Stranica 18 od 30 PrvaPrva ... 8161718192028 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 171 do 180 od 294

Tema: Trenutno stanje na serveru (2016 II.)

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Caca mate Pogledaj komentar
    Ti si meni nasa pricat o vojsci ? Ti meni ? Hahahahahhaa
    Odradi vojni rok i misli da je baja , a decka hahahahahahag
    Nisi ti nista vidia

Ee ka osli na dex , vamo tamo niko ih vidia ni cua nie
    Odavno se zna da smo negolderi
    nije vojska samo vojni rok sinko odrasti i informiraj se ko je sta je prije nego sto krenes buncat

raspitaj se ,bilo je i nasih

ne golderi sa goldom ,a bez golda kad zagusti ,znam ja tu pricu viđao sam takve
    ae nemoj se ljutit ,znam da istina boli al ajd iovako ovde na forumu svi znaju tko si sta si tak da se nemoras sramit
    ljubi te waz & mali zeleni :moderator:
    Troll bio troll ostao

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Sta ste vi pregazili grupa jadova ?!
    niste bili ni prvi branitelji , ni pljackasi , niti po rangu , uglavnom ni u cemu top . Toliko ste bili jaki da ste imali skoro milju deffa u wwu
    hvalis se da ste nas zgazili ovaj server ? stvarno impresivno
    http://prntscr.com/brzgl9
    jesi koga zaboravia pitat za suradnju ?
    Kao što se vi sada pušete da igrate protiv svakoga, tad su Terrorsi igrali protiv svakoga. Bilo je zapleta i raspleta, zavada itd.
    A sad, šta bi onda sad rekao za moju ally (OGP). Ako smo u saradnji sa svima, kako smo redovito prvi pljačkaši, prvi napadači, drugi branioci, itd. To ne bi bilo moguće da saradjivamo sa svima, il' je na WAR-u to sve zarađeno?

Elvir

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Uz dužno poštovanje, jedno je zajebavati se, ali pustite vrijeđanja. Valjda smo svi odrasli. To papani i sitne ribe ostavite po strani. Veličinu čovjeka i igrača opisuje njegovo ponašanje.
    A pospanko, čovjek sa 4 sela, bez uvrede, ima i deffa i offa više nego pola nekih igrača. Plus, prvi napadač, među prvim pljačkašima, itd.

Elvir
    Krešimir (pospanko) je za njega igracina ,mora mate jos puno žganaca jest da dođe na njegovu razinu
    Troll bio troll ostao

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Waz Pogledaj komentar
    Krešimir (pospanko) je za njega igracina ,mora mate jos puno žganaca jest da dođe na njegovu razinu
    Neću porediti ko je od koga bolji, al' Krešimir je i ljudska i igračka veličina. On je sad samo primjer ovdje ispao.

Elvir

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

nevjerovatno je kako smo mi napravili mega koaliciju ovaj server, a to sto je prosli server koalicija bila AKATSUKI + -G- + WAR +2 warova winga, to se gleda kao solo igra?

daj mate molim te, suti i pokloni se, dosta te je vise, i tebe i tvojih doktora nauka, sta si ba ti rusio kakav ww, daj reporte, pokazi ih, ili se opet ne javljaj 2 mjeseca, jer ih nemas

lp
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    nevjerovatno je kako smo mi napravili mega koaliciju ovaj server, a to sto je prosli server koalicija bila AKATSUKI + -G- + WAR +2 warova winga, to se gleda kao solo igra?

daj mate molim te, suti i pokloni se, dosta te je vise, i tebe i tvojih doktora nauka, sta si ba ti rusio kakav ww, daj reporte, pokazi ih, ili se opet ne javljaj 2 mjeseca, jer ih nemas

lp
    Kakva megakoalicija? Ko je tu poznat osim ALIENSA? OGP prvi put osnovan i igra zajedno. Redovan sam na baxu, i za BD REJV prvi put čujem. Možda se i varam.

Elvir

Korisnik Waz's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Waz je postao pravo opasan nakon kratke obuke hahahahah
    Sta me briga za pospanka ? Lik nas nije dirao ni nista i ne znam koga lik uopce udara i sta radi .
    Nema obuka veze s tim sto si ti glup i prozivas a nemas pojma o cemu se radi jer si kratkovidan ,vidis samo sebe i svoju guzicu i svoj war koji nije ni do koljena na ovim balkansim serverima ,ajd mozda jeste legendama al opet mozda

ja zavrsio ne igram bax nema smisla s tobom se uopce raspravljat ,vrtis jednu plocu i tog se drzis ,ne znas biti kreativan kad vrijeđas onda nema smisla

lp waz i jedan mali zeleni :violina:
    Troll bio troll ostao

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Uobičajeno

Citat Citat od Nikola-Terrors Pogledaj komentar
    ti si presao preko nekog jado
    skatao 3 suport sela oko wwa pa se kurcis.
    savez od 45 ljudi vam je ubio ravnicu, nisi mogao nista sa svojim papanima nemoj da pisem koliko vas je bilo sa akatima,
    od kojih ste vukli deff na sve strane, 3 offa smo izbacili onako cisto iz zajebancije kakve vi za komplet koliko igrate nebi mogli napraviti, priznaj ubio vas savez koji se skupio taj server sa sve spijunima, i vase spije su vas katale kasnije
    papane jedan kad budes napravio sta smo mi, onda se mozes javiti, ovaj server cemo vas pregazit kao i prosli, tj vec ste pregazeni cujem da su neki vasi polako poceli stavljat naloge na brisanje

Gospodo, ne serite puno, Terrorsi su bili najgori i najocajniji posli server, cak su i sumari( -G- ) bili bolji od vas

Hvala i dovidjenja

Uobičajeno

o kojem ti serveru pricas tko si uopce? ajmo paljba odavde
    riderse smo obrisali nisu se snasli, vas smo udarali svuda iako ste imali pomoc od akata mi smo bili sami frajeru.
    daj logove vasih offova? aj svega ti igracino, tri offa nasa, su bila kao sveukupno vasi, to sto nismo imali deffa da se izgura ww do kraja, je upravo zbog toga sto smo se tukli sa svima, tako da bajo moj, lol ikariam toga se ti vataj, nije travian za tebe, sa xxxn je stajao pon do artova, nakon sto su pogazili svoju rijec, i njih smo brisali jednog po jednog, pruzali su jaci otpor od vas, imali ste najvise deff poena, radi koga? tko vas je tukao osim nas? niste svega par fejkova imali od xxxn-a i ostalih. tako da zavuci se i tisina, za tebe sam doktor u svim segmentima.
    T
    RS1 Nikola-Terrors,RSX Nikola-Terrors/4glory/N.R,comix Nikola-Terrors,BAX beli70