Stranica 119 od 160 PrvaPrva ... 1969109117118119120121129 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,181 do 1,190 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Ja ne mogu vjerovati da ti ne vjerujes.
    A sta sam ja to napisala?
    Da su vam ga obogatile ekipe sa bax-a. Jel tako?
    Da sa rsx niko kada je pozivan nije smio doci ovamo. Jel tako?
    Ne znam sta citas.

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sani1 Pogledaj komentar
    Kan te se vi tih prica protiv bax-a i pozivanja na druge servere.
    Bax je uvijek bio najjaci server i najjace ekipe su igrale na njemu.
    Sto neko nije uspio uklopiti se tu, to je njegov licni problem.
    I to ne samo sada, nego i prije.
    Dolazile su vama ekipe tamo i niste bili uopste dominantniji od njih.
    Svasta ste im radili.
    Opce poznata je stvar da ste im uzeli oazu od kropa sa multi naloga i onda ste uspjeli da banujete nalog, misleci da ce vam prevara uspjeti, i tako blize i tako dalje.
    Pozivane su vam ekipe da dodju ovdje i da se pokazu, i sta nista... Nikada nisu smjeli da dodju.
    Uostalom, svi ljudi svagdje igraju, ako znaju da igraju, ali da se uklope u ekipe, a NE DA VODE SOLO BORBE.
    Samo amater i neznalica moze reci da je bax najjaci server ... Na rsxu primjera radi u MRAKOVOM ww bilo 25 milki deffa , a sad na serveru nema toliko , a prosle godine borni je bilo preko 30 mill deffa u ww .. Bax i hrx su tu negdje zavisi koja ekipa odluci na kojem odigrati .. Jedino rsx ima nekog damara i neizvjesne zavrsnice

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od rook Pogledaj komentar
    Hvala na čestitkama. Ali zašto moraš da ubodeš za upadanje na accove? Pa i nama se isto dešavalo. Dešavalo se i prije na serverima, nije prvi put na ovom. A ima alijansi koje nikad nisu imale problema sa tim. One su sumnjive.
    I kod nas je problem što ljudi neće da idu. Sve ono offova što ste vidjeli je otprilike pola. Imamo još toliko, ali ne možemo natjerati ljude da idu kada neće. Sve kao čuvaju za WW koji smo uništili... Za šta li sad čuvaju? Vjerovatno da im ostane lijepa slika na profilu za sledeće servere.
    Tog designera mi je iskreno žao. Ispade da je on loš čovjek, ali nije. Pa pogledaj šta mu je cpb uradio. Natjerao ga da probija WW i ostave ga praznog. Išao prvi na zombija. Mislim, nije ni njemu lako
    A i fejkovi su bili mnogo bolji prije. Sad ljudima mrsko da šalju jer je gotov server...

WAR možda jednom i dođe na rsx, ali možda. WAR igra sledeći zimski bax, pa onda kad na njemu pobjedimo možda dođemo na rsx za dvije godine.
    Znas da nema potrebe da se lazemo sada nakraju. Taj Desiinger je otkako je dosao u cpb dobio svaki puta deff kada je isto zatrazeno i nas obraz je tu cist kao suza kod njega i sta se tice svega ostaloga. I kada je isao wolf na njega sa R savezom i kada su isli momci iz FSPQR saveza i svaki ostali puta a logove ste imali prilike vidjeti na forumu svi.
    http://prntscr.com/ectbf4
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Ja ne mogu vjerovati da ti ne vjerujes.
    A sta sam ja to napisala?
    Da su vam ga obogatile ekipe sa bax-a. Jel tako?
    Da sa rsx niko kada je pozivan nije smio doci ovamo. Jel tako?
    Ne znam sta citas.
    Da bi riječ rekao slažem se sa svime.
    Pa rsx se poceo igrati tek kada smo mi sa bax-a presli tamo i otisli na onaj cuveni najbolji server koji se otklikao u zadnjih par godina.
    I istina nisu htjeli da dojdu na bax,a zasto bi mi vracali njima gostoprimstvo.
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 19Z05 Pogledaj komentar
    Samo amater i neznalica moze reci da je bax najjaci server ... Na rsxu primjera radi u MRAKOVOM ww bilo 25 milki deffa , a sad na serveru nema toliko , a prosle godine borni je bilo preko 30 mill deffa u ww .. Bax i hrx su tu negdje zavisi koja ekipa odluci na kojem odigrati .. Jedino rsx ima nekog damara i neizvjesne zavrsnice
    Ma imam ja kontakta sa ljudima i koji su sad prosli rsx odigrali, pa kazu srednja zalost.
    A vi sto ste dosli kao deferi, pa otisli na off pa vam apetiti porasli da gradite ww, pa zamislili da ce biti tako jednostavno napraviti ww na bax-u, pokazuje sve.
    Nije ovo koliko citam prvi put da ste tu ugasili racun, pa to samo pokazuje koliko je ili nije jak server ili koliko ste vi kompetentni da date izjavu za bax.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    Znas da nema potrebe da se lazemo sada nakraju. Taj Desiinger je otkako je dosao u cpb dobio svaki puta deff kada je isto zatrazeno i nas obraz je tu cist kao suza kod njega i sta se tice svega ostaloga. I kada je isao wolf na njega sa R savezom i kada su isli momci iz FSPQR saveza i svaki ostali puta a logove ste imali prilike vidjeti na forumu svi.
    http://prntscr.com/ectbf4
    Ja nisam rekao da je on bio prazan. Poslali ste ga da se zakuca u WW i onda ostavili WW prazan. Bilo je 200 defa i 40 izviđača ako se ne varam kad smo ga prvi put od vas uzeli...
    "Skatani i poraženi pokušavaju da objasne kako su pobjedili"

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Ma imam ja kontakta sa ljudima i koji su sad prosli rsx odigrali, pa kazu srednja zalost.
    A vi sto ste dosli kao deferi, pa otisli na off pa vam apetiti porasli da gradite ww, pa zamislili da ce biti tako jednostavno napraviti ww na bax-u, pokazuje sve.
    Nije ovo koliko citam prvi put da ste tu ugasili racun, pa to samo pokazuje koliko je ili nije jak server ili koliko ste vi kompetentni da date izjavu za bax.
    A stvarno po čemu je to rsx jači?
    http://prnt.sc/e54gwf

Ovaj off za tu fazu igre treba da bude duplo veći. A čak i tako malan prođe kroz WW. Nisam u roku ali eto to je samo jedan od reporta koji sam tamo vidio. Neki su prolazili sa 15k offa i rušili WW. Puno samo uzdižu taj server dok im WAR ne ode jednom

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

Ovaj off za tu fazu igre treba da bude duplo veći. A čak i tako malan prođe kroz WW. Nisam u roku ali eto to je samo jedan od reporta koji sam tamo vidio. Neki su prolazili sa 15k offa i rušili WW. Puno samo uzdižu taj server dok im WAR ne ode jednom
    http://travian-reports.net/rs/report...02,690529c4306

http://travian-reports.net/rs/report...dc,697292b973e

ovo je rsx
    Last edited by BBW; 24.02.17 at 16:55.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Pa to uopšte nije jače od baxa. Ali stvarno, pogledaj samo off kod teske price. Veći je nego taj i to dosta veći. I moj rimski je mnogo jači od tog drugog. Znači sad mi trebamo da kažemo da je bax jači server? Nije. Svi su serveri tu negdje. I šta što je imao WW 30 miliona? Tek ćemo da vidimo koliko će da bude u našem pa onda možemo da komentarišemo.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Jaci rsx jest. Posebno ovaj sad je bio, prvenstveno zbog MRAK ally. Uvijek su akcijali, rusili, katali mora im se priznati. Ovaj netom zavrseni rsx je bio puno aktivniji nego prosle godine. Prosle godine deffa je bilo bruka,a offova nigdje. Eto i po tom logu de vidi da je jaci rsx. Prosle godine, zimski bax, kad sam odigrao jedan server u Terrorsima, rusio sam Akatsukija sa slicnim.brojem kata za 9 levela.
    http://prnt.sc/bm1axt

Pravila Postanja