Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: travian.hr??

Korisnik emir_king's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno travian.hr??

evo ovako kad pokusam da udjem na travian.hr izbaci mi ovo
    Address Not Found

Firefox can't find the server at www.travian.hr.

The browser could not find the host server for the provided address.

* Did you make a mistake when typing the domain? (e.g. "ww.mozilla.org" instead of "www.mozilla.org")
    * Are you certain this domain address exists? Its registration may have expired.
    * Are you unable to browse other sites? Check your network connection and DNS server settings.
    * Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.

ajde odgovoritr jer hocu da igram travian
    :southpark:

BasketBalija
    Gost

Smile

Ja ne znam nije do tebe sigurno jer ni kod mene neće to je sigurno do njih, ti tu nemožeš ništa učiniti.

gogineman
    Gost

Uobičajeno

to jer se server restartuje pa tako nesto uvjek pise doce to se sutra etotako je bilo i ovde

odgovor je tu lock

Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od gogineman Pogledaj komentar
    to jer se server restartuje pa tako nesto uvjek pise doce to se sutra etotako je bilo i ovde

odgovor je tu lock
    ajde ti ne seri nije to do restarta nego nije nikad moglo ajde nek neko pametan odgovori a ne gogineman :lol6:

Korisnik qertz's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

Odi na početnu stranicu traviana(u ovom slučaju .ba) i skroz gore pronađi hr zastavu i stisni na nju

BasketBalija
    Gost

Cool

Piše PROBLEM LOADING PAGE znači server nema veze sa tim to je do njih. Ozbiljno ti govorim valjda će doći do sebe TI TU NE MOŽEŠ NIŠTA nemoj da se ponavljam džaba DO NJIH JE do njihovog site-a.
    Last edited by BasketBalija; 20.07.08 at 21:27.

Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od BasketBalija Pogledaj komentar
    Piše PROBLEM LOADING PAGE znači server nema veze sa tim to je do njih. Ozbiljno ti govorim valjda će doći do sebe TI TU NE MOŽEŠ NIŠTA nemoj da se ponavljam džaba DO NJIH JE do njihovog site-a.
    sorry nisam tebi nista reko nego ovome sto je trazio lock znam da nije do mene al eto mozda se moze sta uradit

edit querc nemoze ajde neko drugi

Banned
    Registrovan
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od emir_king Pogledaj komentar
    evo ovako kad pokusam da udjem na travian.hr izbaci mi ovo
    Address Not Found

Firefox can't find the server at www.travian.hr.

The browser could not find the host server for the provided address.

* Did you make a mistake when typing the domain? (e.g. "ww.mozilla.org" instead of "www.mozilla.org")
    * Are you certain this domain address exists? Its registration may have expired.
    * Are you unable to browse other sites? Check your network connection and DNS server settings.
    * Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.

ajde odgovoritr jer hocu da igram travian
    Pa... da mi sad nije mrsko..sve ove spamere bi banovao..ak naidje neki mod..nek banuje slobodno.

A kako ces uci na WWW.TRAVIAN.HR ako je od hrvatskog traviana adresa www.travian.COM.hr

asko
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Pogledaj komentar
    Pa... da mi sad nije mrsko..sve ove spamere bi banovao..ak naidje neki mod..nek banuje slobodno.

A kako ces uci na WWW.TRAVIAN.HR ako je od hrvatskog traviana adresa www.travian.COM.hr
    Ok Floosh svima ban na 2 dana zbog spama

EDIT: qertz ne dobro ga je uputio