Stranica 5 od 135 PrvaPrva ... 345671555105 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 1341

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik Kolarski's Avatar
    Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    liferovati = u travianskom svjetu to ti dodje ko karta u jednom smjeru, al sa servera...
    ali sta to ia veze sa imenicom life? To neki los utisak na Engleskog jezika ili greska u skolovanju?

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    Al ga mijenjas pricu. Prije par sati smo bili vreca za napucavanje. Sad vec mozda i dobijemo?
    To sjeli naseljenici u sivu pa je i u glavu sjelo kakav ce ishod bit?

A sto se aktivnosti tice. Prosli bax niste pukli zbog neaktivnosti, nego sto ste se na nalogu isposvadjali medjusobno pa je Baja zakuco onaj zadnji off u avaksa nakon sto ga je avaks prozivao. I te transkripte imas u onoj temi sa proslog baxa ako si zaboravio. Tako da ne bajaj bajke o neaktivnosti i slicno. Sad fino zamoli i mozda ti dopustimo da budes spija i da nam klikas deff
    Aktivnost? Preprosli server rapsla se Ultra bas iz razloga sto nisam bio aktivan i stvorili se avaksovi Banditi, prosli je ispalo kako je ispalo jer me nije bilo briga i ostavio sam sve na duallima. Zakljucak ja kada sma na accu ja dobijam, barem je tako bilo sve ove godine. Kada se smorim tada imate sase
    Last edited by Kolarski; 19.09.15 at 05:51.
    bax noName

Uobičajeno

Citat Citat od Kolarski Pogledaj komentar
    ali sta to ia veze sa imenicom life? To neki los utisak na Engleskog jezika ili greska u skolovanju?

Aktivnost? Preprosli server rapsla se Ultra bas iz razloga sto nisam bio aktivan i stvorili se avaksovi Banditi, prosli je ispalo kako je ispalo jer me nije bilo briga i ostavio sam sve na duallima. Zakljucak ja kada sma na accu ja dobijam, barem je tako bilo sve ove godine. Kada se smorim tada imate sase
    Nema rec niikakve veze sa engleskim jezikom, al dobro kada se hoces obrazovati http://prntscr.com/8hzkhb ... ti zanemari sva ostala znacenja ti se baziraj na ovom znacenju "izbaciti - isterati",,,

Koliko pises da si dobar jos cemo i pomisliti da imas GLIPNU.

Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Nema rec niikakve veze sa engleskim jezikom, al dobro kada se hoces obrazovati http://prntscr.com/8hzkhb ... ti zanemari sva ostala znacenja ti se baziraj na ovom znacenju "izbaciti - isterati",,,

Koliko pises da si dobar jos cemo i pomisliti da imas GLIPNU.
    Pricam 3 svetska jezika i na kraju sam zapostavio nas savremeni maternji jezik 21 veka....Hvala na informaciji iako si je zeleo upotrebiti u negativnom kontekstu ali nema veze taki zivot....

Inace treba da nadjes curu ili zenu nzm u kojim si godinama mnogo si se nalozio na mene .... u svakom tvom postu sam glavna radnja, zabrinjavajuce da je jedan obican igrac privukao toliku tvoju paznju....
    bax noName

Korisnik dragan89's Avatar
    Registrovan
    Apr 2014

Uobičajeno

http://prntscr.com/8hzzg2
    Gde nadje malj?

Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Majstori ste zanata vise od 20 accova od 8 do 20 stanovnika kod vas na kotama xD znaci neko se bas namucio da napravi sve te multice kako bi Zvizz farmao a i ostatak

I vama je stvarno interesantno igrati na taj nacin? Nije vam prvi put da radite ovako nesto ali sada ste ga preterali da vise nije smesno nego zalosno...
    bax noName

Korisnik dragan89's Avatar
    Registrovan
    Apr 2014

Uobičajeno

Sto ne deffate Kalimera?

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

majstori zanata jesmo, napokon si shvatio.

btw. uspio si u 2 posta od "ne osvajam jedino ono sta ne igram " postat "prosjecan igrac", nije lose, nije lose...
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Registrovan
    Aug 2014

Uobičajeno

Ja kada igram osvajam ali jbg sobzirom da kod vas je pravio svako po 10 multica ... dalji opis je nepotreban vi igrate server za sebe jer obraz i postenje vam nisu jaca strana To svi znaju i tvrde a ni vi niste ljudi koji to poricete

Mada nema veze pocnete vi tako svaki server pa su vam neki stranci krivi kada izgubite

Inace pazite sela u sifoj , objasnite ljudima koji tamo dolaze kako da im selo prezivi. Ipak su to vasi saborci nije red da takvi profesionalci ne udele ljudima po savet
    bax noName

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kolarski Pogledaj komentar
    Ja kada igram osvajam ali jbg sobzirom da kod vas je pravio svako po 10 multica ... dalji opis je nepotreban vi igrate server za sebe jer obraz i postenje vam nisu jaca strana To svi znaju i tvrde a ni vi niste ljudi koji to poricete

Mada nema veze pocnete vi tako svaki server pa su vam neki stranci krivi kada izgubite

Inace pazite sela u sifoj , objasnite ljudima koji tamo dolaze kako da im selo prezivi. Ipak su to vasi saborci nije red da takvi profesionalci ne udele ljudima po savet
    Druze tito mi ti se kunemoooo. Gde si bio sve ove godine da nas naucis necemu? Tolike godine si na baxu dominiras nikad cuo za tebe nisam nemoj da se blamiras nego vozi farmaj te doline ubijaj te miseve i ne lozi se mnogo za bolje i nisi. Budi pozdravljen.

Korisnik Demagog's Avatar
    Registrovan
    Aug 2012

Uobičajeno

Trebal kome dual??