Stranica 152 od 160 PrvaPrva ... 52102142150151152153154 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,511 do 1,520 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Citat Citat od aqua Pogledaj komentar
    Nije lijepo da sam za sebe govoriš da si glup. Trebaš imat više osjecaja za sebe i ne se tako omalovažavati u javnosti.

Nick Špijun na forumu se nadovezao na moje postove o reddevilu i raspravljao se o mojim komentarima za reddevila. Uostalom, počeo sam rečenicu sa: "Ako si ti onaj reddevil"

Nauči se malo čitati i obracati pozornost na to što se piše.

Što se mene tice da ako na acc reddevil igra špijun, imota, papa, đurđa ili bara, meni svejedno. Vidi se kakav je igrač, a po tebi se vidi kakav si čovjek sa svojim komentarom.
    Svejedno opet si glup ispao.
    Malo presaltaj unazad.

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Citat Citat od B&O Pogledaj komentar
    Svejedno opet si glup ispao.
    Malo presaltaj unazad.
    Kažem ti, samo pokazuješ da si to što pišeš.

Možeš ti bježat od teme koliko god oces ali da ste nesposobni od tog ne mozes pobjec.

A ni od toga da si upravo to što pišeš. Inteligencija jedna velika 0. Kao i ponašanje.
    U nedostatku argumenata i dokaza, pribjegavaš privitimizmu, neandertalizmu i vrijeđanju drugih da bi prikrio svoju i vašu nesposobnost.

Svoje sam rekao i napisao, nula od igrača ste.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Kažem ti, samo pokazuješ da si to što pišeš.

Možeš ti bježat od teme koliko god oces ali da ste nesposobni od tog ne mozes pobjec.

A ni od toga da si upravo to što pišeš. Inteligencija jedna velika 0. Kao i ponašanje.
    U nedostatku argumenata i dokaza, pribjegavaš privitimizmu, neandertalizmu i vrijeđanju drugih da bi prikrio svoju i vašu nesposobnost.

Svoje sam rekao i napisao, nula od igrača ste.
    Ko kaze da ja igram za WAR
    Oni su davno mene obrisali.

Jednostavno pises nebuloze, ne znas ni kome sta pises, najblaze sto mogu da ti kazem je da si ispao glup.

Te nule od igraca su nas sve pobrisale.

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Jednostavno pises nebuloze, ne znas ni kome sta pises, najblaze sto mogu da ti kazem je da si ispao glup.

Hahah, ovi su mi još najjaci. Pa s kim se ja raspravljam. Osoba koju su obrisali je dosla komentirati nesto na server ko da se razumije u travian. Ko da itko išta o njoj i zna i misli. Za tebe je onda reddevil Bog traviana. (tko god on bio)

Daj napisi na youtube "kako igrati travian, tutorijal" googlaj, "kako se ponašati" dok ces igrat nesto dodji na ovaj server.

Vojer koji promatra sastrane. Bravo majstore! Svaka ti čast. Više je ova rečenica tvoja rekla o tebi nego ikome drugome.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

WW od respect koalicije je pao
    http://travian-reports.net/ba/report...b1,22141dc8e3e

čekamo ih da oni krenu, ajmo momci nema čekanja

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Te nule od igraca su nas sve pobrisale.
    ma lik se umislio da je najvažniji na serveru, pa ga moramo napasti inače smo kukavice
    a nebitan je skroz, pa se ne zamaramo sa njegovim gg-om i to nemože shvatiti
    bistar nije to si dobro napisao, ako mu kažem da imam 7-8k offa
    neznam otkud bi sad stvorio 50 k da mu napadnem gg sa čim ga je reddevil napao
    da ja sam imota

Uobičajeno

Ako si ti onaj reddevil sa servera, ajd se molim te idi sakrij u mišju rupu. Lijepo sam čestitao svima na igri, lijepo sam čestitao boljima i sposobnijima.

Ali ono, rekao sam koliko deff-a imam, poslao sam sliku koliko deff-a imam i još si nesposoban srušiti mi GG. Daj uzmi kalkulator i računaj koliko kata treba da nekom srušiš jedan lvl zgrade ako ima kamenozidara. Pa dajte ljudi naučite osnove igre, čovjek ne može ni prestat ovo igrati koliko nemaš pojma da mu olakšat.

Nitko ne place, ovo je samo surova realnost servera i igrača.

Jučer sam u 22h ugasio mirno komp, isključio izbjegavanje off-a, reko branit ću se i off-om i to ste nesposobni napraviti.

Ajd stavim koji log tvog junačkog pohoda.

Junački pohod na suport, tu si najjači!
    http://travian-reports.net/ba/report/221265d3056

Evo napokon poštenog napada na GG
    http://travian-reports.net/ba/report/221278808e3

Surova nesposobnost:
    http://travian-reports.net/ba/report/22128694f1d
    http://travian-reports.net/ba/report/22129412325
    http://travian-reports.net/ba/report/2213073243b

Dokaz da se i off-om branim i da ste nesposobni i to poubijat:
    http://travian-reports.net/ba/report/22131cd3c46

hhahahahah
    http://travian-reports.net/ba/report/221429f6b7d

Zaključak ovoga je:
    Da si imalo igrač kakvim se držiš na forumu, ja bi se ujutro probudio i ne bi mi bilo GG i mogao bi samo sjediti i plakati.
    Ovako mi nisi žitnice ni za 50 posto kapaciteta skatao i sve se nadoknadi jako brzo.

Po tebi se vidi kakav je ovo server i sa kakvima imam posla. Da si imalo nekakvi igrač, ne bi kalkulirao i slao 180 fejkova nego bi oba off-a skucao u moj GG i skatao mi na 0. Ovako, samo si dokazao ono što sam govorio danima.

Molim Zombija da mi javi gdje idete igrat sljedeći server i koje kordinate, doći ću samo radi tebe da ti pokažem kako se nulira selo ili kako se radi crop kill sela.

Pozdrav svima od Plenki-a aka Tushirosimimuda
    Poz za LSD Sto se nerviras,nije u stilu da takvo sto pises.

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Citat Citat od špijun Pogledaj komentar
    ma lik se umislio da je najvažniji na serveru, pa ga moramo napasti inače smo kukavice
    a nebitan je skroz, pa se ne zamaramo sa njegovim gg-om i to nemože shvatiti
    bistar nije to si dobro napisao, ako mu kažem da imam 7-8k offa
    neznam otkud bi sad stvorio 50 k da mu napadnem gg sa čim ga je reddevil napao
    da ja sam imota

Nisam najvažniji, ali toliko ste smotani na ovom travianu da ne kužite taktiku.
    Momci, ovo je nešto što se zove taktika protiv onih igrača sa velikim egom. Tu ste prvi i tu ste tako savršeno nasjeli da sam mogao poslovice pisat o tom.

Baš mene briga za jednog špijuna, za jednog imotu ili reddevila.

Neću vam ja pisat kako da se igra travian, naučit cete. Nocas ste isli na moj GG, što je uspjelo i sad ste ispali opet nista od igraca. Jer da ste napravili što ste trebali, a ne pokazali da ste egomainaci, sad bi mi lagano plakali.

dalje necu trositi vrijeme, ja sam svoju ulogu odigrao Nisam najbitniji kotacic, ali kad se sve uštima onda to ide!

Nekad treba progutat ponos i postat mamac, ne plakat za popom. Da bi tim uspio.

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Citat Citat od šejtanov ratnik Pogledaj komentar
    Poz za LSD Sto se nerviras,nije u stilu da takvo sto pises.
    Objasnio sam gore

Nije u mom stilu, samo oni to ne znaju pa mi je uspjelo

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Nisam najvažniji, ali toliko ste smotani na ovom travianu da ne kužite taktiku.
    Momci, ovo je nešto što se zove taktika protiv onih igrača sa velikim egom. Tu ste prvi i tu ste tako savršeno nasjeli da sam mogao poslovice pisat o tom.

Baš mene briga za jednog špijuna, za jednog imotu ili reddevila.

Neću vam ja pisat kako da se igra travian, naučit cete. Nocas ste isli na moj GG, što je uspjelo i sad ste ispali opet nista od igraca. Jer da ste napravili što ste trebali, a ne pokazali da ste egomainaci, sad bi mi lagano plakali.

dalje necu trositi vrijeme, ja sam svoju ulogu odigrao Nisam najbitniji kotacic, ali kad se sve uštima onda to ide!

Nekad treba progutat ponos i postat mamac, ne plakat za popom. Da bi tim uspio.
    išli su neki, možda potaknuti tvojim pisanjem ovdje
    a da je bilo planirano i organizirano sa naše strane, nije

Pravila Postanja