Stranica 131 od 135 PrvaPrva ... 3181121129130131132133 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,301 do 1,310 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zekobl Pogledaj komentar
    ... po usima ...pitaj stancu grobara sta nam je nudio za nalog ...
    prepustili smo pravim lkjudima ...da li bi skontao sta picem posto si kratkovid a pritom i retardiran ...
    de idite na turski francuski ... sa bracom svojom
    &
    ... to sto ste pickice pa necete na rsx ...a malo me boli posto ..
    malo dobili, dao pravim ljudima, kratkovid da skontam, turci francuzi braća, nećemo na rsx,
    pa te boli? hbt, pa da te nema, trebalo bi te napraviti. :haha:

ne odgovori ti meni, je li te u rl zovu tutko? i jesu li ti uši tolike što te vuku odzada ili sprijeda?
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

Joj zeko jesi ti meni kul.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik Ljubi Brko's Avatar
    Registrovan
    Mar 2008

Uobičajeno

vidi se ko se upali dedo se upali pa onda jos neki sa njim ko je poceo prvi vredjati taj se upalio a to je bio dedo pa onda jos neki tako da molim te pusti vodu na svoje da se ugase malo ili da ih ja jos malo popisam

nezamjerim nista sve je ovo igra a meni je cilj bio da mi zamjerite da vas u te tupave mozgove malo jebem :bup:

posto vidim da ste samo vi na forumu pa se sami medjusobno dopisujete ko retardi neki

zamo sto nisam pacenik ko vi pa da cuvam logove da vam nabijam na nos vase lazi koje iznosite ovde trujete ljude i tjerate sa bax sa svojim postupcima eto probali ste rsx pa vam nije islo pa ste se povukli u misiju rupu
    nemoj bolan zeko nervirati se.. pusti sve.. halali brate

ne razumijem zasto se nerviras
    Siđe ba, hodi da te Ljubi Brko^^

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

znas sto sam "zabalio" to sto ste pickice pa necete na rsx lako se kurciti na bax kad se zna kako igrate.... nema mene sta boliti rsx vas boli previse pa ste dosli na bax jeseni da se kurcite posto tu vam se moze kako neko napisa
    a malo me boli posto ste sa ba domena kao najci savez dosli pa ste nas obrukali kao niko do sad gori ste od ovih nasih politricara bruka ste i sramota
    kad smognete snage i prebolite rsx dodjite opet pa se vidimo pa me i potrazite na serveru da vas popisam
    e ti ces mi reci da bjezim eto necu da bjezim de kontaktiraj te MH da me banuju zovite ADU da me bana
    posto vam noge vire iz dupeta njenog
    Sta se Zeko palis bolan... Ostani na svojoj maticnoj domeni, kakav rs kakvo sta A dobro ovdje ne mozes pobijediti, i ja bih bjezao

A cuj mi p...e? Mi barem smo imali m..a da dodjemo na rsx, dok ti isti ne znaju uzvratiti gostovanje, isto kao sto nikad UKOT sa hr nije smio... Toliko o tome

Budi budi pozdravljen :*)

Uobičajeno

znas sto sam "zabalio" to sto ste pickice pa necete na rsx lako se kurciti na bax kad se zna kako igrate.... nema mene sta boliti rsx vas boli previse pa ste dosli na bax jeseni da se kurcite posto tu vam se moze kako neko napisa
    a malo me boli posto ste sa ba domena kao najci savez dosli pa ste nas obrukali kao niko do sad gori ste od ovih nasih politricara bruka ste i sramota
    kad smognete snage i prebolite rsx dodjite opet pa se vidimo pa me i potrazite na serveru da vas popisam
    e ti ces mi reci da bjezim eto necu da bjezim de kontaktiraj te MH da me banuju zovite ADU da me bana
    posto vam noge vire iz dupeta njenog
    A vidis mali zveko kako ne kontas glavom svojom.Pokusat cu ti objasnit jednom,i onda te zaobilazim ,malo sam se supo s tobom,sega,nisi vise zanimljiv.Bax je nas domaci server,na kojem mnogi igraju godinama vec.Mnogi savezi dolazili,odlazili,i sad ostala ta neka srz od tih svih saveza i 90% se srucilo u jednu ally i kad su tu,vecinom i pobjedjuje.Zasto bi sad neko ocekivao od nas da mi budemo najbolji na tamo na nekom rsx?Zbog cega?Sto ti pametnjakovicu ne dovedes te tvoje sto kazes da pisaju po nama ,ovdje,pa da vidimo onda?A?Nego nas zoves tamo?Nemas ba zeko blage.I ako jesu ljudi tamo dobri,ko sto kaze,na svom domacem serveru su,kao i mi ovdje.Sto mi to ovdje ne mozemo isto raditi kao i ti tamo u koje se zaklinjes?Znaci to sto govoris je samo mlacenje u praznu slamu,nemoc cista ,jer smo te otamburali ovaj server kako nikad.Ova ekipa nikad vise nece igrati na bax,bar ne u ovom sasttavu,ali pokusaj utuvit u tu svoju glavu da nema smisla to sto govoris.Eto zeko mali,tutkis,glup jesi,al valjda ces shvatit neke stvari.Znaci odjava od zeke-nije mi zanimljiv vise.:bup:

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    Kakve su to spije u Aliensima pa govore di idu
    Jest vala,posao spije i jest da govori ce neprijatelj da udari Jutros evo na 2-3 mjest slao poruku i fino pitao za stanje deffa.I eto ,na kraju morase sami rec gdje ce:wutra:diodi::einstein::bond::citaj:

Korisnik Ljubi Brko's Avatar
    Registrovan
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    Jest vala,posao spije i jest da govori ce neprijatelj da udari Jutros evo na 2-3 mjest slao poruku i fino pitao za stanje deffa.I eto ,na kraju morase sami rec gdje ce:wutra:diodi::einstein::bond::citaj:
    nema zeke vise, izgleda da se smirio

i de zavrsavajte bolan, inace cu postati najveci deffer na serveru
    Siđe ba, hodi da te Ljubi Brko^^

Korisnik Grim Reaper's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

Zeko brate, siđi s tog brda, ima u dolini tačaka i zareza, ubaci koji u svoje rečenice. Lijepo čovjeka glava zaboli kad te tvoje gluposti čita. :bup:

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Cudna neka tišina, ciste snijeg svi? :snijeg:
    Troll bio troll ostao

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2012

Uobičajeno

e moj zekane,kretencino ona jedna uhata,kratkorepa,samo ga podvij i odhebi u skokovima s "Ba" foruma,pa tako kad stignemo kao ekipa na "Rs" forum kao i na server ima da te čvakćemo po tim usima kao sto smo i ovdje na forumu kao i na serveru,nesto me zanima sto si ti tako iziritiran s nama aliensima ? jel to zato sto smo te do sad na svakom serveru,srusili,unistili,preorali,zakopali i pustili crvicima da te jedu ? ili pak sto ti "ofere" diramo,oremo,kopamo i dajemo crvima da jedu,tipa FFM i sl njima ? ajde ako je u tome problem izjasni se slobodno,necemo ni tebe ni FFM ni njemu slicne vise dirat,dati cemo vam oduska nebil malo volje dobili za klikanje a ne samo za konstantno spamanje i doticanje nekih totalno nebitnih tema tipa RSX koji je zavrsio eeehaay kada .. sta je bilo bilo je .. dosao si ovdje vidio da ne mozes nista pa si sad dosao ovdje provocirat .. ne shvatam poentu toga .. Dodjes na forum,izhebemo te ko Savsku kozu,podvijes rep i odskakuces u grm,dodjes na server opet te zgu'zimo opet podvijes rep,odes trazit lijehu sebi .. pa sta jos treba da ti radimo ? e moj zekane klipane jedan ...

oprosti dgalovac ali moram upotrijebit tvoj izraz ...
    TUTKO jedan klempavi .. .ajd podvij repic i cao pusa bok ..
    :bup: