Stranica 3 od 69 PrvaPrva 123451353 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 686

Tema: Trenutno stanje na serveru (2016 I.)

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    Svakako volim kada si ljudi persiraju mnogo I volim kada ljudi nikako da shvate da si troleri te da je malo hrane dovoljno da se zapale.. Pa da tesko da itko moze shvatiti nasu instituciju cao pusa bok ali nije nas niti briga,posaljemo ti slikicu da vidis sta su decki kada su ti vec kod tebe u savezu sve djeca
    Pa otkrivas sam da si bolestan.Ja se nikad nisam prala tog tvog pisanja da sam troler, znaci priznala, a kao i sto sam navela prosli server da je najtezi stadij svake bolesti onaj kad si ne priznajes da si bolestan, tako da si ti jos uvijek u najtezoj fazi i jos nemoze da se zapocne tvoje lijecenje.
    Aj sto si bolestan, to nam je jasno, al sto si prgav, pokazi se otkrij se do kraja...
    Ne vidi kao sto ja rece ni jedan tvoj log ovdje, nijedan smislen komentar, tako da zao mi te je dalje gaziti...
    Mah-mah... To CPB koliko vidim vise ne postoji pa to macku o rep zakaci nek mase, a ti se tog mani.

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sani1 Pogledaj komentar
    Pa otkrivas sam da si bolestan.Ja se nikad nisam prala tog tvog pisanja da sam troler, znaci priznala, a kao i sto sam navela prosli server da je najtezi stadij svake bolesti onaj kad si ne priznajes da si bolestan, tako da si ti jos uvijek u najtezoj fazi i jos nemoze da se zapocne tvoje lijecenje.
    Aj sto si bolestan, to nam je jasno, al sto si prgav, pokazi se otkrij se do kraja...
    Ne vidi kao sto ja rece ni jedan tvoj log ovdje, nijedan smislen komentar, tako da zao mi te je dalje gaziti...
    Mah-mah... To CPB koliko vidim vise ne postoji pa to macku o rep zakaci nek mase, a ti se tog mani.
    Hahahahaja,koliko se možes pljuvati strava Kome je to jasno,ti si sama ovdje kao i prosli server,nebitna si kao sta si i rekla isto,tipa prosli server post,postam jer mi dosadno kod kuce,zamisli koliko imas zanimljiv zivot kada ti je dosasno kod kuce i to krasis ovdje... Ja sam potpuno zdrav dijete si maleno i mozes doci na lijecenje uvijek... C.P.B je i sada tu a ti da znas sve o njemu a nikada clan bila nisi i znam da ti zao jadna nesmis nikada nick otkriti hhahahaha,kakva igracina
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    Hahahahaja,koliko se možes pljuvati strava Kome je to jasno,ti si sama ovdje kao i prosli server,nebitna si kao sta si i rekla isto,tipa prosli server post,postam jer mi dosadno kod kuce,zamisli koliko imas zanimljiv zivot kada ti je dosasno kod kuce i to krasis ovdje... Ja sam potpuno zdrav dijete si maleno i mozes doci na lijecenje uvijek... C.P.B je i sada tu a ti da znas sve o njemu a nikada clan bila nisi i znam da ti zao jadna nesmis nikada nick otkriti hhahahaha,kakva igracina
    I tezi si slucaj nego sto sam mislila...

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Inace tko zeli viditi poruke prijetece od doticne i vrijedanje neka se javi,prosli server od 100 posto poruka na forumu 80 posto je bilo njeno i to si svi procitajte koga zanima prosli server a ima i takvih uvjeren sam.. P.S i dalje zenska zadnja tri servera zaredom ne smije nick reci,samo klasično trola mrvica mamina

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Ovog slucaja gore citaju milioni, pozurite ljudi broj ce biti rasprodan u rekordnom roku...
    Kao i svake druge trac novine.
    Slucaj nad slucajevima...
    POZURI NARODEEE

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Oprostite joj ljudi nema kome da se požali... Baka je baka,keva je keva a San1 je dete Ne zamjerite ljudi ne zna što govori

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Inace sada vidim da ne vrijedi,ne ispričavam se na ničemu ali neke stvari i sami znate,inače ovaj server mi liči na onaj gdje je heroes izisao vanka,pa se zamislite Bitno samo da artove upecamo :subjezakon::bup:

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

@sani, gunners ne dirajte mi vodju winga, vidite da se uspuhao

evo da se i ja prijavim , nalog Need For Speed, igram malo sa dualima od brata kolarskog pa da vidimo moze li ih se popravit ikako da zavrse server jednom

@leo ovaj server jaaaaaaaako liči na onaj kad je heroes izasao, samo ovaj put nema 7 aliensa nego su samo mene poslali da napravim reda

jedan klasicni bax, samo bez one duše koja ga čini baxom al eto...

p.s.
    vidim spominje se da je 80% postova prosli bax napisala sani, pa leo, dragi, zar si mene zaboravio

ljubim svo troje :*

Sale
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

sve institucija do institucije.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Ko o cemu k..va o postenju i sto je najzalosnije muska...
    Cika Sale - Crazy Diamond i sretno i Kolarskom a i meni, da zavrsimo server, red bi bio