Stranica 118 od 135 PrvaPrva ... 1868108116117118119120128 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,171 do 1,180 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od dojaVa Pogledaj komentar
    Džemila, je's to ti bona?
    Jesi ti ono poslala off na jedan rimski ww od milju deffa?
    Nema pojma moras mi dati kakvih jos informacija , al ovo ako pitas nesto u vezi mene i tebe ako na to ciljas ne vjerujem jer ja i ti dje smo se susreli jesu tvoji pozni serveri i gde nisi igrao po mom misljenju ni ozbiljno ni sa ekipom ... tipa s3 kod Jagode na nalogu neki spori bezvezni server i neki speed dje si se sprdao na nekom Inna nalogu ako se ne varam... Nisam ja zenica i to si se zajebao negde...

Citat Citat od Ann1 Pogledaj komentar
    Alo ti mali klempavi bolje da cutis da ne cupamo usi jos vise ima poletis ko Dambo, ti citao ti neki vidovnjak druze ti si jedino dazdevnjak nemoj me ljutiti da ne izbacujem ovde kakve slike Hahahhaha
    Boki dripcino blajv samo blajv... nema problema znas da se ja ne stidim svojih sarmatnih usiju... nisam ja kriv sto smo mi svi u kompletu blago hendikepirani, nije ni tebi lako sa tom glavudzom hodat po putu preteze jelde?

Citat Citat od Ann1 Pogledaj komentar
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...b9&oe=56F882AD
    Nemoj se igrati sa mnom bice problema Vidi prsta druse ko virsla hahahaaah

A glava ko glava sta ces brate kad te puknem glavom onesvestim te
    Ja tvoju sliku ne moram postavljati koga interesuje kako izgledas samo ode nadje chupa chups lizalicu a svi znaju kako ona izgleda ne moraju se zamarati traziti ...

Tacno si mali dripac Mogu misliti koliko ti kompromitujuceg materijala imas nasnimano kod sebe na kompu Gori si od crnog
    Last edited by MOD_t0X1c; 24.11.15 at 22:55.

SuperStar★ dojaVa's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Nema pojma moras mi dati kakvih jos informacija , al ovo ako pitas nesto u vezi mene i tebe ako na to ciljas ne vjerujem jer ja i ti dje smo se susreli jesu tvoji pozni serveri i gde nisi igrao po mom misljenju ni ozbiljno ni sa ekipom ... tipa s3 kod Jagode na nalogu neki spori bezvezni server i neki speed dje si se sprdao na nekom Inna nalogu ako se ne varam... Nisam ja zenica i to si se zajebao negde...
    Vidim ja da se mi nismo sretali, ne bi ti meni onda ovako piskarao ovdje!

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Ja tvoju sliku ne moram postavljati koga interesuje kako izgledas samo ode nadje chupa chups lizalicu a svi znaju kako ona izgleda ne moraju se zamarati traziti ...

Tacno si mali dripac Mogu misliti koliko ti kompromitujuceg materijala imas nasnimano kod sebe na kompu Gori si od crnog
    AHHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAH druzeeeeeeeee 20 giga imam kompromitujuceg materijala hahahahahhaha

Uobičajeno

Vidim ja da se mi nismo sretali, ne bi ti meni onda ovako piskarao ovdje!
    Jos vise bi piskarali, i imao bi vjerovatno pored svih obaveza sto si imao jednu vise

U svakom slucaju bilo bi ti zanimljivo , cak i ako bi gubio al nismo se sreli jebiga svako u svoje vrijeme ...

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    Ajde ja pitam tu mahere traviana jedno pitanje... Ako je rog veliki rog natara 30% protiv natara, jel vrijedi ako ga stavim na heroja i posaljem u WW oce deff biti 30% jaci?
    Ovo ti ne moze odgovoriti ni multihunter. Ja koliko znam niko se ovim pitanjem nije zanimao od kako postoje rogovi u igri. Ako uopste djeluje u odbrani moze djelovati samo na te jedinice koje su sa herojem tako da ako te tih 30% izvuce onda ga stavi

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    30% Bonusa u napadima na natare.Dakle ne djeluje u odbrani od natara.Nisam maher traviana,al bi trebalo sliejditi logiku...
    Eto ti odgovora, zato nikada nikad nije ni postavio to pitanje jer na rogu pise za sta sluzi
    Last edited by ownedstylez; 24.11.15 at 23:17.

Uobičajeno

30% Bonusa u napadima na natare.Dakle ne djeluje u odbrani od natara.Nisam maher traviana,al bi trebalo sliejditi logiku...

Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

i ja mislim ali ono rekao da provjerim mozda netko zna sigurno, a podrsku nema smisla da pitam...
    Šta imaš protiv podrške, sve pro igrači tamo poput Mate, Elvira i ekipe!

Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Bolje me pitaj sta nemam, hahahahhaha..... pitaj podrsku posto nesmijes duze od 14 dana sitati nekoga koga nema, pitaj di vidis ili kako da znas koliko dugo nekoga nema.... jer ako se logiras nakon 14 dana dobijes ban samo takav.... onda ih pitaj zasto na stranim serverima kada dođe do neke gluposti oni dobiju golde a mi ne... ako oces mogu tako do sutra.... a oni ce ti odgovoriti sa, ustvari nece, jer neznaju sta da napisu, hahahahhaha
    Da nije Omar na podršci?

Uobičajeno

Da nije Omar na podršci?
    Jeste , pita Cele da mu kaze kad ga neko nesto pita da odgovori

Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Ahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahahah hahahhahahhahahahahahahhahahahahha
    ahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahaha hahhhahahahahahhahahahahahhahahaha

PLAČ!
    Kad budeš igrao naredni server javi se da ti uplatim 100 golda!

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Jeste ubico natara tako je Bez Cele nista ne mogu, za razliku od tebe ja imam sa kime igrati. Ti si ostao sam Kad si mogao mene i Bojana dovesti do toga da odemo sa naloga , onda nema dalje