PDA

View Full Version : Napad: don_gotiva [DM] vs selim_III [XIII L]

don_gotiva
18.11.08, 23:40
Malo sam setao nesto svog off-a po komsiluku i naletio na ovo:

http://travilog.org.ua/ba/5960370/761dc51c52247a922f1c290b65a597bb

Iskreno da kazem nisam se nadao da cu naci ovo u selu ali eto izgleda da se selim_III malo prispalo i nije vidio da mu dolazi napad...

Ja sam bivsi DON sa S1 servera iz BIH-TEAM ally!!Ovim putem pozdravljam moju bivsu BIH-TEAM ally!!!

:pirats:

Black Dragon
19.11.08, 07:49
Lool napada zar vec imaju toliko vojske staces
ljudi proo :peca:

_IznenadjeNJe_
19.11.08, 18:22
Lool napada zar vec imaju toliko vojske staces
ljudi proo :peca:

:smijeh::lol3:

hahaha nidze veze to je 0 sta ljudi imaju vojske hahaha:p

don_gotiva
20.11.08, 17:37
:smijeh::lol3:

hahaha nidze veze to je 0 sta ljudi imaju vojske hahaha:p

Pa ovo nije moj cijeli off sto imam eto da ne kazem ovo je otprilike pola mog off-a a mozda i manje!!!Ja sam samo krenuo u farmanje i poslao nesto malo off-a ali naletio sam na njegovu vojsku i ovo se desilo!!!

:tres:

db Lee
21.11.08, 12:00

http://travilog.org.ua/ba/5960370/761dc51c52247a922f1c290b65a597bb

Iskreno da kazem nisam se nadao da cu naci ovo u selu ali eto izgleda da se selim_III malo prispalo i nije vidio da mu dolazi napad...

Ja sam bivsi DON sa S1 servera iz BIH-TEAM ally!!Ovim putem pozdravljam moju bivsu BIH-TEAM ally!!!

:pirats:

Opet ti pokazuješ svoj profesionalizam,cc
Done, gdje piše da su paladini napadačka vojska,, a tek, batinari :haha:
Ništa,, naklikaj još nekoliko katapultova i spreman si za rušenje WW :lol:
Do tad ne moraš ni igrati (bolje ti je) , , ,

don_gotiva
21.11.08, 12:03

Pa de ti meni reci ko to ima Teutonske Vitezove istrazene pa da salje njih u napad???:razmislja:

Big Klošar
21.11.08, 13:00
ni neznam kad je počeo server 4 ali je ok vojksa nije prestar server pa je ok

najs hof:southpark:

boTT
22.11.08, 21:14
nekoliko postova je izbrisato radi spama Slijedece sto ide ako jos neko napravi SPAM ide LOCK

krasic
27.11.08, 18:12
dobar napad. i ja igram na ba 4! odlicna vojska, samo naprijed!
pozzzzzzzzz

griwa
27.11.08, 19:47

cuj gdje su batinari napadacka vojska :S i ti nekom nesto pricas da nece mozda sa batinarima da se brani i to po mogucnosti od konjice :D a i paladini su za teutonca dobri za farmanje ako znas da neko nema vojske ili ako ima batinare koje je upravo selim i imao.......brate shvatam da se ne razumijes dovoljno u igricu al zasto odmah moras da pametujes ljudima a ne znas ni sam igrati kako valja...a sto se napada tice fino...istina sto onaj rece imaju ljudi i dosta vise vojske....al i to je fino i jos ako ti nije sav off ;)....

don_gotiva
27.11.08, 20:23
cuj gdje su batinari napadacka vojska :S i ti nekom nesto pricas da nece mozda sa batinarima da se brani i to po mogucnosti od konjice :D a i paladini su za teutonca dobri za farmanje ako znas da neko nema vojske ili ako ima batinare koje je upravo selim i imao.......brate shvatam da se ne razumijes dovoljno u igricu al zasto odmah moras da pametujes ljudima a ne znas ni sam igrati kako valja...a sto se napada tice fino...istina sto onaj rece imaju ljudi i dosta vise vojske....al i to je fino i jos ako ti nije sav off ;)....

Ma otkud znas mozda on koristi batinare kao deff jedinice....

Stvarno ima puno nobova na ovom forumu...

:lol2:

aalkazar
27.11.08, 20:59
Pa de ti meni reci ko to ima Teutonske Vitezove istrazene pa da salje njih u napad???:razmislja:

vjeruj da ima...gledao sam napade u svojoj ally i ima ljudi koji vec imaju vitezove....

griwa
28.11.08, 08:44
ma ok za to ako cemo u detalje imam ih i ja...al nebitno covjek kaze da je farmo i naletio mu na off u selu....a cim ce farmati nego batinarima i paladinima...ja viteze ne saljem tamo gdje postoji i najmanja sansa da ce makar jedan poginuti....nek se skupljaju hehehe:weeee:

db Lee
29.11.08, 17:31

Jao ljudi. Prvo čitaj šta sam ja napisao! Naravno da se nećeš braniti njima, ali nećeš ni napadati, oni su za pljačke (batinari), i nizašta drugo i ne valjaju. I ti si sam sve rekao svojim postom, vidim da pojma nemaš. A meni tu nešto govoriš, pogledaj kraj svoj posta!! Ja sam samo konstatovao da to nije off, kako je don rekao, i poklopio sam ga malo na osnovu raniijih susreta, a znamo se nas dvojica sa s1, možda on ne zna ko sam ja, ali valjda je po mom rukopisu do sad skontao, u suprotnom mora da je malo zaostao. I na s1 je pokazao sve, šta i koliko zna, lafo, nema vremena da igra s1, ma bježi, pobjegao na s3. Ne volim likove koji se čupaju i foliraju, nemaju ni malo dostojanstva, kad su na vrhuncu hvale se na sve strane, a čim ih neko malo okrzne odmah bježe.

Vjeruj mi, u igricu se razumijem bolje od tebe.

db Lee
29.11.08, 17:37
Ma otkud znas mozda on koristi batinare kao deff jedinice....

Stvarno ima puno nobova na ovom forumu...

:lol2:

Joj, što nisam počeo s4!? Da sam znao gdje ćeš išao bih za tobom. Ovako samo mogu da se prisjećam kako smo te fino srokali na s1. Ali ajd, treba ti dati šansu, neće ljudi otvoriti još jedan server samo da bi ti imao gdje pobjeći!

Inače, ja igram galima, zanimljviji su od teutonaca i traže puno više mozga za igranje,,,

//Čisto da ne bude da se ofiram, neke stvari sa s4 znam, jer uletim nekad drugu na acc,, da ne bude, kako ti znaš ovo, kako ono,,,

db Lee
29.11.08, 17:40
ma ok za to ako cemo u detalje imam ih i ja...al nebitno covjek kaze da je farmo i naletio mu na off u selu....a cim ce farmati nego batinarima i paladinima...ja viteze ne saljem tamo gdje postoji i najmanja sansa da ce makar jedan poginuti....nek se skupljaju hehehe:weeee:

Ajde, zini jače, uskočio si sam sebi u usta!

DON je rekao ovo:

http://travilog.org.ua/ba/5960370/76...1c290b65a597bb (http://travilog.org.ua/ba/5960370/761dc51c52247a922f1c290b65a597bb)

Rekao sam sve što sam imao, sam si svom kolegi DONU spustio posljednji udarac.

Do sljedeće teme, ova mi nije zanimljiva, gdje klinci postavljaju ''hofove'' na početku servera.

(izvinjavam se zbog ovoliko postova) =0)

ODJAVA!

STahoR
30.11.08, 09:37
ban na 2 dana zbog triple posta

btw boTT je bio brzi :D

Normalno ljubavi slijedeci put cu tebe pustiti da to rijesis ;)by boTT