Stranica 20 od 36 PrvaPrva ... 10181920212230 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 191 do 200 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Evo ovo ti mozda pomogne

http://prntscr.com/fekw53

onda o napucavanju....
    http://prntscr.com/fekxpb
    http://prntscr.com/fekxvb

i ovo sta je meni ostalo s time da je 2-3 dana crkavalo jer nije bilo potrebe, jer nije bilo off-a a nije mi se dalo zahebavati
    https://prnt.sc/egh0re

e sada mogu ti jos dati ali mislim da nije potrebno

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

sta ima momci kakvo je stanje na serveru cini mi se kako ja odo nije vise ni malo zanimljivo

Korisnik Danilo.'s Avatar
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Mnogo pricate, a nista se ne radi momci
    Worf

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Planirao sam da mi ova nlx runda bude poslednja koju cu da odigram, ali kada vec imas toliku zelju doci cu na zimski bax obavezno. Ovoga puta nemoj da se krijes iza Aliensa, PTSPa, samo sto vas jos Natari nisu uzeli pod svoju zastitu, dodji da igramo bez spija, bez icega, dodji da mi demonstriras tu tvoju veliku taktiku, moj nick imas i kordinate su +/+ zasigurno.

Drugo, pratim igru malo i vidim da ce Bojke da uzme, mislim nije se nista drugo ni ocekivalo, server je realno bio slab. Zao mi je samo sto nije bilo mog dobrog Nese/fawe da malo pojede bax, nadam se da ce igrati sledecu rundu. Sve u svemu cestitke na odigranom (Aliensima naravno, ne ovim papanima), mislim dzaba da pisem kad sam sa vecinom od njih u kontaktu vec par godina.

Defendere, ti, Astarot, Dingusy, Rahan(kog ste uzeli iz mordora, a jadnici raskupusao sam ih hahahaha), dodjite slobodno, da vidimo ta 'nedovrsena posla'. Sve u svemu, zacin C.

LP Navaho
    Last edited by Immortals; 01.06.17 at 23:41. Razlog: bodem se
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Immortals Pogledaj komentar
    Planirao sam da mi ova nlx runda bude poslednja koju cu da odigram, ali kada vec imas toliku zelju doci cu na zimski bax obavezno. Ovoga puta nemoj da se krijes iza Aliensa, PTSPa, samo sto vas jos Natari nisu uzeli pod svoju zastitu, dodji da igramo bez spija, bez icega, dodji da mi demonstriras tu tvoju veliku taktiku, moj nick imas i kordinate su +/+ zasigurno.

Drugo, pratim igru malo i vidim da ce Bojke da uzme, mislim nije se nista drugo ni ocekivalo, server je realno bio slab. Zao mi je samo sto nije bilo mog dobrog Nese/fawe da malo pojede bax, nadam se da ce igrati sledecu rundu. Sve u svemu cestitke na odigranom (Aliensima naravno, ne ovim papanima), mislim dzaba da pisem kad sam sa vecinom od njih u kontaktu vec par godina.

Defendere, ti, Astarot, Dingusy, Rahan(kog ste uzeli iz mordora, a jadnici raskupusao sam ih hahahaha), dodjite slobodno, da vidimo ta 'nedovrsena posla'. Sve u svemu, zacin C.

LP Navaho
    Hahahahahaha a sta to napisa momcino?
    Last edited by Lovac; 02.06.17 at 00:18. Razlog: bodemo te

Uobičajeno

Citat Citat od Immortals Pogledaj komentar

LP Navaho
    Daj bolan druze nemoj me nervirat reci mi jesi tacan sa glavom ?
    PTSP & TROTIL su bili zajedno, ALIENS nam nije slao deff nisi upucen blebetate svasta ne mogu da vas slusam vise ti mate baba znaci preko glave, ugasili smo vas priznaj lepo izgubio si i eto ratovace se jos ima servera a ne tu trazit neke izgovore neke razloge
    Toliko i nemojte biti dosadni vise

Lp, Defender

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Vojvoda_Pokito Pogledaj komentar
    PTSP & TROTIL su bili zajedno, ALIENS nam nije slao deff nisi upucen blebetate svasta ne mogu da vas slusam vise ti mate baba znaci preko glave, ugasili smo vas priznaj lepo izgubio si i eto ratovace se jos ima servera a ne tu trazit neke izgovore neke razloge

Lp, Defender
    Defenderu vidicemo se jos na zimskom cemo se igrati nema ljutnje samo da ste kakvi ljudi priznali bi da ste nas na prevaru dobili upadom na moj acc ali necu o tome vise da pricam pozz vidimo se

Uobičajeno

alo vojvodo robe ko si ti da si dostojan mene spominjat i pisat kako si me ugasia ?

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od kod mate dangube Pogledaj komentar
    alo vojvodo robe ko si ti da si dostojan mene spominjat i pisat kako si me ugasia ?
    Mate mogu li ti nekad biti dual, zelim nekada da igram sa jednim velikanom?????
    Last edited by Lovac; 02.06.17 at 15:26. Razlog: tugy plaky

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Vojvoda_Pokito Pogledaj komentar

Lp, Defender
    Kako vam ne dosadi da pisete da ste nas pogasili? Nas par je ugasilo accove radi NLXa, a sta ste vi ulupali? Roknuli smo vam sav deff u savezu, niste cvonjka imali, sta blebetas robe
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Pravila Postanja