Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 11

Tema: Dan 6

Community Manager Nikola's Avatar
    Registrovan
    Aug 2016

Uobičajeno Dan 6

Jednog dana prefektov sin je našao spise s informacijama o skrivenom blagu. Nažalost poruka je bila šifrirana i u njoj je pisalo sljedeće:

"Mi smo bili na putu od -.-. .- . ... .- .-. . .- do --. .... . .-. .-.. .- , kada smo sreli konvoj koji je putovao od .--- . .-. ..- ... .- .-.. . -- do . -... ..- .-. .- -.-. ..- -- . Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi."

Zadatak:
    Dešifrirajte poruku.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

Mi smo bili na putu od CAESAREA do GHERLA kada smo sreli konvoj koji je putovao od JERUSALEM do EBURACUM. Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi (to su sve nazivi pokrajina ili gradova ili utvrda)

Whitewalker , ba1

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od CAESAREA do GHERLA , kada smo sreli konvoj koji je putovao od JERUSALEM do EBURACUM. Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi." Blago je u SALONI.

LP retromaniac

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od CAESAREA do GHERLA , kada smo sreli konvoj koji je putovao od JERUSALEMA do EBURACUMA. Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi."

miki-cecen ba1

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od CAESAREA do GHERLA , kada smo sreli konvoj koji je putovao od JERUSALEM do EBURACUM. Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi."

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2017

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od CAESAREA do GHERLA , kada smo sreli konvoj koji je putovao od JERUSALEM do EBURACUM . Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi." (MORSE-OV KODE)

BA1
    ABD

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

Odgovor: "Mi smo bili na putu od CAESAREA do GHERLA , kada smo sreli konvoj koji je putovao od JERUSALEM do EBURACUM . Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi."
    Server: ba1
    Igrac: Bolo

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od "CAESAREA" do "GHERLA" , kada smo sreli konvoj koji je putovao od "JERUSALEM" do "EBURACUM" . Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi."

RUSIJA
    ba1

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od caesarea do gherla, kada smo sreli konvoj koji je putovao od jerusalem do eburacum. Oni su nam rekli o nemirima u nasem selu i mi smo odlucili da se vratimo sto prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najblizeg grada koji pripada Rimskoj gardi."

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2017

Uobičajeno

"Mi smo bili na putu od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi do našeg sela, kada smo sreli konvoj koji je putovao od našeg sela do najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi. Oni su nam rekli o nemirima u našem selu i mi smo odlučili da se vratimo što prije, tako da smo sakrili zlato pet polja zapadno od najbližeg grada koji pripada Rimskoj gardi."

Ime naloga: 7RIP
    Server: TS1

Pravila Postanja