Stranica 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 91 do 100 od 119

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik ujfaluši's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

nije to A&D, jer da jeste ne bi neki od osnivaca originalnog A&D klikali na kontra strani s "tajnim" planovima da skataju pojedine u vodstvu tog nazovimo A&D

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2013

Uobičajeno

Lako je vama sto ste se pogasili da pricate sada, a sta cu ja, ne znam vise ni sto klikam sve ovde igra samo za svoj cef, al kasno covjek ljude upozna pa shvati greske... :citaj:

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

ukazali su se neki novi klinci...likovi beskicmenjaci, likovi koji igraju kako se i ponasaju u RL... ameba do amebe, pertle im vire koliko su se uvukli u tudji pakas pa se naprasno pojave kao isprdak pred kraj predstave.... zalosno i jadno al tako je kako je...
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2013

Uobičajeno

Ujfa se ugasio ja nisam niti cu. Ne znam samo zbog koga igrati ovaj server zbog casti ili ono zbog neki tamo igraca koji su ispali fer i korektni po nekim svojim ideologijama . Zao mi jee sto pise samo par ljudi ovdje . Ba domeni su umrli svakako dobri su planovi samo sto ti isti ljudi su prosle godine poginuli za njihovu pobjedu zamisli ne znas cijeniti takve . Zrtvena janja ispadose

Svak sa svakim a svak protiv svakog

Cirkus.ba domena

Imran

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Tama Pogledaj komentar
    Ujfa se ugasio ja nisam niti cu. Ne znam samo zbog koga igrati ovaj server zbog casti ili ono zbog neki tamo igraca koji su ispali fer i korektni po nekim svojim ideologijama . Zao mi jee sto pise samo par ljudi ovdje . Ba domeni su umrli svakako dobri su planovi samo sto ti isti ljudi su prosle godine poginuli za njihovu pobjedu zamisli ne znas cijeniti takve . Zrtvena janja ispadose

Svak sa svakim a svak protiv svakog

Cirkus.ba domena

Imran
    Sve se da sredit pa i gasenje, svi su tako u pocetku pisali ja nikad necu i hahu a cim poprime batine klik na gasenje, zato ljudi ne pricajte vec dokazujte, ovde su sve neke diplomate jake na rijecima a u njima ni 5% fajtera zato i zbog takvih je los server. DPK je zrtveno jagnje jer su 0 i to teska nula od saveza koja je pometena u 10 dana kroz 3-4 akcije to je dovoljno, a pogotvo dodat od neaktivnog i lijenog A&D kojem su to bile sveukupne akcije na cjelom serveru, a drzali su neki stav i nije se dalo pricat sa njima. I evo sad na kraju svega dicu vam svima ww ispred nosa :tnx:

Korisnik
    Registrovan
    May 2013

Uobičajeno

ubio cca 50k offa,izgubio isto toliko,ne racunajuci 6k ovnova..

Korisnik Vodarica's Avatar
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Bravo!!!!
    Haj nek si i ti nekog opalio, onako poštenski, nakon 180 dana servera. I kažeš.."ma dosadno"

Nego???
    WW-i se uzeli, planovi stigli, 3000, uf neee, 300 ljudi na serveru..ko koga, ko gdje, ko s kim, na koga se tipuje...???
    Pa dajte ljudi, stvarno je monotono, šta se čeka???
    Obavjestite i nas što živimo u mraku:confused:

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Vodarica Pogledaj komentar
    Bravo!!!!
    Haj nek si i ti nekog opalio, onako poštenski, nakon 180 dana servera. I kažeš.."ma dosadno"

Nego???
    WW-i se uzeli, planovi stigli, 3000, uf neee, 300 ljudi na serveru..ko koga, ko gdje, ko s kim, na koga se tipuje...???
    Pa dajte ljudi, stvarno je monotono, šta se čeka???
    Obavjestite i nas što živimo u mraku:confused:
    Koja ono bi ti?? Da nije slucajno vodilja DPK u propast , ili ona sto pobjegla sa servera da je ne bi obrisali , hajd kako god , da imas obraza ne bi se javila vise ovde, svojom nesposobnoscu unistila si najaci savez na serveru i nasla da prica nesta. Ja sta sam uradio imam fino kod sebe sacuvano , tu je preko 30 rusenja, 12 zbrisanih GG , 15 obrisanih igraca prdo-jesi blesy od tvojih (naravno ne racunam deff naloge), al sta se ja imam dokazivat nekome nebitnom, ako te zanima javi se na pvt mozda dobijes sve logove. i da za ww osvaja legija zar nisi cula :vik:

Korisnik Vodarica's Avatar
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od atila. Pogledaj komentar
    Koja ono bi ti?? Da nije slucajno vodilja DPK u propast , ili ona sto pobjegla sa servera da je ne bi obrisali , hajd kako god , da imas obraza ne bi se javila vise ovde, svojom nesposobnoscu unistila si najaci savez na serveru i nasla da prica nesta. Ja sta sam uradio imam fino kod sebe sacuvano , tu je preko 30 rusenja, 12 zbrisanih GG , 15 obrisanih igraca prdo-jesi blesy od tvojih (naravno ne racunam deff naloge), al sta se ja imam dokazivat nekome nebitnom, ako te zanima javi se na pvt mozda dobijes sve logove. i da za ww osvaja legija zar nisi cula :vik:
    A što se ti nađeš prozvan?
    I to od nekog nebitnog (kome bi se pak dokazivao).:love5:
    Ko je tebe šta pit'o? Al eto kad me već vučeš:
    Jee, ja sam ta vodilja, koja je mjesec i pol stajala na 2 do 5 h katama tebi i ostalim vodilicama "najjače ally na serveru"
    Pa gdje ste bili momci...gdje ste bili??
    Ahh..da...bili ste zaposleni katanjem acc od 3 sela i suporta..
    A meni dosadilo čekati, niste se pokazali dovoljno da bih gubila svoje vrijeme na vas:turpija: