Stranica 68 od 160 PrvaPrva ... 1858666768697078118 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 671 do 680 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

Citat Citat od MIGRANT Pogledaj komentar
    haha, druzhe... ti mi neshto prichas je l imash ti nick, ako smiješ stavi ga pa da se obračunamo preko batinara
    Big Bad Wolf
    udri miskoooooooo

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2017

Uobičajeno

Ljudi moji pogledajte dobro te poruke.

U sve i jednoj od njih je koristen hrvatski jezik sa dosta,dosta gresaka. Vjerujem da ne bi dobio dvicu u drugom Osnovne.

Sta mislite ko je tako nepismen ovdje na forumu ??? Rodjena mati ga se stidi hahahahah

Ko visoko leti nisko pada

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hmm Pogledaj komentar
    Ljudi moji pogledajte dobro te poruke.

U sve i jednoj od njih je koristen hrvatski jezik sa dosta,dosta gresaka. Vjerujem da ne bi dobio dvicu u drugom Osnovne.

Sta mislite ko je tako nepismen ovdje na forumu ??? Rodjena mati ga se stidi hahahahah

Ko visoko leti nisko pada
    Bas sam provjerovao. Nije tako. Osim sto se pise malim slovima, nema gramatickih gresaka. Doduse, za chat su mala slova nebitna. Il se neko nepismen potrudio da napise dobro, il je neko dobro gramaticki potkovan.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2017

Uobičajeno

Da ne dodje do zabune ovo nije Zombijevo maslo. Poznato je kako on pise

Ne bih bas rekao da se neko "potrudio" da napravi ovakve greske i da se ovako izrazi. Lik ima preko 200 postova na forumu i moras rjecnik koristiti da bi ga razumio.

Blago onom ko ima takvog covjeka za prijatelja u stvarnom zivotu. Daleko mu moja kuca bila.

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Mene čudi činjenica da ljudi opet padaju na iste fore sa početka servera kada je bila priča ista kako ste pričali. Čudi me naivnost osoba kojoj nema kraja i tko god je ovo radio obiti će mu se kad tad. Ja svoju ekipu dobro poznam i nitko nas nema apsoluto nikakve veze sa ovim a niti potrebe za ovakvim nacinom igre. Sve je to škola
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2017

Uobičajeno

e ljudi ovaj anljeo nije toliko opasan na travianu kao na forumu, vjerujte mi jedna od bolji farmi trenutno

http://prntscr.com/e5lzaw

http://prntscr.com/e5lzh7

Lp svim igračina i srećno

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    Mene čudi činjenica da ljudi opet padaju na iste fore sa početka servera kada je bila priča ista kako ste pričali. Čudi me naivnost osoba kojoj nema kraja i tko god je ovo radio obiti će mu se kad tad. Ja svoju ekipu dobro poznam i nitko nas nema apsoluto nikakve veze sa ovim a niti potrebe za ovakvim nacinom igre. Sve je to škola
    Doduse i mene to cudi. Jos sam kruznom razglasio da pripaze i opet je bilo 2-3 igraca sto su pala na foru. A kakva je ovo skola tome sto ovo sve radi? Poslat cu ti poruke sto mi je pisao.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2017

Uobičajeno

Citat Citat od BBW Pogledaj komentar
    Big Bad Wolf
    udri miskoooooooo
    uh pa jak si ti momak, neću da se petljam

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hmm Pogledaj komentar
    Da ne dodje do zabune ovo nije Zombijevo maslo. Poznato je kako on pise

Ne bih bas rekao da se neko "potrudio" da napravi ovakve greske i da se ovako izrazi. Lik ima preko 200 postova na forumu i moras rjecnik koristiti da bi ga razumio.

Blago onom ko ima takvog covjeka za prijatelja u stvarnom zivotu. Daleko mu moja kuca bila.
    Ne mora znaciti ako nije Zombi, da nije njegova ideja. Da mi je otkriti vise. Ovo se desava ima nekolika baxa zaredom.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Ne mora znaciti ako nije Zombi, da nije njegova ideja. Da mi je otkriti vise. Ovo se desava ima nekolika baxa zaredom.
    pa bas zato sto se desava vec su se trebali nauciti, da ne nasjedaju na takve fore, ali ono sta reci....

Pravila Postanja