Stranica 32 od 36 PrvaPrva ... 223031323334 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 311 do 320 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Citat Citat od novi Pogledaj komentar
    sale evo prvi na koji sam naletio od vas di su vas napali, a i drugi su takvi.....

http://travian-reports.net/ba/report/2332383df1d
    http://travian-reports.net/ba/report/23477a0e0c0

znaci di ste se branili i di se kucalo nema deff-a.. zato sam ja stavio tako log, iskreno ne bi ni stavio, ali sam moro da vidi da ti napadi nisu najavljeni....

Wolf, cekaj malo, di su vasi ww offovi, znaci R , sipa i vi, sta vi niste rusili ww? Kada sam pitao rekli ste bude 3-4 ww off-a na kraju kada sam pitao za offove nitko nema nista??? Ja nisam imao BO da stancam ww off, ja sam imao veliki art izviđaci... ali u ostalom, cekaj kazes moglo je drugacije???

http://prntscr.com/fkijma

prvo ovo kazes i sada mi krivi sto war osvojio server?

i kazes sa mnom ne vrijedi raspravljati? jer ne govorim o cemu pises?

http://prntscr.com/fkilc3

ja sam samo komentirao da to di se kucalo nije najavljeno, samo sam to rekao

Ali vidi , vi ste bili saradnja brate kontaš , a nijednom niste išli s nama ni protiv war , hajde protiv ćpb kazes dobar si bio s njima pa hajde .. ja ti nisam prijavio ww offove prijavio ih je zlatni ljiljan isto kolega s tvojih koordinata ,ja sam bio siva zona i trosio sam off svaki tjedan kontaš ? niste vojnika potrošili cijel server korisno , razumiješ . I onda kad je sve bilo gotovo vi ste pustili offove kakve koristi zašto to spominješ uopće ?

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

jel neko u kontaktu sa drobom/drogbom iz aliensa?
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od 19Z05 Pogledaj komentar
    Ali vidi , vi ste bili saradnja brate kontaš , a nijednom niste išli s nama ni protiv war , hajde protiv ćpb kazes dobar si bio s njima pa hajde .. ja ti nisam prijavio ww offove prijavio ih je zlatni ljiljan isto kolega s tvojih koordinata ,ja sam bio siva zona i trosio sam off svaki tjedan kontaš ? niste vojnika potrošili cijel server korisno , razumiješ . I onda kad je sve bilo gotovo vi ste pustili offove kakve koristi zašto to spominješ uopće ?
    Ma cekaj, kada ste vi isli na war savez, kada ste se sa CPB rokali? Pa sta ja imam sa ljiljanom, ja sam pitao bio i elvira isto i rekao je da bude, jos sam planirao svoj ostaviti za kraj? Ma kako nismo potrosili, ko je ratovao sa savezom pivopije pa je pisao non stop, i probao neku suradnju da rijesi da ne ratujemo sa njima? onda kazes za R savez da smo ih napadali? kako smo onda cuvali offove?

Korisnik Ferid11's Avatar
    Registrovan
    Jul 2015

Uobičajeno

Smesni protivnici smesan server ovi mogu da igraju nesto drugo nije za njih travian.

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Ferid11 Pogledaj komentar
    Smesni protivnici smesan server ovi mogu da igraju nesto drugo nije za njih travian.
    a koji si ti?
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Pocinjem da se brinem za neke igrace iz Aliens polako gube zivce da vam nije malo 140+ napada na nas (mislim na acc prevaranti)

Korisnik Freddie's Avatar
    Registrovan
    Nov 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Edi D. Pogledaj komentar
    Pocinjem da se brinem za neke igrace iz Aliens polako gube zivce da vam nije malo 140+ napada na nas (mislim na acc prevaranti)

Mi smo care zivce pogubili jos prije 40 dana kad smo vidjeli da smo osvojii server i da ce biti smor isklikati do kraja

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Freddie Pogledaj komentar
    Mi smo care zivce pogubili jos prije 40 dana kad smo vidjeli da smo osvojii server i da ce biti smor isklikati do kraja
    Sada cu ti ja reci kako stvari stoje. Nije ni meni drago sto smo prestali igrati na baxu i izbrisali account, mogli smo ga lagano ostaviti jer smo imali 15 sela i savez je imao bruku deffa u trenutku naseg brisanja, sto ste i sami poslije vidjeli. Dosta igraca je prestalo igrati, dosta se izbrisalo. Razlog tome je sto nismo zeljeli igrati nefer igru, sad ko je petljao tu sve svoje prstice necu da se mijesam, ali svi ovi igraci koji su napustili LZN i otisli u neke znj saveze su jednostavno kukavice koje nemaju 1% hrabrosti da se suprotstave Aliensima nego napustaju savez i udruzuju se sa PTSP alijansom koja je propala cim se i osnovala.

Drugo, vidis koliko se kurce nekim reportima, dok kada mi postavimo neki report oni cute kao male ribice. Sve u svemu nefer i kukavicki odigrano od strane oba saveza, server je propao par sedmica poslije arti i svi su to skontali. Imam account sad na baxu cisto da ispratim situaciju, cijeli nekadasnji LZN savez je zut/crven, cak ima i sivih, sto dovoljno govori o njihovoj zelji da igraju nakon sto su se vodje ugasile. Ja sam mogao lagano nastaviti sa igrom, nisam izgubio nista sem offa na serveru, dok su off selo i gg bili nadeffani maksimalno, Nocna Mora account je bio totalno unisten, GHOSTa tj matu nisu se usudili ni spijunirati poslije njegovog kucanja offa. No sta je - tu je, ja sam bio cesto u kontaktu sa ljudima iz Aliensa cisto da se zna.

Ne zelim vise polemisati o ovoj rundi baxa do zimskog, zato sam napisao dugi tekst.
    A svi vi Trotilovci (osim Keno&Japi) kada smognete neke hrabrosti da igrate fer i korektno, a ne kukavicki, javite mi se.
    Do zimskog baxa, Marvel Comics.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Vidi ovako, sto se tice fer igre i svega, toga nema odavno, ono vec se trebalo naviknuti na to, samo ja kazem svaka cast igracima kojima se da klikati multice itd... jer meni se ne da ni svoj klikati acc, a ne jos koji.... a sto se tice ovih igraca sto si rekao, a takvih uvijek ima, sto ja kazem bisera, ali rekao sam necu se sekirati.... zato ni negledam vise savez

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Ma prijatelju ovo je sad sve bila relativno nova ekipa, iz sadasnjeg LZN saveza imamo 22 clana koji ce igrati na zimskom + jos dva jaka saveza + nas wing za nove igrace. Totalno drugaciji sistem igre, ovo bi Aliensi svakako osvojili, ali smo se bar mogli rokati ali eto.

Dodji na nlx, nije kasno.

Pravila Postanja