Stranica 160 od 160 PrvaPrva ... 60110150158159160
Prikaz rezultata 1,591 do 1,599 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Uobičajeno

Citat Citat od dgalovac Pogledaj komentar
    malo drugačiji pogledi od titranja .uda jedni drugima po forumu.

@ bože sačuvaj servera koji osvoje ovi što ih je mate nogirao.
    @ ak - 47 je zapravo pobjednik servera, ovi ostali uz njih su obične štekare i muljatori.
    @ ćpb, da su imali još jedan ozbiljan def savez da ih prati, bilo bi svašta.
    @ ogp, kada nauče da je novi server nova priča i da se igrači odgajaju, možda bude nešto.
    @ 159 stranica foruma a sve kada se sabere nema 2 stranice iz igre.
    @ 5 igrača su nabili po 200 - 300 postova a nisu napisali 20 rečenica koje imaju glavu i rep,
    malo ovo, malo ono, malo ovako, malo onako. to je jedino po čemu je ovaj server zapamćen.

p.s.
    zadnjih 20 dana bio sam pozvan na jedan nalog u koaliciju koja je uzela ww. staro prijateljstvo.
    imam još prijatelja, odličnih, u drugim savezima i nisam im se javljao jer nije bilo fer.

dobro sam vidio server i stojim iza svake gore napisane rečenice.

p.s.s.
    molite boga da se spineri, aliensi i ostala "banda" ne okupe na nekom slijedećem serveru.
    mate nije nogirao nikoga nego se posvadjao s dualom dual ga potjerao
    sto nisi dosao zadnjih 20 dana,..bolje da dodju ALIENSI sto vise ljudi na serveru to zanimljivije

Uobičajeno

Stipe od cilog teksta si nasa moj dio ispravljat hahahah

Inace tebi galicu je server je samo zanimljiv kad su tu zeleni . War je napravio na baxu ono sto ste vi sad na hrxxu a dizete se u nebesa

#galio#izdrzi

Korisnik dgalovac's Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

@ šejtanov ratnik, zadnjih 20 dana baxa sam bio. na baxu.

@kod mate dangube, nije točno, prošli ljetni bax sam bio u ogp, uzeli su bax.
    mi se ne dižemo u nebesa. mi smo gore svakako.
    ne uvlači se waru. klikaj taj holandski dok se nisam regao.
    ---
    dosta je. uživajte u palamuđenju.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

@ šejtanov ratnik, zadnjih 20 dana baxa sam bio. na baxu.

@kod mate dangube, nije točno, prošli ljetni bax sam bio u ogp, uzeli su bax.
    mi se ne dižemo u nebesa. mi smo gore svakako.
    ne uvlači se waru. klikaj taj holandski dok se nisam regao.
    ---
    dosta je. uživajte u palamuđenju.
    Legendo, zar ne dodje kao jesenski onaj server kad si igrao kod nas?
    Nego pusti igru, jel' izreceno konacno "DA"? Hehe

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

malo drugačiji pogledi od titranja .uda jedni drugima po forumu.

@ bože sačuvaj servera koji osvoje ovi što ih je mate nogirao.
    @ ak - 47 je zapravo pobjednik servera, ovi ostali uz njih su obične štekare i muljatori.
    @ ćpb, da su imali još jedan ozbiljan def savez da ih prati, bilo bi svašta.
    @ ogp, kada nauče da je novi server nova priča i da se igrači odgajaju, možda bude nešto.
    @ 159 stranica foruma a sve kada se sabere nema 2 stranice iz igre.
    @ 5 igrača su nabili po 200 - 300 postova a nisu napisali 20 rečenica koje imaju glavu i rep,
    malo ovo, malo ono, malo ovako, malo onako. to je jedino po čemu je ovaj server zapamćen.

p.s.
    zadnjih 20 dana bio sam pozvan na jedan nalog u koaliciju koja je uzela ww. staro prijateljstvo.
    imam još prijatelja, odličnih, u drugim savezima i nisam im se javljao jer nije bilo fer.

dobro sam vidio server i stojim iza svake gore napisane rečenice.

p.s.s.
    molite boga da se spineri, aliensi i ostala "banda" ne okupe na nekom slijedećem serveru.
    To u vezi OGP, za to odgajanje, slazem se, mada tesko se odgajati kad igras vecinski s potpuno novim igracima, tj ekipom, al to za da je svaki server nova prica se slazem, zato sam tako i postupio. Nisam, poslije baxa koji smo osvojili, dosao na sljedeci i mislio da sam s neba pao. To za CPB, posto smo dosli oslabljeni, nudio sam im podrsku u deffu na pocetku, al Anileo je to odbio. Mozda bi drugacije se stvari odvijale da nismo ratovali medjusobno.

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Stipe od cilog teksta si nasa moj dio ispravljat hahahah

Inace tebi galicu je server je samo zanimljiv kad su tu zeleni . War je napravio na baxu ono sto ste vi sad na hrxxu a dizete se u nebesa

#galio#izdrzi
    Hahaha morao sam malo vidim da te nema bas znam ja za koga ti navijas iako pises nekad lose

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od šejtanov ratnik Pogledaj komentar
    Hahaha morao sam malo vidim da te nema bas znam ja za koga ti navijas iako pises nekad lose
    Za koga bi i ti navijao da si igrao dugi niz godina za jednu ally. :-P

Uobičajeno

Hijooj Stipe znao sam da mislis na mene hahahaha

galio da niste taj bax slucajno bili u puno vecoj koaliciji nego sto je war sad ? ja se ne moran uvlacit waru niti cu , samo vas volin podbadat ( bar nekih 20 cm ako ne i vise )

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    Hijooj Stipe znao sam da mislis na mene hahahaha

galio da niste taj bax slucajno bili u puno vecoj koaliciji nego sto je war sad ? ja se ne moran uvlacit waru niti cu , samo vas volin podbadat ( bar nekih 20 cm ako ne i vise )
    Ta koalicija kolicinski nije imala igraca kao WAR sada. OGP sa 40-ak igraca, OGP Wing isto tako nekako, KiWi nesto slicno, i ORAH i FSPQR sa po 10-ak igraca. Opet je manje bilo. Sve je to moglo u 3 ally stati, al zbog farmanja je bilo vise podjela. :-P

Pravila Postanja