Stranica 34 od 36 PrvaPrva ... 243233343536 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 331 do 340 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

http://prntscr.com/fm9f1s

eto ko kaze da war ne gradi ww

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Immortals Pogledaj komentar
    Kralju moj dovoljno smo mi pokazali, probaj ti igrati sa 3-4 igraca pa mi javi kako je
    os da probam ja sam pa da ti javim?
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

aj niger ne laprdaj sviju ti
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Kralju moj dovoljno smo mi pokazali, probaj ti igrati sa 3-4 igraca pa mi javi kako je

Kralju moj niste ništa pokazali , a ne dovoljno ...

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Uvazeni moj kolega i prijatelju a sta ste to pokazali?
    Last edited by Lovac; 21.06.17 at 16:34. Razlog: ako nije tajna

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

aj niger ne laprdaj sviju ti
    nije Niger jarane, Sale je, crnac se povremeno javi sa mog acca. nisi mi odgovorio, oces da ja probam sam pa da ti javim? ko styo sam i tu na serveru opro na ruke komplet fspqr a malo je rec da nisam imao deffa u blizini, malo je rec...
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hrx - Haile Selassie, bax - King Kong

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

sta ste se digli toliko lol, bez deffera svi vi veliki offeri ste male mace, ja sam pokazao dovoljno, imao sam dovoljno napadackih poena, pozipos

btw. izaberi server slobodno i probaj, kao sto si tako i prije par godina probao :p
    Last edited by Immortals; 21.06.17 at 18:17. Razlog: astarot boginja
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik Freddie's Avatar
    Registrovan
    Nov 2016

Uobičajeno

sta ste se digli toliko lol, bez deffera svi vi veliki offeri ste male mace, ja sam pokazao dovoljno, imao sam dovoljno napadackih poena, pozipos

btw. izaberi server slobodno i probaj, kao sto si tako i prije par godina probao :p
    Care svi smo mi saletovi robovi. Nemoj s njim da se zajebavas

Korisnik S4Le's Avatar
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

kad sam ja to prije par godina probao? imas tu u potpisu svaki acc koji se igrao u zadnje 3 godine, nadji mi gresku, gdje sam ja to probao nesto a nisam uspio?
    jasta cu se nego dizat kad mi se moze, deffera tu imao nisam, evo ti Niho, Nada, Bojke, bilo ko nek ti potvrdi da je acc King Kong imao deff samo sa acca Magla i to je bilo cca 20k falangi, sve ostalo je bilo preko 100 polja od off sela. supljiraj se negdje drugo, jer sam i tih napadackih poena kojima se prsis ja uradio vise od tebe, sela sam ja uradio vise od tebe, svega sam uradio vise od tebe, idi pokrij se negdje, imaces poziv na zimski ko i mate da mi defferima klikas naloge za farmanje da izbace te 2k falangi sto ste sposobni resa pribavit

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

ne da mi se citati ali pohvala za trud

Pravila Postanja