Stranica 138 od 160 PrvaPrva ... 3888128136137138139140148 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,371 do 1,380 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rook Pogledaj komentar
    Tako je elvire. Ali nemoj da ne dođeš na sledeći zimski. I nemoj da odeš na druge koorde. -/- pa da vidimo ko je ko
    Ja imam svoje kote na koje stalno idem. Ako hocete na iste kote, dodjite Vi na nase. Sto se svak mora prilagodjavati Vama?

Uobičajeno

Tko je propustio dogadjanja malo kucanja na nase a malo se nasi kucali al uzeli off selo

http://travian-reports.net/ba/report...9f,219279dcf41 udar na plan
    oteto off selo cpb
    http://travian-reports.net/ba/report...3f,219310676c2

Ovaj zadnji najjaci umjesto sto je trosio resse na ovnove bolje da je digao vise vitezova

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2012

Uobičajeno

Čestitam War-u na dominaciji ovaj server, odigrali ste fino, na zalost nisam klikao, ali vidimo se slijedeci server ako ste tu naravno.
    pa da se lupamo
    Di je mate? da nije opet pao s motora pa ga nema

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Citat Citat od rook Pogledaj komentar
    Ajd dobro loš mi je karakter samo zato što znam bolje da igram igricu... Tačno tako 170 v 26 ali šta si ono slikao maloprije i stavio? Ono kad sam rekao elviru da ste organizovaniji. I dalje ste i od nas jer naši šumari još spavaju Ne šalju napade nikakve... nas je desetak uzelo ovaj server. Sad ćete reći da je i to laž. Samo pogledajte ko napada a ko ne i sve će vam biti jasno...

hahah kakav si ti mazlum , pa jel te stid reći da je "vas" 10 uzelo server iz poštovanja prema ostalih 150 naloga ?

a za Kenu što si pisao ti nemam šta drugo reći nego da lupaš gluposti i molio bih te da ne iznosiš lažne činjenice na forumu ...

Korisnik Delete.BA's Avatar
    Registrovan
    Apr 2009

Uobičajeno

http://prntscr.com/ee64h7
    Šta će WAR sklapat išta sa savezom od 3 člana koji nije na njihovim kotama, jelde vaha?
    Meni Vidi Visi

Uobičajeno

Citat Citat od INNA Pogledaj komentar
    Čestitam War-u na dominaciji ovaj server, odigrali ste fino, na zalost nisam klikao, ali vidimo se slijedeci server ako ste tu naravno.
    pa da se lupamo
    Di je mate? da nije opet pao s motora pa ga nema
    Volin i ja tebe nepoznati obozavatelju

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Delete.BA Pogledaj komentar
    http://prntscr.com/ee64h7
    Šta će WAR sklapat išta sa savezom od 3 člana koji nije na njihovim kotama, jelde vaha?
    Niko to nije znao. Ja sam lično katao njihovu ally kad su imali mnogo više članova.
    "Skatani i poraženi pokušavaju da objasne kako su pobjedili"

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od 19Z05 Pogledaj komentar
    hahah kakav si ti mazlum , pa jel te stid reći da je "vas" 10 uzelo server iz poštovanja prema ostalih 150 naloga ?

a za Kenu što si pisao ti nemam šta drugo reći nego da lupaš gluposti i molio bih te da ne iznosiš lažne činjenice na forumu ...
    Nije me uopšte stid jer još uvijek imamo ljude koji imaju veće offove od mojih i nemaju ni jedan napadački poen. Uopšte me nije stid, njih treba da bude jer su kao čuvali offove za neprijateljski WW, a evo sve je jasno i vidi se da nema drugog WW. Ali ljudi i dalje ignorišu naše pozive za katanje. Kažem ti, otvori statistike i pogledaj poene. Više su deferi skatali sa par hiljada defa i valovima nego ovi uštekani.
    "Skatani i poraženi pokušavaju da objasne kako su pobjedili"

Uobičajeno

Pusti ga imenjace , sve su oni zaklali i pobili , da nie uzeo art od mene ni to ne bi ima . Black panther deff acc ima 300 k off poena , tliko je opasan

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2017

Uobičajeno

Rook je l' to taj WAR sa kojim ćeš ti doći idući zimski server da igraš?

Pravila Postanja