PDA

View Full Version : glupost-mana igre

TmCfC
07.01.09, 02:13
joj gluposti ljudi,,,ajd mogu shvatiti da igrace mezemo napadati tokom pauze, ali da nemozemo napadati zivotinje (napustene doline),,kada ih napadam dodje mi poruka da mi zele srećan bozić,taman htio osvojiti jednu heh

BezNervoze
07.01.09, 02:41
joj gluposti ljudi,,,ajd mogu shvatiti da igrace mezemo napadati tokom pauze, ali da nemozemo napadati zivotinje (napustene doline),,kada ih napadam dodje mi poruka da mi zele srećan bozić,taman htio osvojiti jednu heh

pa i zivotinje slave! Kako te nije stid omalozavati zivotinje i njihovo slavlje?!

daco
07.01.09, 02:57

ja kako ti nije zao ,zamisli oni sebi pripremili gozbu svi slave i ti uletis i pobijes ih,fašisto jedan

Krejmer
07.01.09, 03:07
Vjerovao meni neko ili ne ja sad trenutno imam napad piše za 22h...
Trenutno je 3:07 7. Januar
Isto tako i ja mogu da napadam bilo koga baš u ovom trenutku dok je pauza...
Probajte i vi ako neko ovo sad čita...

daco
07.01.09, 03:29

pa ja ali kada vojska dodze to tebe samo pise da ti zele sretan bozic i vrate se nedolazi do bitke

hummer
07.01.09, 04:09
strpi se malo... ne traje pauza 2g...
i ja bi volio da moze al et, ne moze...
sad mozes jos prikupit resurasa i vojske pa da lakse bude, da malo vise iskasapis... :gladnisejo:

(DJ)psyike
07.01.09, 04:17

e moj brate, i zivotinje su ljudi, ako nisi znao...

i zivotinje su ljudi...

B-Boy
07.01.09, 09:04
pa ja ali kada vojska dodze to tebe samo pise da ti zele sretan bozic i vrate se nedolazi do bitke
da...ja sam mislio da moze se napadati zivotinje

cro_man1
07.01.09, 09:35
moraju se i zivotinje malo proslavit...trebo si im u napadu ponijet malo šampanjca hehe

FroogLe
07.01.09, 09:43

A ko da zivotinje znaju pricati :edis:

bikerboy
07.01.09, 10:08

pa ima i ona caka da se napad tempira da stigne tačno na završetak primirja

_dele_
07.01.09, 10:15
eee...ljudi jel se nesmije sad napadati...ja napo i doso mi izvjestaj da idem u goste...hahahaha

...Shupak...
07.01.09, 10:31
haha..i mene nervira

Igor VIII
07.01.09, 11:39
Mislim da bi i zivotinje trebale malo biti postedjene od napada!!! Ali ako ih vec napadas ponesi im malo pica i cestitaj praznike!!! :bilmidala:

sandu
07.01.09, 11:41
Mislim stvarno,zar mislis da ti jedini slavis bozic,pa i zivuljke imaju dusu^^

_dele_
07.01.09, 14:17
pa mogli ste uvesti i dinosaurusa...kak se to vec pise.............jer koje je ovo stoljece u travianu....hahahahaha:haha:

The_Fatal
07.01.09, 14:59
e moj brate, i zivotinje su ljudi, ako nisi znao...

i zivotinje su ljudi...

Zivotinje su nekada bolje od ljudi... :leti:

sito
07.01.09, 15:01
posti zivotinje sad je zec glavni