Stranica 155 od 160 PrvaPrva ... 55105145153154155156157 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,541 do 1,550 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od šejtanov ratnik Pogledaj komentar
    Evo da i ja nesto kazem,iskreno pun mi je k optuzbi i sranja citav server,war, ak i koalicija je unistila protivnike to je realnost,uglavnom pojedni igraci nemogu kazati sebi da su porazeni.Lp
    Pa jeste li vi ćoravi? Svak Vam prizna pobjedu i cestita je. Napisi nesto lose, smeta Vam, napisi dobro, opet smeta. Kakav treba biti?

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    Ja bi malo prepravio tvoj tekst, naime OGP i ĆPB, su sami sebe unistili međusobno vi ste samo kod njih pokupili ono sto ostalo.... a sto se tice mene ja nisam imao ni jedan napad od vas....

sve u redu, al onakva omalovazavanja sam dosta slusao,nije u redu da se takvo sto prica,i u pobijedi i porazu uvijek ponosan treba ostat

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Pa jeste li vi ćoravi? Svak Vam prizna pobjedu i cestita je. Napisi nesto lose, smeta Vam, napisi dobro, opet smeta. Kakav treba biti?
    gle elvire cestita na pobijedi a prije toga napise uvrede o prevarama...citiram tekst od back in time:tko nije očekivao ljudski šljam na ovom serveru, fulao je server... svi znaju tko su i šta su zombi,vaha i ostale spodobe, bar što se tiče ljudskih osobina.....jel u redu da se takvo sto pise?

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

sve u redu, al onakva omalovazavanja sam dosta slusao,nije u redu da se takvo sto prica,i u pobijedi i porazu uvijek ponosan treba ostat
    cuj stoji da ste pobjedili i sve, nije upitno samo nemzete bas reci da ste sve rasturili evo kod mene u savezu bar 1m deff-a evo meni od jucer crkava i imam bar sada 200k... to sto smo se mi igrali sa drugima a ne sa vama to je druga stvar.... ali da su me neki savezi razocarali jesu, i to jako....

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

gle elvire cestita na pobijedi a prije toga napise uvrede o prevarama...citiram tekst od back in time:tko nije očekivao ljudski šljam na ovom serveru, fulao je server... svi znaju tko su i šta su zombi,vaha i ostale spodobe, bar što se tiče ljudskih osobina.....jel u redu da se takvo sto pise?
    Ja dijelim djelomicno takva razmisljanja, ne bi rekao nikome da je sljam, ta imena zadrzavam za sebe, al svi znaju da najgori sljam od igraca igra na balkanskim serverima. Ljudi bez morala i casti, ne znaju ili nece da vode posten rat. Jest ovo igra, al bilo koja igra da je u pitanju, gdje su potrebne neke strategije, je nekakva preslika stvarnog svijeta. Hocu da kazem, ko je sljam ovdje, sigurno je i u pravom zivotu. :-)

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    cuj stoji da ste pobjedili i sve, nije upitno samo nemzete bas reci da ste sve rasturili evo kod mene u savezu bar 1m deff-a evo meni od jucer crkava i imam bar sada 200k... to sto smo se mi igrali sa drugima a ne sa vama to je druga stvar.... ali da su me neki savezi razocarali jesu, i to jako....
    Stvar je u tome da su oni dosli dosta dobro organizovani, a ostali su bili razjedinjeni. CPB je dosao sa standardnom ekipom, mi (OGP) smo dosli dosta oslabljeni u odnosu na prosli server. R je novi savez, barem meni, nisu mi poznati kao ally, pa i nisam znao sta ocekivati od njih. SIPA je defferski orijentisana. Poenta price, je da smo mi ostali vecinu servera vodili medjusobne i bespotrebne ratove. Niko od nas sam nije mogao pobijediti WAR, barem ovaj server. Poklopilo im se dosta stvari, i za pobjedu i treba se poklopiti. U dosta slucajeva nije dovoljna sirova snaga. Meni samo smeta bespotrebno hvalisanje pojedinih igraca.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Svakom po zasluzi. Zasto niko tako nesto ne napise za bilo kog drugog igraca? Pa jedan je odgovor- zato sto ne mogu. Moj dual nije nista izmislio a ovi jesu, pisali kojesta pa posle jos to pripisivali drugim igracima.

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Ja dijelim djelomicno takva razmisljanja, ne bi rekao nikome da je sljam, ta imena zadrzavam za sebe, al svi znaju da najgori sljam od igraca igra na balkanskim serverima. Ljudi bez morala i casti, ne znaju ili nece da vode posten rat. Jest ovo igra, al bilo koja igra da je u pitanju, gdje su potrebne neke strategije, je nekakva preslika stvarnog svijeta. Hocu da kazem, ko je sljam ovdje, sigurno je i u pravom zivotu. :-)
    Nebi rekao evo anileo se ovdje ljuti i place a u pravom zivotu je okej di je on nema ga haha

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

sta pricas ti sad hrx 3 deffera na hrx su imala deffa koliko imaju oni u ww- sad nemoj lupati

lp

Uobičajeno

Citat Citat od kiwi team Pogledaj komentar
    sta pricas ti sad hrx 3 deffera na hrx su imala deffa koliko imaju oni u ww- sad nemoj lupati

lp
    tko ovdje prica o hrx? ovo je bax

Pravila Postanja