Stranica 129 od 135 PrvaPrva ... 2979119127128129130131 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,281 do 1,290 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od FKR1987 Pogledaj komentar
    Sta je ba zeko ko dirao? ili da kazem sta je Faca? Samo ti pises ovakve nebuloze, psujes i sve, u nadi da ces nas isprovocirati... Jeste mi odlucujemo, a ako sam upravu da je neko sa FFM tu, onda si ti najbolji primjer da mi odlucujemo... Samo imas moj respect, trpiti svakodnevni bukake a opet ostati igrati znaci imati jaku volju za igrom...

A za Elvira, don't worry... Nece se server zavrsiti za 7 dana, ako treba mjesec da igramo, igrati cemo mjesec, jer nam se moze... Rekao sam da MI odlucujemo a to smo do sada i pokazali.
    Kao što sam rekao, izgleda da vi ne odlučujete.

I, pravilo kulture i pravopisa je da se riječ Vi piše velikim slovima, a ne "mi".

LP

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Kao što sam rekao, izgleda da vi ne odlučujete.

I, pravilo kulture i pravopisa je da se riječ Vi piše velikim slovima, a ne "mi".

LP
    Joj ovog Elvira, na account pise sasvim pristojno a ovamo glumi nesto... Ako se rijec Vi pise velikim slovom zasto si je ti napisao malim? Ja sam MI napisao velikim iz nekih drugih razloga

Vidi, hocemo se kladiti da mi odlucujemo? Imamo dvije tri opcije, zgoldati selo da ima vise popa jer nam se moze, produziti server na dvije sedmice jer nam se i to moze zar ne?

Budi budi pozdravljen, i sljedeci server klikaj batine + tv, bolja ti je kombinacija

Uobičajeno

Pa vidis da se jedini zeko pali ,zapjenio ko da je dobio rabis Polako zeko mali,idi kod baba sere,sve ce biti ok.A sta pricas kad znam ko si,provjerio sam tutkus jedan.Za svaki post se lijepis ko univerzal lijepkom,i kad te niko ne slusa-ono nisi nam ba ni sec zanimljiv-sam sebe ponvljas te rsx te rsx...Kad si ti sta igdje uradio jado ,avetinjo,djeticu..Osim sto ovako pod anonimsnim nickovima,a svi znao koji si jado,balis ovdje po forumu i pijenis...Ajde sad u sumu mali zeko,baba sere ceka tamo..ajd odskakutaj tj odjebaus u troskocima sve...zecijim

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od FKR1987 Pogledaj komentar
    Joj ovog Elvira, na account pise sasvim pristojno a ovamo glumi nesto... Ako se rijec Vi pise velikim slovom zasto si je ti napisao malim? Ja sam MI napisao velikim iz nekih drugih razloga

Vidi, hocemo se kladiti da mi odlucujemo? Imamo dvije tri opcije, zgoldati selo da ima vise popa jer nam se moze, produziti server na dvije sedmice jer nam se i to moze zar ne?

Budi budi pozdravljen, i sljedeci server klikaj batine + tv, bolja ti je kombinacija
    Ne kladim se nikad u životu, pa ni sada neću. A znam zašto si napisao MI. Onda da ti kažem, ne hvali se sam, čekaj da te neko drugi pohvali.

Ok, radi šta hoćeš, niko ti ne brani. Whatever, dude.

LP

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od zekobl Pogledaj komentar
    vidi se ko je pacenik cuvas praistorijske logove toliko govori o tome koje ovde pacenik

evo ti jedan isto log od malog zeke http://travian-reports.net/hr/report/13969f6ebbe pa se cuvaj sledeci server mozda dobijes sargarepu

a osvojio sam sve jedan rsx koji sam igrao uvejk bio u top 20 napadaca ovaj malo zeko koji usi zavrce
    a i bax sam sa vama osvojio

http://prntscr.com/97dxo7 evo ti malo trenutni server koji ima vise ljudi nego bax

javi se za pecet da ce zeko sargarepu

Još uvijek nikakvog pečata nemaš, mogao si uzet bilo čiji log, i kopirat bilo čiji profil sa akaunta. Nevidim ja nigdje ondje spominjanje nikakvih punjenih zecova.Punjenih zna se čime.

Voliš ti zeko malo i da lagiš, neka katanja ti s priviđala mog akaunta, neko deff klikanje tako da pečat sinko, bez pečata ni iz kuće izaći nesmiješ.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Uobičajeno

http://prntscr.com/97ec0k

Eto ti ga dedo i sa ovog servera ba,bili deff acc FFM-u,njima smo odmah u pocetku roknuli gg,pa se poslije ispostavilo da FFM ima pristup tom akauntu.Zeko kanta za nabijanje,pusti ga baba sere ga trazi.A posto znam neke momke sa ovog acc-a,znam da nije ovo njihov stil pisanja,tako da..Zeko,ne trudi se vise ...sargarepu znas vec gdje

Uobičajeno

Ova poruka stvarno nije nikakvo omalovazavanje il nesto,samo eto pokusaj da udovoljim svima i da eto bude malo i zanimljivo.Ako neko od ovih suparnickih ally ima neki prijedlog gdje da napravimo akciju i gdje bi na meti moglo bit odredjen broj deff-a,neka se javi ovdje ili IGM.Acc Invasion Team.Znaci neka javi metu da idemo tu i tu mi cemo tamo i krenuti.Ajd da ne ostaje ovoliko off raji dzaba.

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ajvazdedo Pogledaj komentar
    Sale nema potrebe da se zamaraš glupim ljudima. Napisao je junak zeko par nekih tvrdnji o nekim katanjima na rsxu, o svakakvim nekim imaginarnim dešavanjima koja su se zbila u njegovoj pačenićkoj glavici, ali zato dobio je slike, može da gleda do sabaha u njih, ali đaba je to njemu kad je on pored toga što je glup,tup,dosadan, izgleda da je i 100% ćorav ko kokoš pa opet lupa li ga lupa.

Zeko,zeko što si tup, jel to možda što si glup?

Pitanje za zeku, kad je to on nešto osvojio, pa makar i prvo mjesto u šopanju gova.na.Imaš li pečat??
    Ajvaze, ovo je Dragan pisao, nisam ja

Dragane :*
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2014

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    Ajvaze, ovo je Dragan pisao, nisam ja

Dragane :*
    To Sale legendo
    A cudi me da nas Ajvaz pomjesa, valjda zna da ti ne pises kulturno kao ja

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    Ova poruka stvarno nije nikakvo omalovazavanje il nesto,samo eto pokusaj da udovoljim svima i da eto bude malo i zanimljivo.Ako neko od ovih suparnickih ally ima neki prijedlog gdje da napravimo akciju i gdje bi na meti moglo bit odredjen broj deff-a,neka se javi ovdje ili IGM.Acc Invasion Team.Znaci neka javi metu da idemo tu i tu mi cemo tamo i krenuti.Ajd da ne ostaje ovoliko off raji dzaba.
    Jedino da se pokoljemo medjusobno,da stavimo sav nas deff u jedno selo(ako cete slati hranu),pa da krenete. Steta da nam opet ostaje ovolilo defa
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko: