Stranica 133 od 135 PrvaPrva ... 3383123131132133134135 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,321 do 1,330 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

nakon konzultacija sa upravnim odborom u daljnjem kontekstu UO odluceno je sljedece:

u listu postignuca uvrstava se kategorija "Najveci pacenik na serveru" za pojedince kao i kategorija "Najveci pacenici na serveru" za kolektiv
    UO je jednoglasno (bio je jedan glas) odlucio da mjesto u kategoriji "Najveci pacenik na serveru" osvaja svaki pojedinac iz ALIENSA uz obrazlozenje da nije u redu da se pacenici odvajaju i stavljaju jedni ispred drugih

UO je takodjer jednoglasno(opet je bio samo jedan glas) odlucio da mjesto u kategoriji "najveci pacenici na serveru" osvajaja alijansa ALIENS kao i prijateljske alijanse, u daljnem kontekstu mozemo ih zvat: Niger, pacenici i robovi

takodjer jedan clan UO predlaze da se uvede nova kategorija "najveci kreten koji vrijedja po nacionalnoj osobi" sto upravno UO prihvaca i jednoglasno (i opet samo jedan glas) tu titulu dodjeljuje idiotu koji se sakriva pod nickom zekobl

svi rokovi za zalbe na odluke UO ukinuti su i zalbe kao takve nece biti uvazene

lp
    UO
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    May 2014

Uobičajeno

Protestiram.... u pravilma jasno piše, da kandidat za nagradu mora biti punoljetan, ne smije biti nevin, i mora moći popiti bar 1 pivu, a da se ne napije...
    pošto zeko ne ispunjava ni jedan navedeni uslov, predlažem da ga se kandidira za nagradu "najprljavija pelena servera".

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

UO odbija sogorov prijedlog uz iduce obrazlozenje:

kategorija je nidje veze sogi, skoncentriraj se malo

lp
    UO
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od starci Pogledaj komentar
    Evo ovako registrovah se pred kraj na forum cisto da objasnim par stvari, cujem u skajp sobi prozivanja po forumu i ostale gluposti kako se neki pojedinci iz nekih ne vaznih saveza hvale nekim sitnim katanjima i nekim sitnim officima. Jos se hvale sto su uhvatili off Ć.P.B-a. Ukratko ti offovi sto ste vi uhvatili tako grandiozno su sluzili za zlostovaljanje komsiluka, taj off je ono sto je preostalo od natara. Znamo da smo mrlja u oku ali takvi smo kakvi smo. Nismo mi krivi sto izbacujemo def lopatom. I svako ko je ikada igrao travian i imao pojma o njemu zna da smo mi def igraci. A ti sto kazu da se aliensi plase FFM-a i zato kucaju na njega takodje nemaju pojma ko njih defa i da nemaju razloga za strah

Posto sam cuo takodje da je aliensima poslednji server veliki poz i nek vam je sa srecom.
    Poz i za SK da se ne osecate zapostavljenim

Sto se tice ostalih protivnickih saveza mogu reci da su natari bili zanimljiviji od vas uz duzno postovanje
    Hahahahaha Starac mora da te nesta naljutilo kad si se odlucio registrovati P.S nebih se slozio da je aliensima zadnji server to si za mene priče za malu djecu,preveliki su to zaludjenici igrom da ce tek tako prestati klikati,bar onaj najglasnije dio ekipe(srž) koji je onako glasno vikao da im je zadnji,uvjeren sam da će još klikati da deff lopatom hahahahaha
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    Hahahahaha Starac mora da te nesta naljutilo kad si se odlucio registrovati P.S nebih se slozio da je aliensima zadnji server to si za mene priče za malu djecu,preveliki su to zaludjenici igrom da ce tek tako prestati klikati,bar onaj najglasnije dio ekipe(srž) koji je onako glasno vikao da im je zadnji,uvjeren sam da će još klikati da deff lopatom hahahahaha
    Ja ti mogu reci,mozda bih se cak usudio i garantirat da bas ta ''zaludjena'' srz nece klikat.Eto docekat ces,ne mora se dugo cekat,i imat ces sansu da se razuvjeris

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Gibraltar1975 Pogledaj komentar
    Ja ti mogu reci,mozda bih se cak usudio i garantirat da bas ta ''zaludjena'' srz nece klikat.Eto docekat ces,ne mora se dugo cekat,i imat ces sansu da se razuvjeris
    Čisto sumnjam eto vas na rsx u jačem sastavu nego ovdje pazi sto ti kazem Al napominjem vaša stvar vaše brige
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Uobičajeno

Čisto sumnjam eto vas na rsx u jačem sastavu nego ovdje pazi sto ti kazem Al napominjem vaša stvar vaše brige
    Ja ti garantiram za bax,da se vise nece igrati,o tome se radilo,za druge servere ne znam.Rsx nam se ne igra zato sto smo mi trebali bit domacini njima,zato smo se i okupili ovaj server,ali niko ne dodje,tako da cisto sumnjam da cemo i mi ici tamo,iako ti vec za to ne bih smjeo garantirat.Za bax svakako,NIKAD vise...

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

MA Leo brate kome igrat bax, za koji ćejf, koja poenta je igrat. Evo došli smo ovaj bax, i raščerečili smo sve i lijevo i desno sa trećinom ekipe koja obićno igra sa nama. Iako smo se trudili mjesec dana prije nego će bax da krene, zvali redom i sa rsx-a i sa hrx-a i tamo i vamo nebi li došlo ljudi, ali jok, treba imati mu.da pa doći na nečiji domaći server. Nije svako glavat ko mi pa da idemo gdje nam se urcu ćejfne.

Uglavnom ja iskreno mislim da zeleni nemaju šta da traže na baxu, pa ni na hrx-u to smo doktorirali bili još i prošle godine, prije nego smo na rsx otišli odradili smo server koji je bio 43 puta bolji od ovog, gdje su bili i Kafana u jako finom sastavu, i Legija, i SP, i neki tadašnja AK47 iz kojeg nastadpše oni što se rode, požive i umru 21 dan servera(WAR). I taj smo server izdominirali nešto slićno kao i ovaj,ali tu je makar bilo nekih krkanja i sa druge strane, ovdje apsolutno katastrofa ovaj server, pa više bi me mravi izujedali po dupe.tu da sam sjeo na mravinjak nego ove amebe od protivnika.

O rsx-u šta reči, ljudi nisu zaslužili da mi njima idemo u goste opet.Otišli smo prošli server, napravili haos, ujedinili smo neujedinjivo na rsxu, fajtali se cijeli server, i opet na kraju pobjeda nam je izmakla iz ruku u par levela WW-a.
    Meni su lićno pobjede i porazi i postali nebitni na travianu, ali brate daj makar da je server lom, da pljšti na sve strane, pa neka snalažljiviji pobijedi.

Uglavnom pozdrav od dede, ja regat svoj acc na baxu neću opet to je sigurno, gold kupit pogotovo, javit ću se ponekad ko onaj mi kolega po ELABORATU fawo,jer fawo misli da ako on sastavi referat od 1463 rječi da ja nesmijem da sastavim elaborat od 1876 rečenica.

Ajd sad vozdra
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Uobičajeno

Citat Citat od ajvazdedo Pogledaj komentar
    MA Leo brate kome igrat bax, za koji ćejf, koja poenta je igrat. Evo došli smo ovaj bax, i raščerečili smo sve i lijevo i desno sa trećinom ekipe koja obićno igra sa nama. Iako smo se trudili mjesec dana prije nego će bax da krene, zvali redom i sa rsx-a i sa hrx-a i tamo i vamo nebi li došlo ljudi, ali jok, treba imati mu.da pa doći na nečiji domaći server. Nije svako glavat ko mi pa da idemo gdje nam se urcu ćejfne.

Uglavnom ja iskreno mislim da zeleni nemaju šta da traže na baxu, pa ni na hrx-u to smo doktorirali bili još i prošle godine, prije nego smo na rsx otišli odradili smo server koji je bio 43 puta bolji od ovog, gdje su bili i Kafana u jako finom sastavu, i Legija, i SP, i neki tadašnja AK47 iz kojeg nastadpše oni što se rode, požive i umru 21 dan servera(WAR). I taj smo server izdominirali nešto slićno kao i ovaj,ali tu je makar bilo nekih krkanja i sa druge strane, ovdje apsolutno katastrofa ovaj server, pa više bi me mravi izujedali po dupe.tu da sam sjeo na mravinjak nego ove amebe od protivnika.

O rsx-u šta reči, ljudi nisu zaslužili da mi njima idemo u goste opet.Otišli smo prošli server, napravili haos, ujedinili smo neujedinjivo na rsxu, fajtali se cijeli server, i opet na kraju pobjeda nam je izmakla iz ruku u par levela WW-a.
    Meni su lićno pobjede i porazi i postali nebitni na travianu, ali brate daj makar da je server lom, da pljšti na sve strane, pa neka snalažljiviji pobijedi.

Uglavnom pozdrav od dede, ja regat svoj acc na baxu neću opet to je sigurno, gold kupit pogotovo, javit ću se ponekad ko onaj mi kolega po ELABORATU fawo,jer fawo misli da ako on sastavi referat od 1463 rječi da ja nesmijem da sastavim elaborat od 1876 rečenica.

Ajd sad vozdra
    Cekam te tico, da citam nesto... brate usreci me To ko da si dao sirotinji koju marku kada ispises kamaru ovde da ima da se cita sta...