Stranica 13 od 36 PrvaPrva ... 3111213141523 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 121 do 130 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Lovac Pogledaj komentar
    Ma kazem ja vi ste igracine hahahahahah
    ako nista bar igram fer i korektno, izadjem na crtu svakom igracu i tucem se dokle mogu, ne napustam svoj savez radi licnih interesa i kompleksa kao sto ti radis, uci na babin acc je smjesno s tvoje strane, sad kad mi odemo necete se imati sa kim udarati, Aliensi ce vas pojesti za veceru
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Btw. ako ima neko da zeli kupiti oko 1000 golda (958 tacnije) neka se javi, dat cemo dual i ja po jeftinijoj cijeni (za oko 600 golda sto bi platili), jer se mi selimo na nlx pa da ne propadne. Gold je regularno kupljen, ostavljene su poruke od Supporta & Multihunter moze odmah da provjeri. Ko zeli moze kontaktirati na skype aragorn.775
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Lovac jos nismo pali ubismo vas oso vam sav deff

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Freddie Pogledaj komentar
    http://travian-reports.net/ba/report/2332597f6e7 4to katanje sroljinog cropa
    peti put nuliramo xD
    Ko nismo mi deffali

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Hahahha moj navaho izasao sam zbog dobrog klikanja tada mog duala dendegage a ti dendegicu nemoj vise ubijati bgt :(...

A ja koliko znam vi ste se dizali i hvalisali da cete alijense da bijete? Cime? Kako?

Btw te optuzbe te mogu na sud odvesti :O

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Hahahha moj navaho izasao sam zbog dobrog klikanja tada mog duala dendegage a ti dendegicu nemoj vise ubijati bgt :(...

A ja koliko znam vi ste se dizali i hvalisali da cete alijense da bijete? Cime? Kako?

Btw te optuzbe te mogu na sud odvesti :O
    Ti si budala lovac jesi bgm da mn nije bilo nebi bilo nista od tog acc ti i mario samo pricali kako treba i pametovali,a i da neznam igrati poslije vas je sve i uradeno sa vama 5 sela iskliko od doskorasnjih 13 i 100k off,bez i jednog golda poslije arta,eto toliko da narod zna

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Baba :D Pogledaj komentar
    Ti si budala lovac jesi bgm da mn nije bilo nebi bilo nista od tog acc ti i mario samo pricali kako treba i pametovali,a i da neznam igrati poslije vas je sve i uradeno sa vama 5 sela iskliko od doskorasnjih 13 i 100k off,bez i jednog golda poslije arta,eto toliko da narod zna

Malo si zaostao u razvoju pa cu ti po brojevima objasniti par stvari:

1. 8 gotovi sela je bilo kada smo otisli sa acca
    2. Razlog zasto nije vise bilo je jer ste tvoj rodjak i ti klikali bez potrebe kucice i niste zabave vrtili.
    3. Uopste nije trebao biti tvoj acc vecina zlata koja je dosla do tad je Savan(najvise), Mario i ja uplatili.
    4. Prislepao si se i molio me da krenes s nama na acc jer nisi imao nikoga, pa sam se sazalio i zamolio ih da te ubace (velika greska).
    5. Mario je bolan doktor za tebe, napisao ti momak fino sta trebas i u kojem selu klikati, ni to nisi znao isklikati.
    6. Off selo ti je bilo full gotovo sa 15k bati i 3k vitezova, a ti zakuca 45k bati prije 2 dana na mene. O kakvih 100k offa ti pricas? Znas li racunati uopste?
    7. Kao sto rekoh 45k bati si skucao na mene a trebao si imati minimum 100kila bati samo, toliko o tvom strasnom klikanju buahahaha.
    8. Smarao si svaki dan da se uplacuje gold a ti i rodjak ste ga trosili na gluposti( za vas je strogi deff bez golda jer ga ne znaze koristiti).

9. U kropu npc napravis i ostane 20-30 k zita svaki put hahaha i to govori o tvojim kvalitetima, ocito jos nisi naucio 0irati zito.
    10. Vracao sam Maria 5x zbog tvog botizma od klikanja.
    11. Svaka cast za aktivnost tebi i rodjaku al bolje da niste nikako ulazili na nalog, same gluposti ste klikali. Nikad resa nije bilo za ista pametno kliknuti zbog vas.
    12. NAUCI SLATI VEZANE NAPADE PPA ONDA IGRAJ OFF( kome jos treba 4-5 sek da poslaje 4 napada).
    13. imam SC za ove sve navode i "optuzbe" na tvoj racun. Samo mi zao vremena sto izgubi da ovo napisem
    14. Ugodno Vam klikanje na forumu, fkt ste smorili

Btw
    Oprostite na greskama ako ih ima na mobu sam :*

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Malo si zaostao u razvoju pa cu ti po brojevima objasniti par stvari:

1. 8 gotovi sela je bilo kada smo otisli sa acca
    2. Razlog zasto nije vise bilo je jer ste tvoj rodjak i ti klikali bez potrebe kucice i niste zabave vrtili.
    3. Uopste nije trebao biti tvoj acc vecina zlata koja je dosla do tad je Savan(najvise), Mario i ja uplatili.
    4. Prislepao si se i molio me da krenes s nama na acc jer nisi imao nikoga, pa sam se sazalio i zamolio ih da te ubace (velika greska).
    5. Mario je bolan doktor za tebe, napisao ti momak fino sta trebas i u kojem selu klikati, ni to nisi znao isklikati.
    6. Off selo ti je bilo full gotovo sa 15k bati i 3k vitezova, a ti zakuca 45k bati prije 2 dana na mene. O kakvih 100k offa ti pricas? Znas li racunati uopste?
    7. Kao sto rekoh 45k bati si skucao na mene a trebao si imati minimum 100kila bati samo, toliko o tvom strasnom klikanju buahahaha.
    8. Smarao si svaki dan da se uplacuje gold a ti i rodjak ste ga trosili na gluposti( za vas je strogi deff bez golda jer ga ne znaze koristiti).

9. U kropu npc napravis i ostane 20-30 k zita svaki put hahaha i to govori o tvojim kvalitetima, ocito jos nisi naucio 0irati zito.
    10. Vracao sam Maria 5x zbog tvog botizma od klikanja.
    11. Svaka cast za aktivnost tebi i rodjaku al bolje da niste nikako ulazili na nalog, same gluposti ste klikali. Nikad resa nije bilo za ista pametno kliknuti zbog vas.
    12. NAUCI SLATI VEZANE NAPADE PPA ONDA IGRAJ OFF( kome jos treba 4-5 sek da poslaje 4 napada).
    13. imam SC za ove sve navode i "optuzbe" na tvoj racun. Samo mi zao vremena sto izgubi da ovo napisem
    14. Ugodno Vam klikanje na forumu, fkt ste smorili

Btw
    Oprostite na greskama ako ih ima na mobu sam :*
    1 nikad ne molim da sa nekim igram nego ste me vi zvali na acc
    2 to su neke vaše iluzije da znate igrati
    3 off glupaku nije pravljenj u jednom selu i jedan off je skucan na natare imam reporte
    4 to sto pričaš nauci slati vezane ti si budala to je bilo takticko nadmudrivanje
    5 a vas je problem sto ste uplaćivali na acc za koji se niste borili i koji je mogao biti još bolji ali vašom neaktivnoscu ress su propadale i sto ste slali slike sa acc drugim igračima kako acc ne valja ti nisi momak sa kojim se može razgovarati nego hoću da kažem da lažeš i da ukažem na lažna pripovijedanja ovdje na ovom forumu jer neću da niko od mn pravi budalu

Pravila Postanja