Stranica 17 od 30 PrvaPrva ... 7151617181927 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 161 do 170 od 294

Tema: Trenutno stanje na serveru (2016 II.)

Uobičajeno

to sam i zaboravio, svega ti, tocno me sramota biti na ovom forumu, kad vidim ovakve igracine, mate rusio ww ovaj ga zido
    ma strasno.
    RS1 Nikola-Terrors,RSX Nikola-Terrors/4glory/N.R,comix Nikola-Terrors,BAX beli70

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Caca mate Pogledaj komentar
    plus potrćci Ć.B.P koji su , nadam se ispunili svoj dio duga prema nigeru
    Ovo si reko jedanput i vise nikad, jer ako hoces nas 10 naloga protiv vasih 60+wing naloga mozemo ladno jedan server odigrat, ja cu te osobno katat. pa ces naucit da ne pljujes po krivim ljudima

P.S. ćpb nije duzan nikome ,osim dugovi za katanje al to ce svima sjest na naplatu, ne igram ovo smece od servera igram jos vece (hrx)

War smeće Mate jos veće

lp Waz
    Troll bio troll ostao

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

waz jel boli istina ?
    Koja istina suportu? Kad smo mi bili aliensima duzni? Kad su aliensi za nas katali ili obrnuto? Taj bax smo isli i na suprotne kote da ocistimo svoj kvadrant oni svoj tj. vas obicno wannabe igrace koji ni s goldom ni bez ne znaju igrat ,drzi se tetrisa ili lol-a to je za maloumne igrace ko ti ,mani se mene i ćpb da nebi otvorio sad racun na baxu pa te naguzim ko zeca

lp waz
    Troll bio troll ostao

Uobičajeno

Citat Citat od Waz Pogledaj komentar
    Ovo si reko jedanput i vise nikad, jer ako hoces nas 10 naloga protiv vasih 60+wing naloga mozemo ladno jedan server odigrat, ja cu te osobno katat. pa ces naucit da ne pljujes po krivim ljudima

P.S. ćpb nije duzan nikome ,osim dugovi za katanje al to ce svima sjest na naplatu, ne igram ovo smece od servera igram jos vece (hrx)

War smeće Mate jos veće

lp Waz
    A sreca pa ne pisem nikove od prije..
    mogu samo da kazem NULA ste bili i bicete .

Uobičajeno

Citat Citat od Nikola-Terrors Pogledaj komentar
    ajde tisina di si ti bio, kad je mate padao sa motora i gasio naloge redom, izgubio mu se svaki trag.

Mate tri metra iznad neba
    Terrors Ti mozes samo da sutis, krivo vam je nesto sa proslih servera..

Uobičajeno

ti si presao preko nekog jado
    skatao 3 suport sela oko wwa pa se kurcis.
    savez od 45 ljudi vam je ubio ravnicu, nisi mogao nista sa svojim papanima nemoj da pisem koliko vas je bilo sa akatima,
    od kojih ste vukli deff na sve strane, 3 offa smo izbacili onako cisto iz zajebancije kakve vi za komplet koliko igrate nebi mogli napraviti, priznaj ubio vas savez koji se skupio taj server sa sve spijunima, i vase spije su vas katale kasnije
    papane jedan kad budes napravio sta smo mi, onda se mozes javiti, ovaj server cemo vas pregazit kao i prosli, tj vec ste pregazeni cujem da su neki vasi polako poceli stavljat naloge na brisanje
    RS1 Nikola-Terrors,RSX Nikola-Terrors/4glory/N.R,comix Nikola-Terrors,BAX beli70

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Bojan Esi-mi-dobar Pogledaj komentar
    A sreca pa ne pisem nikove od prije..
    mogu samo da kazem NULA ste bili i bicete .
    a koji si ti jadnik? ne sjecam se nick ocito si tako dobar sto nisi ostao ni zapamcen ,cak sam matu zapamtio :bup:
    Troll bio troll ostao

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Da , da , da ovo je definitivno najgluplji post na forumu u zadnje vrime . Vidim da te malo previse tuklo po glavi u vojsci , a valjda tako to ide kad si mali i debel , vrica za udaranje . Ocito ne igras ovaj server pa nisi vidia sta nasih par wannabe igraca rade papanima koji se pušu na forumu a i koga briga za tvoj cpb ? eno ti vodje *urci se po sporim serverima , sigurno je baja . Cuo sam da je usao u top 300 igraca na sporom , sto je impresivno za server od 400 ljudi
    Vid ga frajer, di su muda mato idi vidi u vojsku dal ces imat toliko muda ko ovde na forumu
    Pusti ti mog vođu ,mi smo otisli na dex i odradili posao ,za vas tu wannabe igrace koji se vucete po ovim balkanskima i ku**cite ko je jaci ko je bolji a kad zagusti ''igram bez golda''
    eh jeste mi baje warovci

Pozdrav od Waza i malog zelenog :dailine:
    Troll bio troll ostao

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Nema šta, rasprava se zahuktala pravo. haha

Elvir

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Nikola ja i jesam igricina za tebe a to mogu potvrdit svi koji su igrali prosli bax di smo presli priko vas ka priko plitkog potoka
    skupi iduci server nesto deffa da ti se ne farma ww bezveze i nemoj da zovem xnxx da pricaju kako vezes senatore

pljuvat cu vas sve jer ste grupa papana i sitnih riba . Pospanko koliko se ja sjecam nije uopce udarao po waru tako da ne znam koga je ovo potegao .

waz jel boli istina ?
    Uz dužno poštovanje, jedno je zajebavati se, ali pustite vrijeđanja. Valjda smo svi odrasli. To papani i sitne ribe ostavite po strani. Veličinu čovjeka i igrača opisuje njegovo ponašanje.
    A pospanko, čovjek sa 4 sela, bez uvrede, ima i deffa i offa više nego pola nekih igrača. Plus, prvi napadač, među prvim pljačkašima, itd.

Elvir