Stranica 27 od 36 PrvaPrva ... 172526272829 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 261 do 270 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Elvir974 Pogledaj komentar
    Druze, upravu ste i ti i on. Moja ally nije bila potpuna, zapravo dosta igraca nisam imao, pa se vodila drugacija politika. Server se mogao odigrati puno bolje. Puno vise problema se moglo napraviti WAR-u. Ja prvi sam Lea iz CPB upozorio na sve i sve se obistinilo. Cinjenica je da su neke ally i igraci vodili nepotrebne bitke i ratove. Jesam li ja licno na pocetku servera dogovarao primirje izmedju Vas i pivopija.
    Dalje, ono sto je najbitnije, kao sto i Niho rece za Danila, slazem se i ja. Najbolje je odmah priznati u cemu si bio dobar, u cemu nisi. Ako nadjes sebi gdje si ovaj put pogrijesio, drugi put takvu gresku neces ponoviti. :-)
    Cuj ja sam ti odmah rekao da znam Lea i vecinu ekipe kada smo pricali, i sada ono sto je ispalo, a cuj moguce i oni da dođu na zimski, i ako dođu sa planovima sto sam pricao sa leom bude zanimljivo jako, normalno planove necemo otkriti

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

E da zaboravio sam reci sto se tice zene moja je uvijek zadnja, neki dan me je cak klececi molila....... da izađem ispod kreveta da se ona ne bi morala zavlaciti.....

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2017

Uobičajeno

Zelio bih da cestitam sebi glavnom i odgovornom u savezu ALIENS na besprekorno odradjenom serveru. Jbg ne moze to svako. I zelio bih da se zahvalim Bojanu mom personalnom robu na dobrom radu. I ostalim igracima iz grupe Deferi naloga Bahato oni su mi dali najvise savjeta koje sam uvazio i sproveo u djelo. Takodje znacajno je spomenuti Saleta jer ce on sig ovo citati i poruciti mu da se moglo i bez njega i da se dzaba cimao jadan

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od n.cor Pogledaj komentar
    a znaš da je kiki uvjek (skoro uvjek) nicc erorr
    ma ne igram server procitao malo i skontao da mi je duzan pivu ali dobit cu dvije ako ga skatam

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    E bas taj, hahahahhahahaha, ma nemam skype previse naporan, a iskreno niti znam sifre ni nista, hahahahhahahaa a nick je uvijek isti, a cuj ajde baci server, navodno bude dobar zimski, valjda budem imao vremena, pa cemo nesta rijesiti, a cuj ako dam zeni da igra mate je nahebao onda, hahahahhahaha

I da kako je sogor rekao, nema pive vise, hahahahhahaha
    ima i to cak dvije cu valjda dobiti
    idemo u tal nmj se zezati piva je upitanju hahahah
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

dvije, opa dobar, hahahahahah ja uvijek kada trazim pivu dobijem pusu, hahahhahaa

Uobičajeno

Citat Citat od Edi D. Pogledaj komentar
    Nismo pali prevaranti se drze Prevarom xD (salim se) ako tako gledas posto je unisteno jedno selo pali ste i vi i asterot (posto je i vama unisteno jedno selo) Nego mene zanima kako ti ne dosadi da se svadjas sa ovima.To vazi i za ostale.

LP Prevaranti team
    Meni nije unistno ni jedno selo niti je uzeto sta
    Kako god nije ni bitno, video sam da ste ok
    Bar ste priznali, mnogi nisu

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Lovac Pogledaj komentar
    Hahahaha ja kazem gadjajte prevarantima i krop pa neka se onda brisu al ne slusaju me
    Neces se ti tako lako otarasiti nas

Citat Citat od Vojvoda_Pokito Pogledaj komentar
    Meni nije unistno ni jedno selo niti je uzeto sta
    Kako god nije ni bitno, video sam da ste ok
    Bar ste priznali, mnogi nisu
    Mislim da ti je jedno bilo unisteno ali nije bitno ovo je samo igra ne znam cemu se svi svadjate

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Navaho (Marvel Comics) checking in, not quite impressed
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Uobičajeno

Svaka cast

Lp,Defender

Pravila Postanja