Stranica 118 od 160 PrvaPrva ... 1868108116117118119120128 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,171 do 1,180 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Sta ti mislis kliko je servera war igrao hahahaha
    Nista ti mate ne znas.
    Ne mora bit ime saveza WAR, mislilo se na zombija i njegove koji i sada igraju zajedno.
    Ne znam jesi dobar sa zombijem ili bojanom ili vahom, popricaj sa njima..

Uobičajeno

Citat Citat od B&O Pogledaj komentar
    Nista ti mate ne znas.
    Ne mora bit ime saveza WAR, mislilo se na zombija i njegove koji i sada igraju zajedno.
    Ja san mislio da si ti bojan hahahahaah
    Ko si ti sinko

Znan ja sve i na sta misli , ne mudriraj previse a samo ne znan odakle si se ti stvorija

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od B&O Pogledaj komentar
    Nista ti mate ne znas.
    igrali su u AK-47 zombi, štefan a i mate, kad smo mi prestali sa igrom oni su osnovali WAR
    valjda si sada utažio znatiželju

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Ja san mislio da si ti bojan hahahahaah
    Ko si ti sinko

Znan ja sve i na sta misli , ne mudriraj previse a samo ne znan odakle si se ti stvorija
    Ne, gresis nisam ja bojan.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Bojan je legenda. Dva puta sam u bivsoj ally saradjivao sa WAR-om, kad su tu bili Mirza i Bojan. U tom periodu sam imao dobre odnose sa WAR-om. Poslije je sve gore bilo.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Al je nocas radio proxy, hahahahha za ne povjerovati kako se nekima da zahebavati.....

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

Jednom i ja pozitivno nesto da kazem.
    Htio bi cestitat Waru na organiziranosti (na stranu sad sve njihove prevare i upadanje na acceve)
    ljudi se drze svi skupa, zajebat ce, al ce zajebat svog protivnika.
    Ono sto je problem kod kompletne koalicije na drugoj strani je problem sto se ljudi ne poznaju dovoljno i jednostavno je nemoguce nista organizirati. Ja imam spremljen planer za udar na war vec tjedan dana, ne mogu se skupit offerii da se to odradi. (vjerovatno se nece ni odradit, jer igram sa kretenima
    primjer 1. http://travian-reports.net/ba/report/21858e70e70 + psovanje majke na skype i svaceg nesto http://prntscr.com/ecs3sg http://prntscr.com/ecs3z8)
    Igrom i akcijanjem me niste nista pretjerano dojmili, fejkovi su vam decki katastrofa. Moja je greska sto sam tu noc zaspao (posao jbg) i nisam vam sjekao napade kad ste udarili.
    Jos jednom, svaka cast za offove, za onakve offcine vam ni ne trebaju isplanirane akcije haha.

Hvala lijepa svima na ovom baxu, mislim da se necemo vidjeti uskoro jer ovoliku kolicinu neorganiziranosti i gluposti jos nisam dozivio otkad igram pocevsi od ostavljanja praznog ww do toga da gradi osoba koja prvi put je vidjela ww, a kamoli gradila.

Poziv za war i njihove suradnje jos uvijek stoji, da dodjete na rsx i da se izigramo ko ljudi.

Borna - Bekrije
    Last edited by BBW; 24.02.17 at 13:20.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od BBW Pogledaj komentar
    Jednom i ja pozitivno nesto da kazem.
    Htio bi cestitat Waru na organiziranosti (na stranu sad sve njihove prevare i upadanje na acceve)
    ljudi se drze svi skupa, zajebat ce, al ce zajebat svog protivnika.
    Ono sto je problem kod kompletne koalicije na drugoj strani je problem sto se ljudi ne poznaju dovoljno i jednostavno je nemoguce nista organizirati. Ja imam spremljen planer za udar na war vec tjedan dana, ne mogu se skupit offerii da se to odradi. (vjerovatno se nece ni odradit, jer igram sa kretenima
    primjer 1. http://travian-reports.net/ba/report/21858e70e70 + psovanje majke na skype i svaceg nesto http://prntscr.com/ecs3sg http://prntscr.com/ecs3z8)
    Igrom i akcijanjem me niste nista pretjerano dojmili, fejkovi su vam decki katastrofa. Moja je greska sto sam tu noc zaspao (posao jbg) i nisam vam sjekao napade kad ste udarili.
    Jos jednom, svaka cast za offove, za onakve offcine vam ni ne trebaju isplanirane akcije haha.

Hvala lijepa svima na ovom baxu, mislim da se necemo vidjeti uskoro jer ovoliku kolicinu neorganiziranosti i gluposti jos nisam dozivio otkad igram pocevsi od ostavljanja praznog ww do toga da gradi osoba koja prvi put je vidjela ww, a kamoli gradila.

Poziv za war i njihove suradnje jos uvijek stoji, da dodjete na rsx i da se izigramo ko ljudi.

Borna - Bekrije
    Hvala na čestitkama. Ali zašto moraš da ubodeš za upadanje na accove? Pa i nama se isto dešavalo. Dešavalo se i prije na serverima, nije prvi put na ovom. A ima alijansi koje nikad nisu imale problema sa tim. One su sumnjive.
    I kod nas je problem što ljudi neće da idu. Sve ono offova što ste vidjeli je otprilike pola. Imamo još toliko, ali ne možemo natjerati ljude da idu kada neće. Sve kao čuvaju za WW koji smo uništili... Za šta li sad čuvaju? Vjerovatno da im ostane lijepa slika na profilu za sledeće servere.
    Tog designera mi je iskreno žao. Ispade da je on loš čovjek, ali nije. Pa pogledaj šta mu je cpb uradio. Natjerao ga da probija WW i ostave ga praznog. Išao prvi na zombija. Mislim, nije ni njemu lako
    A i fejkovi su bili mnogo bolji prije. Sad ljudima mrsko da šalju jer je gotov server...

WAR možda jednom i dođe na rsx, ali možda. WAR igra sledeći zimski bax, pa onda kad na njemu pobjedimo možda dođemo na rsx za dvije godine.
    "Skatani i poraženi pokušavaju da objasne kako su pobjedili"

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Kan te se vi tih prica protiv bax-a i pozivanja na druge servere.
    Bax je uvijek bio najjaci server i najjace ekipe su igrale na njemu.
    Sto neko nije uspio uklopiti se tu, to je njegov licni problem.
    I to ne samo sada, nego i prije.
    Dolazile su vama ekipe tamo i niste bili uopste dominantniji od njih.
    Svasta ste im radili.
    Opce poznata je stvar da ste im uzeli oazu od kropa sa multi naloga i onda ste uspjeli da banujete nalog, misleci da ce vam prevara uspjeti, i tako blize i tako dalje.
    Pozivane su vam ekipe da dodju ovdje i da se pokazu, i sta nista... Nikada nisu smjeli da dodju.
    Uostalom, svi ljudi svagdje igraju, ako znaju da igraju, ali da se uklope u ekipe, a NE DA VODE SOLO BORBE.

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

Citat Citat od sani1 Pogledaj komentar
    Kan te se vi tih prica protiv bax-a i pozivanja na druge servere.
    Bax je uvijek bio najjaci server i najjace ekipe su igrale na njemu.
    Sto neko nije uspio uklopiti se tu, to je njegov licni problem.
    I to ne samo sada, nego i prije.
    Dolazile su vama ekipe tamo i niste bili uopste dominantniji od njih.
    Svasta ste im radili.
    Opce poznata je stvar da ste im uzeli oazu od kropa sa multi naloga i onda ste uspjeli da banujete nalog, misleci da ce vam prevara uspjeti, i tako blize i tako dalje.
    Pozivane su vam ekipe da dodju ovdje i da se pokazu, i sta nista... Nikada nisu smjeli da dodju.
    Uostalom, svi ljudi svagdje igraju, ako znaju da igraju, ali da se uklope u ekipe, a NE DA VODE SOLO BORBE.
    citam te i ne vjerujem kakve gluposti pricas.
    bax je bio jak server prije 5 godina i to je bila milina igrat.
    trenutno rsx je mnogo jaci server od baxa, a bome je i hrx jaci.

evo da navedem primjer : na rsx prosle godine su se pravila 3 ww
    prvi (moj ww je imao 30 miliona deffa)
    Drugi od aliensa i fenixa (slovenci) imali su preko 10 miliona.
    treci je bio od tnt koji je imao oko 7-8 miliona deffa

stanje na baxu je tuzno, ww jedva prodje 5 miliona.
    ovaj nedavno zavrseni rsx, TNT koalicija je imala preko 15 miliona deffa

ne vidim razloga zasto ici sa puno jaceg servera na slabiji.
    ja sam dosao na poziv ersana sa jeeday team, koji je igrao ravno tjedan dana i od tada ni traga ni glasa od njega.
    totalno ne organizirano, nit sam dosao sa svojim defferima, plan je u pocetku bio igrati deff, da vratim uslugu elviru sto je klikao meni deff na rsx, al su onda na acc dosli miro i mate sa naloga ffmd (prosli bax) i odlucili smo preci na off.
    u principu s obzirom koliko smo aktivni bili acc je odradjen super iako je server za zaborav.

ps. ne znam o cemu pricas sa tim oazama, moj savez to nikad nije odradio iako su nama to radili.
    ko god je dosao na rsx je izgubio, mi vas cekamo tamo da nam pokazete, kako kazu zombi i ekipa, najaci savez na balkanu

Pravila Postanja