Stranica 148 od 160 PrvaPrva ... 4898138146147148149150158 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,471 do 1,480 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Pozdrav igraču reddevil na bax. Rekao bi što si ali će me blokirat ovdje odmah.

Zamisli čovjeka, igrača traviana, igračića, da 3 dana pred kraj servera nema muda lupiti ko čovjek u GG i skatat me. Pa kolika ovca moraš biti da ne kužiš da nemamo više deff-a?!?! Pa koji si ti molim te igrač da rušiš u suportima skladišta i silose!

O dragi Bože na što je ovaj travian ispao. Dok se ovakvi zovu igračima, ja mogu prestat igrat.

Jesam te jučer naučio kako se igra pa dok se napadne i rokne po GG?! Jesam?! Da imam više kata sad ne bi imao GG ali da, ja sam već napravio 3 off-a ovaj server.

Što je ostalo igrat u tom war-u, o da znaju osnivaci war-a. Sramota

Idem skucat off sam u sebe jer ovo više nema smisla.

P.S. acc Plenki
    Last edited by aqua; 03.03.17 at 10:45.

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Jesi zainteresovan da ides gdje ima deffa? Tu ga nije bilo. :-)
    E sto nisi postavio deff tu pa bi ga bilo?

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od šejtanov ratnik Pogledaj komentar
    E sto nisi postavio deff tu pa bi ga bilo?
    Gdje? Nije me niko ni trazio. Ajde napadnite neko natarsko malo selo, dajte kote pa da ubacim deffa. To je po toj tvojoj filozofiji. :-P

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

... Da mi je smirom zaspat vise jednom. Ako je iko zainteresovan, nek mi se javi.
    E kad mi se ovako namestis, ne mogu odoleti

Pa sto ne kazes brate Elvire, pa znam ja dve Mire. Upoznacu te pa biraj. Siguran sam da ce te bar jedna, ako ne i obe, hteti.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od aqua Pogledaj komentar

Zamisli čovjeka, igrača traviana, igračića, da 3 dana pred kraj servera nema muda lupiti ko čovjek u GG i skatat me. Pa kolika ovca moraš biti da ne kužiš da nemamo više deff-a?!?! Pa koji si ti molim te igrač da rušiš u suportima skladišta i silose!

O dragi Bože na što je ovaj travian ispao. Dok se ovakvi zovu igračima, ja mogu prestat igrat.

Jesam te jučer naučio kako se igra pa dok se napadne i rokne po GG?! Jesam?! Da imam više kata sad ne bi imao GG ali da, ja sam već napravio 3 off-a ovaj server.

P.S. acc Plenki

Hahahahahahaha. Brate meni farmaju oaze, sta dalje reci

http://prnt.sc/e8s1lb

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Jeli iko voljan da uputi napad gdje ima deffa? Zanimljivije to nego napadati prazna sela i katati.
    pogledaj malo off bodove od teške priče, nema nijednog natara ubijenog tamo
    90% je deff
    pobio je sam više deffa od cijelog tvog saveza a opet bez imalo srama
    se nađeš ovdje komentirati

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

P.S. acc Plenki
    imaš li još kakvu muzičku želju?
    joj likova ovdje

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TM87 Pogledaj komentar
    Igram ovo od prvog traviana kad smo kao TM87 na ba1 pobijedili, od prvih servera bax isto bilo je dominacija na dosta servera al od onog servera kad je Karam.ba pomela sve nulirala sva ww i izgradili svoj, niko nije dominirao serverom kao WAR i AK sada.. Forum po nekad pratim, ovaj eto onako srednja zalost al brate kad neko pomete sve na serveru ko sto su ljudi pomeli ovaj treba reci svaka cast i kraj price ( rekao bi veliki sir Amar Osim )// Nemojte sad izmisljati neke price kvarni su,ovakvi su onakvi su.. Da su takvi pa 150 ljudi igra sa njima?? Svaka alijansa igra prljavo, mozda neki pojedinci tipa ovog Elvira igra posteno al u njegovoj alijansi ima dosta igraca koji mute zato to ne stoji reci za citavu alijansu WAR I AK da igraju prljavo.. Ima jedna soba na skyp gdje ima preko 400 igraca koji tu igraju dosta dugo na bax,mislim da ima iz svake alijanse od pocetka do danas igraca i ne znam ni jednog tamo da nije bar malo mutio u odredjeno vrijeme.. Jednostavo hocu samo reci vrijeme WAR I AK je trenutno, svi ostali su malo izblijedjeli, sto ceka vjerovatno i WAR u dogledno vrijeme ali dok ljudi gaze sve na serveru treba reci svaka vam cast kapa dole
    svaka čast i tebi, tko god da jesi

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Citat Citat od špijun Pogledaj komentar
    imaš li još kakvu muzičku želju?
    joj likova ovdje

Koji si ti smjeh od čovjeka. Nula od igrača.
    Zapamtit ću nick na serveru i nick na forumu da te pamtim kao najveceg šonju godinama.

Lupaj u suporte, ruši skladišta, cijeli server si čekao da to možeš raditi. Sad možeš. Sad si jak, oooo junačino traviana.

Da, kojih likova ovdje. Sramotiš igru i igrače.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Koji si ti smjeh od čovjeka. Nula od igrača.
    Zapamtit ću nick na serveru i nick na forumu da te pamtim kao najveceg šonju godinama.

Lupaj u suporte, ruši skladišta, cijeli server si čekao da to možeš raditi. Sad možeš. Sad si jak, oooo junačino traviana.

Da, kojih likova ovdje. Sramotiš igru i igrače.
    kad gubiš odmah su protivnici nula, nisi prvi koji tako komentira na serveru
    a glume da su neke igračine a obični luzeri koji neznaju gubiti
    da ste pravi igrači i ljudi čestitali bi boljim protivnicima, ovako cijeli ĆPB savez ispada kao
    običan skup dječurlije koja se duri kad im netko uzme igračku

Pravila Postanja