Stranica 156 od 160 PrvaPrva ... 56106146154155156157158 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,551 do 1,560 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

Citat Citat od šejtanov ratnik Pogledaj komentar
    tko ovdje prica o hrx? ovo je bax
    eto gore je ovaj HAZON piso haha
    lp

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Nebi rekao evo anileo se ovdje ljuti i place a u pravom zivotu je okej di je on nema ga haha
    Ovdje se niko ne ljuti i ne place zbog igre. Ako to i radi, nije razlog igra vec drugi ljudi koji su nedokazani. Vecina ljudi ovdje prije bi primili 1m u dupe, vec 1 cm u glavu.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Radi se ovdje da se postovala akcija da bi ste bili daleko od kraja, ali eto... ono kada kazes 1 meta, kada kazes koji su ww offovi koji nisu, i umjesto na plan ljudi posalju na ww, sta reci.... ono ja neznam jel neke osobe uopce znaju sta je ww off? ali sta ces uglavnom kako sam WAR pobjedio idemo dalje....

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    Radi se ovdje da se postovala akcija da bi ste bili daleko od kraja, ali eto... ono kada kazes 1 meta, kada kazes koji su ww offovi koji nisu, i umjesto na plan ljudi posalju na ww, sta reci.... ono ja neznam jel neke osobe uopce znaju sta je ww off? ali sta ces uglavnom kako sam WAR pobjedio idemo dalje....
    sljedeci server ce bar biti zanimljivi ne vjeruj nikom i zivio

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Citat Citat od marvel Pogledaj komentar
    Svakom po zasluzi. Zasto niko tako nesto ne napise za bilo kog drugog igraca? Pa jedan je odgovor- zato sto ne mogu. Moj dual nije nista izmislio a ovi jesu, pisali kojesta pa posle jos to pripisivali drugim igracima.
    Hmm nemoj da izbacim neke slike sa tvojim dualom, zbog tvog sranja, iako mi to ne odgovara na kraju cu i izbacit.
    Vi ste najpokvarenija vrsta igraca, pored svih zvrcki koje pravite, izgubite i opet vam nije pravo.

Priznajte poraz i recite kao i mi, vidimo se sledeci put, a ne da cmizdrite ovde kao sekaperse neke.

Uobičajeno

Citat Citat od B&O Pogledaj komentar
    Hmm nemoj da izbacim neke slike sa tvojim dualom, zbog tvog sranja, iako mi to ne odgovara na kraju cu i izbacit.
    Vi ste najpokvarenija vrsta igraca, pored svih zvrcki koje pravite, izgubite i opet vam nije pravo.

Priznajte poraz i recite kao i mi, vidimo se sledeci put, a ne da cmizdrite ovde kao sekaperse neke.
    jedini korektan odgovor,svaka cast koji jesi da jesi

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Ovdje se niko ne ljuti i ne place zbog igre. Ako to i radi, nije razlog igra vec drugi ljudi koji su nedokazani. Vecina ljudi ovdje prije bi primili 1m u dupe, vec 1 cm u glavu.

Hhahah pa nego sto neg se ljuti vidimo se na nekom sljedecem mozda zimskom,nadam se da je danas gotov 100 lvl da nemoram slusat tu plakanje..zdravo
    Last edited by šejtanov ratnik; 05.03.17 at 14:56.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od B&O Pogledaj komentar

Razlika izmedju mene i tebe je ta sto tebe niko ne postuje. Verovatno ni u ogledalo ne smes da se pogledas jer se bojis sta ce odraz reci, ako te uopste i bude hteo pogledati nazad. Ja nista ne govorim napamet, ne izmisljam i ne lazem. Lepo dao vise puta sta je tvoj vodja licno reko, ponudio, obecao i NIJEDNOM niste imali muda da bilo sta o tome komentarisete, a kad treba mlatiti praznu slamu i vredjati tad ste najglasniji.
    Ajde hrabri moralni pigmeju, ucuti bar jednom u zivotu i daj tu famoznu sliku da vidimo svi o cemu se radi. Kazu slika govori hiljadu reci, pa daj onda ne tupi vise vec okaci sliku i zacepi mi usta ako vec smatras da nisam u pravu

ps. nemoj da mi odgovaras kako ne igras u waru, i da si igrao za drugu ekipu jer svi znamo ciji si covek i koga kao u Boga gledas.
    Last edited by marvel; 05.03.17 at 15:06.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Hhahah pa nego sto neg se ljuti vidimo se na nekom seljedecem mozda zimskom,nadam se da je danas gotov 100 lvl da nemoram slusat tu plakanje..zdravo
    Ja se licno ne ljutim. Ja sam Vam cestitao nekolika puta dosad, mozda ste previdjeli. A Vaha mi jos nije javio na koji server nas poziva, jesenski ili zimski. Pa odlucite se i javite mi na vrijeme.

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Ja se licno ne ljutim. Ja sam Vam cestitao nekolika puta dosad, mozda ste previdjeli. A Vaha mi jos nije javio na koji server nas poziva, jesenski ili zimski. Pa odlucite se i javite mi na vrijeme.
    Nisam rekao za tebe,prije si cestitao,al me ljuti kad svi kazu pokvarena igra a i ja sam lud oko igrice se prepirem,nisam se prepirao dok su me tukli svi a sad evo pisem

Pravila Postanja