Stranica 35 od 36 PrvaPrva ... 2533343536 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 341 do 350 od 353

Tema: Trenutno stanje na bax serveru

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    kad sam ja to prije par godina probao? imas tu u potpisu svaki acc koji se igrao u zadnje 3 godine, nadji mi gresku, gdje sam ja to probao nesto a nisam uspio?
    jasta cu se nego dizat kad mi se moze, deffera tu imao nisam, evo ti Niho, Nada, Bojke, bilo ko nek ti potvrdi da je acc King Kong imao deff samo sa acca Magla i to je bilo cca 20k falangi, sve ostalo je bilo preko 100 polja od off sela. supljiraj se negdje drugo, jer sam i tih napadackih poena kojima se prsis ja uradio vise od tebe, sela sam ja uradio vise od tebe, svega sam uradio vise od tebe, idi pokrij se negdje, imaces poziv na zimski ko i mate da mi defferima klikas naloge za farmanje da izbace te 2k falangi sto ste sposobni resa pribavit
    Jarane puno kenjas brate mislis da si najaci a nisi ne volim umisljene likove,imali su ljudi 100 puta bolje acc od tebe samo sto je bilo mucki i svada izmedu saveznika u savezu LZN (Barabe) i malo organizacije i kod ostalih saveznika a niste vi nista spektakularno odigrali osim bahatog,oraha,worfa i nemo.

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Baba :D Pogledaj komentar
    Jarane puno kenjas brate mislis da si najaci a nisi ne volim umisljene likove,imali su ljudi 100 puta bolje acc od tebe samo sto je bilo mucki i svada izmedu saveznika u savezu LZN (Barabe) i malo organizacije i kod ostalih saveznika a niste vi nista spektakularno odigrali osim bahatog,oraha,worfa i nemo.
    ne zaboravit ratu koji igra maestralno, Bojke standarno dobar i s njim sam cesto u kontaktu, suvisno je bilo sto pricati, ovdje sam pod novim nickom pa se i ne cudim jer me ne zna, a zna vrlo dobro :p
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Pogledaj komentar
    kad sam ja to prije par godina probao? imas tu u potpisu svaki acc koji se igrao u zadnje 3 godine, nadji mi gresku, gdje sam ja to probao nesto a nisam uspio?
    jasta cu se nego dizat kad mi se moze, deffera tu imao nisam, evo ti Niho, Nada, Bojke, bilo ko nek ti potvrdi da je acc King Kong imao deff samo sa acca Magla i to je bilo cca 20k falangi, sve ostalo je bilo preko 100 polja od off sela. supljiraj se negdje drugo, jer sam i tih napadackih poena kojima se prsis ja uradio vise od tebe, sela sam ja uradio vise od tebe, svega sam uradio vise od tebe, idi pokrij se negdje, imaces poziv na zimski ko i mate da mi defferima klikas naloge za farmanje da izbace te 2k falangi sto ste sposobni resa pribavit
    nisi imao deffera imao si deff od saveza.... inace to mi je glupo, nisam imao deffera, pa to znaci kada kazes da imas deff samo za sebe a ne za savez, evo ja sam naklikao bar 400k deff-a, i isao je svima, u prva 2-3 tjedna ono vecina deff-a kod srolje je bila moja, jer sam mu blizu i bio mi je sitter, ali svi drugi su dobijali deff, ako ja nisam bio tu ko god je bio od sittera bi poslao deff kada je netko trazio. A kada dođes igrati sam , nemozes biti off i stancati 2-3 off-a i braniti se sa 20k deff-a jer ti nema tko poslati....

I da, bome jakih 20k

http://prntscr.com/fmoknq

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

mozda je mislio 20k slonova
    Dr. Deepinside [hrx 2016] / naty [ukx 2017 prolj.] / Tauer [bax 2012 lj.] / constantine [hrx 2015 zim] / Marvel Comics [bax 2017 prolj.] / Dr. Orgazem [nlx 2017 lj.] / LeGenDs-TeaM [tournament 2013 int] / Immortals [bax - 2012.]

Korisnik Danilo.'s Avatar
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

A sad za kraj, salu na stranu. Mi licno sa acc worf smo svoje ciljeve za ovaj server ostvarili, prvi je bio milion preta, drugi je dobro druzenje i upoznavanje nekih novih ljudi, a na kraju je to upotpunjeno i pobjedom na serveru. Hvala svima sto ste server upotpunili svojim prisustvom. Do sledeceg puta,

LP Worf ekipa.
    Worf

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Danilo. Pogledaj komentar
    A sad za kraj, salu na stranu. Mi licno sa acc worf smo svoje ciljeve za ovaj server ostvarili, prvi je bio milion preta, drugi je dobro druzenje i upoznavanje nekih novih ljudi, a na kraju je to upotpunjeno i pobjedom na serveru. Hvala svima sto ste server upotpunili svojim prisustvom. Do sledeceg puta,

LP Worf ekipa.
    Svaka cast na ispunjenom, pohvale za trud realno

Korisnik 19Z05's Avatar
    Registrovan
    Jul 2012

Uobičajeno

Nikad neću shvatiti vas koji zavrsite sa serverom 40. Dan ali idalje komentirate forum tog servera ... Bitka je bila izmedju aliensa i fspqr na +/+ a na -/+ i -/- lzn barabe vs trotil i ptsp .. Fspqr se bar otimao do zadnjih dana , dok ste vi ispali toliko nefer i jadni da ste se komplet pobrisali i napustili accove bez neke veće borbe .. Bilo je potencijala na nekim vasim nalozima da server bude zanimljiviji i nemojte see cupati za 1 nalog koji je mucki devastiran... Pa meni su na zimskom provalili na deff nalog i ubili s tog i s jos 2 siterska deff naloga deff preko 300 k na natare poslali pa se nisam brisao nego sam osto do kraja na srwu iako je sve bilo gotovo ... Toliko od mene ako se ikad sretenmo opet barem zavrsite ono sto ste zapoceli ne moze se server svaki put pobijedit ... Naucite biti igraci i dok gubite .. Skupite ekipu uigrajte se na ljetnom vidimo se na zimu .. Usput hvala ALIENSIMA na pozivu ovaj server nadam se da cemo se opet nekad druziti

Do zime Ratatouille

Korisnik
    Registrovan
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od 19Z05 Pogledaj komentar
    Nikad neću shvatiti vas koji zavrsite sa serverom 40. Dan ali idalje komentirate forum tog servera ... Bitka je bila izmedju aliensa i fspqr na +/+ a na -/+ i -/- lzn barabe vs trotil i ptsp .. Fspqr se bar otimao do zadnjih dana , dok ste vi ispali toliko nefer i jadni da ste se komplet pobrisali i napustili accove bez neke veće borbe .. Bilo je potencijala na nekim vasim nalozima da server bude zanimljiviji i nemojte see cupati za 1 nalog koji je mucki devastiran... Pa meni su na zimskom provalili na deff nalog i ubili s tog i s jos 2 siterska deff naloga deff preko 300 k na natare poslali pa se nisam brisao nego sam osto do kraja na srwu iako je sve bilo gotovo ... Toliko od mene ako se ikad sretenmo opet barem zavrsite ono sto ste zapoceli ne moze se server svaki put pobijedit ... Naucite biti igraci i dok gubite .. Skupite ekipu uigrajte se na ljetnom vidimo se na zimu .. Usput hvala ALIENSIMA na pozivu ovaj server nadam se da cemo se opet nekad druziti

Do zime Ratatouille

Bilo je zabavno uzimati ww od tebe i da ga gubim od tebe cestitam ti na pobedi kao i svima iz aliens.Izdominirali ste ovaj srv od 13 ww-a vi imali 7,1 ja i black angel(Prevaranti) i jedan Coca Cola.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Cestitke na pobjedi prvo, lijepo i lagano osvojen server, cak ako se ne varam nitko nije ni rusio.....

A sada na drugo, ok sale, znaci onda si imao deff-a koji ti je stajao u selu isti kliniac po meni, a cuj ja sam bio deffer, jedino sam u gg radio heudane i s njima se se malo igrao koliko sam imao vremena, s time kada pogledas off bodove vise nego offeri neki....

Uobičajeno

sale u svojin glupin postovima ne spominji mene jer si dosadan jako i nisi zanimljiv

osobno msm da sam ima bolji rimski acc od tebe i to bez ikakve pomoci i tako nekih spletkarenja

Pravila Postanja