Stranica 159 od 160 PrvaPrva ... 59109149157158159160 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,581 do 1,590 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Evo ja cu jos jednom cestitati na pobjedi i ono sto sam rekao prije u tekstu....

http://prntscr.com/egh0re

eto koliko sam ja imao kao offer, a da ne govorim o defferima....

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Benjo - UZIRIGV Pogledaj komentar
    WAR alijansa u kojoj igraju igraci sa svih koordinata, ciji igraci provode vise vremena na forumu nego na igrici, sve masteri igrice, a brisu se nakon 3 sedmice igranja. Pozzzzzz
    Nevidim te na serveru
    http://prntscr.com/egh785

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Citat Citat od WAR Pogledaj komentar
    http://prntscr.com/egdoq8 mi zavrsavama tebi ostaje forum
    skatan porazen nepoznat u igri ali an forumu spamacina

Hvala vam za 1.3 mill deff poena na acc koji se ne igra posteno od artova pozzzzz naravo za sve iduce servere samo mi se javi na pvt i koordinate mi daj :*

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Ti sa nickom na forumu WAR, ne laprdaj. Sad si nasao citirati pola postova.
    Cestitam na pobjedi, cestitao sam vec nekolika puta. Poklopile su Vam se neke stvari, i pobjeda je bila laksa. Al' spusti se malo na zemlju. Ponasaj se kao odrastao covjek, ne kao dijete. Ko' god od Vas da nas je pozivao na jedan od sljedecih servera, nije mi rekao na koji dolazite. Jesenski ili zimski, pa javite ovdje.
    Last edited by Elvir974; 06.03.17 at 05:10.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od teranet Pogledaj komentar
    cestitke na pobjedi waru,elvir je moralni popbjednik
    Hvala majstore, al to se ne racuna u igri. Vidis i sam da ima brdo ljudi bez ikakvog morala. Ljudi su kao roboti. Da im moral moze pomoci u igri, pazili bi na njega, ovako svak misli da je nebitan. :-)

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Ti sa nickom na forumu WAR, ne laprdaj. Sad si nasao citirati pola postova.
    Cestitam na pobjedi, cestitao sam vec nekolika puta. Poklopile su Vam se neke stvari, i pobjeda je bila laksa. Al' spusti se malo na zemlju. Ponasaj se kao odrastao covjek, ne kao dijete. Ko' god od Vas da nas je pozivao na jedan od sljedecih servera, nije mi rekao na koji dolazite. Jesenski ili zimski, pa javite ovdje.
    Manje vise si u pravu, ali i on je.
    Svi smo protiv njih pricali(mozda ne ti) ali i ja sam protiv njih pricao.
    Volio bih da igram sa tom ekipom nekad, ako moze preko veze kako da se upadne heheheh, ipak je war pokazao kako se igra.
    Elvire tebi sve najbolje zelim, anelo svasta si pricao protiv war alijanse i zombija tako da si to i zasluzio.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od B&O Pogledaj komentar
    Manje vise si u pravu, ali i on je.
    Svi smo protiv njih pricali(mozda ne ti) ali i ja sam protiv njih pricao.
    Volio bih da igram sa tom ekipom nekad, ako moze preko veze kako da se upadne heheheh, ipak je war pokazao kako se igra.
    Elvire tebi sve najbolje zelim, anelo svasta si pricao protiv war alijanse i zombija tako da si to i zasluzio.
    E i ti si nasao da im se javno ulizivas. ;-P
    Prvi sam cestitao pobjedu, i opet ispadam los. Da nisam, opet bi bio los. Moze li mi neko reci kako trebam postupati?
    Ja sam samo realan covjek druze. Protiv WAR kao ally nemam nista, samo protiv nekih igraca koji su me prevarili u proslosti.

Uobičajeno

Ne triba im cestitat nista jer nisu zasluzili , obicne lopovcine i bitange

Sramota za server #1953

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Ne triba im cestitat nista jer nisu zasluzili , obicne lopovcine i bitange

Sramota za server #1953
    Na pobjedi cu uvijek cestitati. Server ne pita jeli casno ili ne. Ako je na los nacin, bez obzira o kome se radi, vrati se kad-tad.

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

malo drugačiji pogledi od titranja .uda jedni drugima po forumu.

@ bože sačuvaj servera koji osvoje ovi što ih je mate nogirao.
    @ ak - 47 je zapravo pobjednik servera, ovi ostali uz njih su obične štekare i muljatori.
    @ ćpb, da su imali još jedan ozbiljan def savez da ih prati, bilo bi svašta.
    @ ogp, kada nauče da je novi server nova priča i da se igrači odgajaju, možda bude nešto.
    @ 159 stranica foruma a sve kada se sabere nema 2 stranice iz igre.
    @ 5 igrača su nabili po 200 - 300 postova a nisu napisali 20 rečenica koje imaju glavu i rep,
    malo ovo, malo ono, malo ovako, malo onako. to je jedino po čemu je ovaj server zapamćen.

p.s.
    zadnjih 20 dana bio sam pozvan na jedan nalog u koaliciju koja je uzela ww. staro prijateljstvo.
    imam još prijatelja, odličnih, u drugim savezima i nisam im se javljao jer nije bilo fer.

dobro sam vidio server i stojim iza svake gore napisane rečenice.

p.s.s.
    molite boga da se spineri, aliensi i ostala "banda" ne okupe na nekom slijedećem serveru.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Pravila Postanja