljudi ovako mala...

Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od MOD_Ripper Pogledaj komentar
    Postoji tema predvidjena za kritike Ovdje
    Hvala ti od srca. A ovaj link je kritika Traviana 4.4 i ostalog iz same igre a ne
    "Bogova koji su pali na tjeme". :pusa:

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    ...............................
    Ma možeš ti, ja i bilo tko drugi pisati, nuditi ideje, biti spreman da daš novac i vrijeme,
    nastojati da u Igri ostane bilo kakva čar, na drugoj strani postoji ekipa koja pojma nema
    što Igra jeste. A i ako netko od igrača uleti u tu ekipu, postanu dio
    "slike razočaravajućeg propadanja Traviana". To je sva mudrost. Nekom i nekima.
    Last edited by Kulin ban; 02.08.14 at 00:59. Razlog: Ispravak
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Korisnik Vodarica's Avatar
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Upravo tako. Senzacija je u samo u naslovu senzacija.
    I to iz već navedenih razloga.
    Ovo je sasvim OK. Fina teorija (možda malčice nepotpuna), koja bi se dala fino odigrati u praxi.
    Čak je i izazov izaći malo iz rutine igre u koju smo upali.
    Ali kao što je rečeno, nema tu igrača koji bi to povukli i odigrali i još server koji počinje u špici godišnjih
    odmora i putovanja.
    Svi smo tu samo da pogledamo i kažemo Ciao!
    Unapred osuđen na max. 300 igrača u završnici
    Vrijeme je da "administracija" konačno počne da misli na igrače traviana, da uvaži već jednom, žalbe, primjedbe,predloge.
    Da zajedno sa igračima oživi servere i domenu, da shvate da su tu radi nas, a ne mi radi njih. BA travian je odavno
    na izdisaju,BA forum je već odavno mrtav, ako i progovorimo, odmah nas šalju sa šaltera na šalter...
    tipa pišite OVDJE....
    Već godinama se priča o balkanskim serverima, čak je čini mi se bilo i neko glasanje, ali ništa od toga,
    bar neki u vidu ovih "specijalnih" servera za probu.

Nego da se ja vratim na temu (da me ne presele na drugi šalter)
    Imam jedno pitanje, a to su dva (za sada).

1. Artefakti tj. drevni gradovi: jel se uzimaju herojem ili poglavicama???
    2. Pobjednički bodovi: dali se stiču samo izborom opcije artefakta ili ???

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Vodarica Pogledaj komentar
    1. Artefakti tj. drevni gradovi: jel se uzimaju herojem ili poglavicama???
    2. Pobjednički bodovi: dali se stiču samo izborom opcije artefakta ili ???
    1. Ovako za grad sam sigurna jer sam ja to vec naseg Marka pitala prije 20 dana (e sad koliko nam tacno info prenosi, to je pod upitnikom) znaci uzima se senatorom poglavicom ... i vjerovatno jedan napad treba jer kako pise u uputstvima nema moralnog bonusa, i ne treba se rusiti rezidencija-dvorac.
    2. Za drugo nisam pitala ali u uputstvu pise da ako ne aktivirate artefakt onda bodovi isu alijansi... da li ima opcija u ZZB to ce se viditi osvajanjem.

LP