Stranica 158 od 160 PrvaPrva ... 58108148156157158159160 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,571 do 1,580 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TM87 Pogledaj komentar
    Ako je to onaj greek mythology, nek nije ispucao volim neg pare haha.. Znas i zasto
    da on je
    neznam zašto

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od špijun Pogledaj komentar
    da on je
    neznam zašto
    Taj greek je kupio art jos 24.01, citavo vrijeme ga drzao kod sebe i na kraju ostala vojska

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od amater Pogledaj komentar
    Taj greek je kupio art jos 24.01, citavo vrijeme ga drzao kod sebe i na kraju ostala vojska
    E, da nikome nije dao BO, zadrzao za sebe nije timski nije lijepo, zato sam i rekao nek mu je off ostao, nek ga nosi sad u Englesku, Grcku odakle je vec lik..
    JUG JE NASA SVETA STRANA

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TM87 Pogledaj komentar
    E, da nikome nije dao BO, zadrzao za sebe nije timski nije lijepo, zato sam i rekao nek mu je off ostao, nek ga nosi sad u Englesku, Grcku odakle je vec lik..
    Grk je, nisam imao pojma da je kupio

još 15 minuta i kraj je došao
    zahvaljujem svima na ugodnom a i nekad manje ugodnom druženju
    budite mi svi zdravi i veseli
    zaboravite na travian i gluposti, sve je to igra
    l.p.

IMOTA

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

Citat Citat od 19Z05 Pogledaj komentar
    al ja barem od sada znam sta mi je cilj na ovom serveru i kad ga odradim tad cu se i ugasiti , ne interesira me nista vise na serveru osim jednog naloga pozz
    ovaj hmm najveci smor na forumu , niti loga od njega nikakvog nit išta , poklopi se bola po ušima vodiš ko zna kako bijedan acc dok nećeš da kažeš tko si , znaš samo podbadat ovdje na forumu i plekat se tamo gdje ti nije mjesto , igraš za neku treću stranu a stalno komentiraš odnose ćpb i ogp de smiri malo pokaži neki log svoj , ti se elviru mozes samo saget , covjek ima acc top20 napadac branitelj i pop , dobro se i nosi gore sa njima momci odigrali pametnije i gotovo , nije da su puno bolji vidilo se kad se uzimala posebna bo 2 puta s 1 offom se probilo na taj art , na malu bo su nas procitali i igramo dalje klikamo vojsku i udaramo se , ne pricamo mi o trećim savezima košto ti pričaš, i u stvari ti si nebitan uopće da bi se ljudi osvrtali na tvoje komentare , zato molim iduće sudionike ovog foruma da zanemaruju šta ovaj brav priča

BIG BAD WOLF
    tako je forumas kad o sebi pises tako i treba vidis nidje nikoga a vas pogotovo
    http://prntscr.com/egf7dr
    idemooo forum je vas ajde sad udrite do sledeceg servera
    samo nemojte u igri da smetate jer ne znate jeste dosli ili posli

Citat Citat od hmm Pogledaj komentar
    Ljudi svrsio sam hahhahahah. Svaka cast WAR-ovcima.

Zombi ima defa kao neka WW sela pred sami kraj servera. Jos jednom svaka cast.
    Sad samo WAR da zavrsi server. Ne vjerujem da im iko ista moze.

Elvire jesi li vidio kako se igra timski ??? Be li naucis voditi Alijansu ali bolje daj nekome drugom. Kakav ti je ono off od 8000 imperijanaca hahahahha? Zivi poper

CPB se brise meni se cini. Prnu.li su svi izgleda

Anileo kakav si mi Mozda da te zovemo pujko broj 2
    Dobri su i Vasi offovi,svaka Vam cast. Nickname je pravo heben.
    hvala ne vredjaj elvira on je forumas bla bla bla nidje loga da bice jedan http://prntscr.com/egeexj

Citat Citat od iskupitelj Pogledaj komentar
    ovakav komentar ne razumijem, odmah mi je jasno iz njega da nisi na nivou.

Kada se pogleda war ( war, ak47, war w, warak47, koliko vidim to je sve jedan savez) trenutačno dominira serverom, lijepo se na mapi vidi da su cjele minu minus samo njihove, u startu su očistili kojekakve lzn, kiwi i sve te nekake saveze i sami su ostali na toj poziciji.

Od artova su najviše i najbolje pokupili, a da nije ono kao artovi su bili do njih, što sam vidio na forumu 4 su ukrali od drugih.

Bit ove igre jest fejkanje i udaranje protivnika s minimalnim gubitcima, i odrzavanje, povečavanje offa kako ide kraj servera i onda ideš ondje gdje ima deffa i to znaš, na ww, samo da mi je vidjet budalu koja ide s nor. 50 k batina i 20 k tv na selo gdje zna da ima 100 k deffa, e to je amaterski. Od supporta se živi oni su motor svakog računa i svaki uništen support je golem gubitak pa čak i kada imaš 15 sela, a vidimo da je igraču i više nego prepolovljen uz nikakve njihove gubitke. Respect od mene.

Posebice respekt za otimanje ovog off sela, a već sam vidio i prije par off sela je oteto od strane sila osovine.

kada se pogleda malo statistika isto war dominira, od popa, napada, pa čak i deffaju odlično, jer ne vidim nigdje gubitke, a o pljački ne treba ni govorit, oni opljačkaju 5x više nego svi mi zajedno. Od 10 pljačkaša war ima 7, 8. Od milijarde opljačkanih resa sedmično, war 800 miliona.

I ne može nitko da kaže da nije tako, iskreno volio bi biti jednom član war - a ali zbog svih tih priči o njima i nekakvom diktatorskom vodstvu i bahatost u drugu ruku to i ne želim, zato klikam u miru daleko od njih i gledam situaciju. Ajmo jako, idemo se igrat.
    tako je idemooo ostavi skayp na nalog war.
    Last edited by MOD_Dragan; 06.03.17 at 17:08.

Uobičajeno

Lp svima vidimo se na nekom drugom serveru,nadam se da se nitko nije naljutio na komentare,...poz do drugi puta
    poseban poz za mog frenda Matu,cuvaj se i nemoj da te banaju haha

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

ime evo da brzina proradi pa cemo ih lovit dje god da su
    PLIJEN SE PRETVORILA U LOVCA I ULOVILA TEBE
    za forum ti netreba art brzina lovis recima docu pocu bla bla
    a mi smo ti spakovali nalog da imas vise vremena

http://prnt.sc/e0sefu

Gledaj kako se vežu šampioni hahahahhaha
    oladise forumasa sampioni
    ali ti si jaci ali forumas aj sad ono ti ces ovo i ono i sledeci i prosli ajde skatani poteraj

Citat Citat od Benjo - UZIRIGV Pogledaj komentar
    http://prnt.sc/dl78ns

Nema potrebe da se sami gasite, ima vas ko gasiti
    ne vidim da imate ni savez ni nalog na bax
    ma ja ti znas
    na forumu da u igi obrnuto ajde sad opet udri na forumu to bar znate

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Ne brinite se nista , uzimamo server svakako
    Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Koji? Tadzikistanski spori server? :-P
    šampione ništa vi necete uzet , bar dok smo mi tu
    mi smo se pobrinuli da ne budete tu i onda ide ovako http://prntscr.com/egdoq8 da uzimamo spamac
    vama smo nulirali off sela da se posetimo tu ste na serveru uticaja nemate da ne spamate nebi niko znao ni da ste igrali
    http://travian-reports.net/ba/report...d4,21886e67a30
    http://travian-reports.net/ba/report...c1,21893c2f782
    i trece nulirano ali nemam log tako pokri se po usima forumas spamac bla bla bla bla nidje loga

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Ne brinite se nista , uzimamo server svakako
    Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Koji? Tadzikistanski spori server? :-P
    šampione ništa vi necete uzet , bar dok smo mi tu
    Citat Citat od BBW Pogledaj komentar
    ciganluk obicni.
    a ekipi iz war saveza porucujem, pogotovo zombiju i malom onom njegovom nepismenom, da server zavrsiti nece .

lijep pozdrav
    http://prntscr.com/egdoq8 mi zavrsavama tebi ostaje forum
    skatan porazen nepoznat u igri ali an forumu spamacina
    Last edited by MOD_Dragan; 06.03.17 at 17:08.

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

cestitke na pobjedi waru,elvir je moralni popbjednik

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

http://prnt.sc/egfa7e

CESTITAM POBJEDNICIMA !!!

Bila mi je cast i zadovoljstvo igrati s vama rame uz rame, pokazali ste vraski dobru igru !!! Protiv cijelog servera, historijski momenat koji ce se pamtiti 21:53, 05.03.2017 kada je cijeli server pao na tjeme... ... (slucajnost s brojevima 253... ne bih rekla, cak je i sudbina je rekla svoje )

LP

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Čestitke najbronijoj i ipak najspretnijoj koaliciji na pobjedi.. do nekog drugog servera saljemo vam svima puse mi iz Ć.P.B.
    A sad onaj najbolji dio vrtnje malih neduznih janjčića
    L.p i zivjeli
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Pravila Postanja