Stranica 145 od 160 PrvaPrva ... 4595135143144145146147155 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,441 do 1,450 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od marvel Pogledaj komentar
    Uhh svasta pisete, a vise odpola ne znate. Vas Sale, da ne bude zabune, je nama nudio ofove i deff ako se odlucimo da gradimo ww. Leo reko hocemo, ali da je jos rano za pricu. Ko je prvi uzeo ww znamo svi.Dalje, neko je spomenuo zombija, sa njime nikakvih dogovora nije bilo, sem onog sto je designer pravio pa ste ga posle i primili u svoje jato.Trece, vaho tebe ne bi pljunuo samo Leo vec svi koji su ikad ista napisali na ovom forumu, sem ovih par tvojih. Dal je moguce da svi mi gresimo? Mozda. Al recite mi i ovo, ako se ceo server slozi da je war/ak pogana ekipa i niko nista, pri tom, ne kaze lose o CPB, naprotiv evo i Elvir po ko zna koji put lepo napisao sve kako jeste, a on zna da sam i ja slicno napisao za OGP i da ce mi uvek biti zadovoljstvo igrati protiv tako srcane i borbene ekipe. Ko je onda tu u pravu? Vas 4-5 koji mlatite praznu slamu, ispravka, koji katate prazna sela ne bi li sad nakupili sto vise off bodova ili ceo server koji prica istu, ali pazi ISTU pricu?! Nemam pojma, verovatno je vecina sanjala isti bax, a samo vas par zaista igralo.

...samo mi se kazlo....
    Igrača na mreži: 54 ( sve je ovo samo jedan duuuug san, e jbm mu...)
    koji cjeli server?
    Wolf, Anileo, Elvir
    oni su cijeli server?
    katamo prazna sela a svako malo se zakuca neki off, na šta?
    na zid?
    OGP je srčana i borbena ekipa jer ste ih pomalo gazili 2 mjeseca?
    a kad netko vas pregazi u dva dana onda su oni pogani?
    koji luzeri majko mila, bolje da nepišem više
    očekivao sam da je ĆPB ozbiljna ekipa a ono obične plačipičke

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od špijun Pogledaj komentar
    hvala na čestitkama, mada tu je i AK a ne samo WAR
    baš me zanima šta Anileo i ti mislite o Aliensima?
    kad su Aliensi tj niger zapravo izmislili sve muljaže na baxu
    nesječam se da je bio prije niger toliko prozivan, mada je naveliko upadao na acceve, uključujući i moj
    Ma kad kazem WAR, mislim i na Ak-47. Ja to smatram, barem ovaj server istom ekipom.
    A o Aliensima misljenja su podijeljena. Nisam nijednom ni saradjivao s njima, ni ratovao, dok je NIGER ih vodio. Saradjivao sam nekolika puta s njima kad su se pitali drugi, tipa Boyke i njegova ekipa. Sa njim sam uvijek imao lijepu saradnju, a nadam se i dalje cu. Cak naprotiv, kad ne igraju Aliensi kao ally, neki njihovi igraci igraju sa mnom vrlo rado, i iskreno, predobri su kao osobe, a kao igraci jos bolji. Za nigera sam isto upoznat sta je sve radio, al nije imao dodira sa mnom pa ne mogu ga komentarisati.
    A sto se tice tog prozivanja, cim mu se ime upamtilo po tome, sigurno je bio prozivan.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Uhh svasta pisete, a vise od pola ne znate. Vas Sale, da ne bude zabune, je nama nudio ofove i deff ako se odlucimo da gradimo ww. Leo reko hocemo, ali da je jos rano za pricu. Ko je prvi uzeo ww znamo svi.Dalje, neko je spomenuo zombija, sa njime nikakvih dogovora nije bilo, sem onog sto je designer pravio pa ste ga posle i primili u svoje jato.Trece, vaho tebe ne bi pljunuo samo Leo vec svi koji su ikad ista napisali na ovom forumu, sem ovih par tvojih (mada i za njih nisam siguran). Dal je moguce da svi mi gresimo? Mozda. Al recite mi i ovo, ako se ceo server slozi da je war/ak pogana ekipa i niko nista, pri tom, ne kaze lose o CPB, naprotiv evo i Elvir po ko zna koji put lepo napisao sve kako jeste, a on zna da sam i ja slicno napisao za OGP i da ce mi uvek biti zadovoljstvo igrati protiv tako srcane i borbene ekipe. Ko je onda tu u pravu? Vas 4-5 koji mlatite praznu slamu, ispravka, koji katate prazna sela ne bi li sad nakupili sto vise off bodova ili ceo server koji prica istu, ali pazi ISTU pricu?! Nemam pojma, verovatno je vecina sanjala isti bax, a samo vas par zaista igralo.

...samo mi se kazlo....
    Igrača na mreži: 54 ( sve je ovo samo jedan duuuug san, e jbm mu...)
    Ja stvarno ne razumijem vas. Da li ste vi toliko zaostali ili šta? Pa vi vrtite istu priču. Koliko god mi govorili da vi niste htjeli saradnju vi se vratite i kažete war igra prljavo napao nas a bili saveznici. Alo bolan vrati se i pročitaj od početka ko iste stvari pita. Pa šta sad mi trebamo drugačije odgovore da dajemo? Naravno da ćemo davati iste odgovore.

A de sad lijepo reci razloge iz kojih bi vi mene popljuvali. Nemoj samo reći kako vi znate razloge ali nećete da ih napišete. De napiši molim te.
    Mi pogani? Niko sa nama nije imao saradnju. Svi su u ratu sa nama i obilježeni kao crveni. Skatamo vas i onda mi pogani? To samo pokazuje da vi ne podnosite poraz, ništa drugo.

I ti anileo spuštaj loptu na zemlju. Ja ne lažem ništa. I iza svega što ja kažem stoji cijela moja ekipa jer mi sve otvoreno pišemo na skypu i svi imamo slična mišljenja. A tvoja ekipa zna samo ono što im ti kažeš. Misliš da nam zombi nešto krije? Sve on nama slika i pošalje.
    I da, vi ste skinuli NNP sa AK. Sa WAR smo mi kad smo vas napali. I istina je da ste trebali davno biti napadnuti, prije nego što ste uzeli WW. Zašto? Zato što ste o nama sa visine pričali cijeli server.
    "Skatani i poraženi pokušavaju da objasne kako su pobjedili"

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rook Pogledaj komentar
    Hvala na čestitkama. A ja sam ti već rekao da nas ima dovoljno. Zašto onda da sklapamo saradnje sa drugima? Sale je pokušao da ima dobre odnose sa CPB - oni nisu htjeli i kao što je neko davno napisao: prizivali su đavla
    Skinuli nnp sa AK, blokirali nas na skypu, uzimali sela po wingovima i zauzeli svoj WW. E pa ako je to držanje riječi od strane Anilea onda jbg... I to se sve danima dešavalo. Danima se žmirilo na jedno oko i smirivalo se sve. Ali CPB nije stao, nije pokazao volju i želju da priča. Pričao je jedino Anileo sa mnom misleći da ću izdati zombija i skatati ga. I sad kao moj karatker ne valja? Sad bi mene pljuvali? Zbog čega Anileo? Zbog toga što sam otkrio tvoje pravo lice? Zbog toga što bi malo da zabadaš noževe u leđa misleći da si jak? E pa prevario si se i to dobro.
    Ne znam za Vas, ali ja kad dogovorim saveznistvo, to saveznistvo bude prije pocetka servera ili na samom pocetku i traje citav server. Te su saradnje i najiskrenije, i najduze traju. Svaka moja saradnja je tako obiljezena.
    Druga stvar, u tu pricu izmedju Vas i CPB o gradnji WW necu ulaziti jer nisam upoznat, a ne volim komentarisati stvari koje ne znam 100%. Samo sam misljenja sljedeceg: Da sam prije pocetka uspio dogovoriti saradnju sa CPB, ja sam uvjeren da bi i sad ta saradnja trajala. Sa WAR je vec druga stvar. Isto tako vazi i kad Vas ima 170 i kad Vas ima 20. Nikad citav server niste odigrali u saradnji s nekim, bilo da Vas je 170 ili 20.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

koji cjeli server?
    Wolf, Anileo, Elvir
    oni su cijeli server?
    katamo prazna sela a svako malo se zakuca neki off, na šta?
    na zid?
    OGP je srčana i borbena ekipa jer ste ih pomalo gazili 2 mjeseca?
    a kad netko vas pregazi u dva dana onda su oni pogani?
    Vidi svako se cese tamo gde ga svrbi, pa tako i ti branis vahu a sam znas da smo svi u pravu. Za OGP je istina da samo ih dobili lakse nego sto smo ocekivali, ali promasio si poentu mog pisanja, ne govorim ja o jacini naloga vec o snazi karaktera.
    Off se ne kuca na zid vec na izmesten deff, bilo je neminovno da pre ili kasnije pronadjete isti, a i nama dosadno da vas toliko pustamo.
    ps;Sad se setih igm-a od zombija gde on pise kako vise nece dirati cpb jer su ostala samo sela sa defom.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2016

Uobičajeno

Vidi svako se cese tamo gde ga svrbi, pa tako i ti branis vahu a sam znas da smo svi u pravu. Za OGP je istina da samo ih dobili lakse nego sto smo ocekivali, ali promasio si poentu mog pisanja, ne govorim ja o jacini naloga vec o snazi karaktera.
    Off se ne kuca na zid vec na izmesten deff, bilo je neminovno da pre ili kasnije pronadjete isti, a i nama dosadno da vas toliko pustamo.
    ps;Sad se setih igm-a od zombija gde on pise kako vise nece dirati cpb jer su ostala samo sela sa defom.
    Još čekam optužbe... Npišite pa da vidimo po čemu sam ja to loš.
    Izmešten? Kakvi ste vi specijalci... Prazna sela izvidimo a onda zakucamo posle par sati. To vama izmicanje defa?
    "Skatani i poraženi pokušavaju da objasne kako su pobjedili"

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Ma kad kazem WAR, mislim i na Ak-47. Ja to smatram, barem ovaj server istom ekipom.
    A o Aliensima misljenja su podijeljena. Nisam nijednom ni saradjivao s njima, ni ratovao, dok je NIGER ih vodio. Saradjivao sam nekolika puta s njima kad su se pitali drugi, tipa Boyke i njegova ekipa. Sa njim sam uvijek imao lijepu saradnju, a nadam se i dalje cu. Cak naprotiv, kad ne igraju Aliensi kao ally, neki njihovi igraci igraju sa mnom vrlo rado, i iskreno, predobri su kao osobe, a kao igraci jos bolji. Za nigera sam isto upoznat sta je sve radio, al nije imao dodira sa mnom pa ne mogu ga komentarisati.
    A sto se tice tog prozivanja, cim mu se ime upamtilo po tome, sigurno je bio prozivan.
    očekivali smo nigera ovdje, razočarali se kad su nas dočekali Anileo i Elvir
    tko bi rekao da će Boyke i Zombi, koji su igrali u AK postati tolike glavešine
    nisam tada uočio takav potencijal u njima

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Dobili ste vi svoje na hrx-u u par dana od brace zelenih kad vas nema 170
    Ne znam sto naglasavas da je netko nekada igrao u ak igrao je i zombi u cpb na pocetku karijere pa gle ga sada veliki vodja
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od rook Pogledaj komentar
    Ja stvarno ne razumijem vas.
    I da, vi ste skinuli NNP sa AK. Sa WAR smo mi kad smo vas napali. I istina je da ste trebali davno biti napadnuti, prije nego što ste uzeli WW. Zašto? Zato što ste o nama sa visine pričali cijeli server.

Evo nije me mrzelo da trazim, tek da dokazem sebi da me opet gledas u oci i lazes, a ponadao sam se da gresim, zaista. AK i CPB nisu imali nap koji smo mi kako ti kazes prekinuli. Bio je usmeni dogovor izmedju mene i vaseg vodje i obecanje da od vas nece krenuti... ma sta pisem evo copy direktno od njega pa citaj

[1/25/2017 10:44:39 PM] ww-leka bax: da zato sam reko i aj gusteru da mi ne budemo crne ovce necu rat svakako mozete da napadate koliko ocete
    [1/25/2017 10:44:46 PM] ww-leka bax: ili sta vec ruku necemo mi dic

Op, op sta rece to? Da vas mozemo slobodno napadati a vi ruku necete dic?! Jesam ga ja sibao po usima da to pise? Ipak nismo mi takva ekipa, dogovor je dogovor nismo vas dirali iako smo imali blagoslov. A vidi kad ste vi prekinuli nap, tek kad su kate u najblize selo stigle. Jel sad jasno zasto od vas svi dizu ruke? Mozda da nacrtam?

[1/25/2017 10:50:35 PM] ww-leka bax: da se nekako np
    [1/25/2017 10:50:37 PM] ww-leka bax: sa war
    [1/25/2017 10:50:47 PM] ww-leka bax: i to sklonite sa profila i oni i ne vidi se np
    [1/25/2017 10:50:54 PM] ww-leka bax: ako ej do toga

Ponuđena je saradnja od WAR sa Ć.P.B 25.01.17, 23:56
    Ponuđen je nenapadni pakt od WAR sa Ć.P.B 26.01.17, 11:40
    Alijansa Ć.P.B je potvrdila nenapadni pakt sa alijansom WAR. 26.01.17, 13:26

Alijansa WAR je otkazala nenapadni pakt sa Ć.P.B. 13.02.17, 00:22

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Ma kakav Niger, njega nema odavno. Ako je negdje nakratko ulijetao da, al ne igra koliko ja znam redovno otkad su ga francuzi skatali ima mozda 2-3 godine.
    Uh, muke tebe razocarati. Vidjet cemo kolicinu razocaranje kad zaigramo svi u jakom sastavu. Ovaj server nije mjerilo snage.

Pravila Postanja