Stranica 45 od 45 PrvaPrva ... 35434445
Prikaz rezultata 441 do 445 od 445

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Mate - ARES Pogledaj komentar
    OK , misli sta oces , tvoja stvar .

to nije kiks nego tako stvari stoje . Mi smo na kraju ipak pobjednicka KOALICIJA znaci nismo bili supporti nego sam se smatrao jednakim s ostalima , a ti to gledaj kako oces .

lp
    BRAVO malo si progledao ali kasnis cijeli server.
    Nadam se da cete slijedeci biti bolji.

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Aj neka
    isli nam je dobro dosad , tako ce se i nastavit vama u inat .
    Ma nema tu inata.Dok sam igrala bili sam u alijansi koja je s vama bila u koaliciji.Ali zna se sta je cilj servera.Tako da ne kazem ja da vi niste bili dobri (opet napominjem) ali isto tako sam rekla da se nadam da cete biti bolji.Zna se sta je cilj svakog servera, tako da ako je ovo tvoje konacno dostignuce i to je OK. Ali ja vjerujem u vas i da ste izvukli neke pouke.

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Izgleda da si onda igrala u legijama kad je sarma gradio ww i osramotio sve svojom igrom. Ja sam bio aktivan koliko sam mogao i napravio WAR bez vecine starih igraca tako da smo i dobro prošli . Pouke su izvucene , budi bez brige
    Jesam igrala sam se sa legijama, sama na plusu okruzena njima i to je bilo ono sto sam ti spominjala (mislim da ste tada bili s njima u koaliciji) sa vasih korda... i drago mi je ako si skontao da vecina ne znaci kraj.Ali to je bilo neki drugi server, ja ti govorim o ovom serveru sada. Ali ajde nebitno da ne zvacemo ovuda bez veze, jer ovo vec treba da bude privatna prepiska.
    Ja nemam nista ni protiv jedne alijanse, ali imam protiv toga kada se cijele korde uvezu, jer mi onda server postaje smor (ne toliko da mi je dosadno, daleko od toga, jer bas je zanimljivo i biti protiv svih, ali posto nemam toliko vremena onda mi postaje prava obaveza za koju nemam vremena), zato sam rekla da se nadam za razliku od proslog da ste ostali sada svoji i krenuli pravim putem, za sve ostale i za ba servere. Sto vise alijansi ali ne pod cjenu svih uvezivanja u koaliciju, server zanimljiviji.Jos jednom da cestitam svim koji su uspjeli da server privedu kraju.

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

GDJE STE CITAV SERVER BILI KAD JE TREBALO DA SE SPAMA NA FORUMU???

ukratko, aliensi su sve

ljubi sale
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2011

Uobičajeno

zasad najzanimljiviji je ba3 server nije više monoton ,dobro na kraju će biti jer se znaju pobjednici :subjezakon: