Stranica 78 od 160 PrvaPrva ... 2868767778798088128 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 771 do 780 od 1599

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

kako nista novo? gledajuci server, bas se pitam oce netko osim War saveza imati off za rusiti ww, hahahahhahaa

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

Elvir izlazi kao pobjednik nad cpb jer citav savez udara na jednog igraca pardon na par suporta tog igraca , i ako ga ne uniste na 0 izgubili su,a nece jer neznaju ili jos nisu pokzali da znaju .Elvire nedaj se i zavrsi do kraja server neka levati gledaju kako nisu uspjeli i pored silnog golda i artova koje su imali da nista bitno na serveru nisu uradili

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od teranet Pogledaj komentar
    Elvir izlazi kao pobjednik nad cpb jer citav savez udara na jednog igraca pardon na par suporta tog igraca , i ako ga ne uniste na 0 izgubili su,a nece jer neznaju ili jos nisu pokzali da znaju .Elvire nedaj se i zavrsi do kraja server neka levati gledaju kako nisu uspjeli i pored silnog golda i artova koje su imali da nista bitno na serveru nisu uradili
    ahhahahahahhahha cime se pucate
    ĆAO-PUSA-BOK since 2009.:asko:

Korisnik sani1's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

To nije nista novo od pocetka se servera vidilo da nema vise od 10 iskusnih igraca.
    Kao sto sam rekla pitanje je dal ce iko imati def za x off, mozda nisi procitao.
    Najgluplja izjava koju sam ovdje cula, neka se niko ne nadje uvrijedjen, to je samo moje misljenje je bila: Ja sam rekao svojim deferima da svak povuce svoj def i neka se defa...
    Sta dalje reci da je novo...
    Sve je to stara prica. Lazem. Sve je to TUZNA PRICA:
    Last edited by sani1; 12.02.17 at 23:45. Razlog: Vas trol ovdje nestaje :) Nemam inspiracije vise...

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Anileo Pogledaj komentar
    ahhahahahahhahha cime se pucate
    sto pitas treba i tebi malo da se pucas

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

sto pitas treba i tebi malo da se pucas
    Ne treba, njegov koktel je bolji. Zar ne vidis?

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Kao moralni pobjednik da, u igri ne. Iako im ponasanje nije za pohvaliti, igru im moras pohvaliti. Jest da stalno napadaju supporte (osim skatanog cropa), al Boze moj. Njihova odluka.
    Elvir se ne da, da mi sva sela skataju, ako nista imat cu dosta KP za novih sela. eheh

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2014

Uobičajeno

Sve je to samo igra
    Last edited by aqua; 13.02.17 at 10:51.

Uobičajeno

;
    Last edited by Starac i more; 13.02.17 at 17:54.

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2016

Uobičajeno

ima li logova kakvih

Pravila Postanja