PDA

View Full Version : Odbrana: SylaR (Dream°) vs. Grickalica (**RE**) - preko 1 500 000

Johnny be good
26.01.09, 21:08
heh pa i wingovi im naprave ceku :)

http://travilog.org.ua/ba/3857797/0457891dabdcc7e640af9d1044a20ab0

http://travilog.org.ua/ba/3485439/388471288d351087b8698d028f0657f5

p.s. Sto bi rek'o Charles Barkley: "sto ulazis u frku kad si slabiji!" :bond:

griwa
27.01.09, 16:11
pazi to mi je off iz obicnog sela...koje je veoooma udaljeno od svih ostalih...i to sela na kome ste dva dana prije izgubili 6k offa...a sa tom sakom jada od offa sam rusio po vise puta kleopatru,turk askeri2,sylar,tarli i ada mo....tako da mislim da to jasno ko govori ko je slabiji...drugo deff je poslat sa multi acc...u vasem stilu....a i deff je uvjek mogo stici prije mojih kata...tako da od mase napada koje sam poslo na vase igrache iz tog sela morali ste jednom ubosti gdje ide pravi i napraviti sacekusu.....et i pozdravi prijatelja jacka-a...a i tom sylaru sam isti dan samo ranije ujutro skrsio glavnu zgradu potpuno i rezidenciju sa 17 na 10...a ja mislim da to u resama kosta mnogo...a da ne pominjem kolko sam ga prije toga rusio...

Johnny be good
27.01.09, 20:11
heh pa slusas ti sebe sta pricas..:) hvalis se kako si rezz srusio sa 17 na 10..

.. vidis i sam da su te ljudi sacekali.. predji preko ponosa i cestitaj im.. jel to tesko..?:)

griwa
28.01.09, 13:59
haha pa ja samo navodim...rezidenciju kao primjer jednog od mnogih rusenja koje sam izveo sa tim malim offom prije nego sto sam ga izgubio...a sacekusa kao sto rekoh.....s obizrom da mi je to selo okruzeno vasim selima i da imate druida veliki broj koji mogu stici svugdje prije mojih kata cak iako se napad ne uoci na vrjeme...sve to govori da je sacekusa nikakva iz prostog razloga jer je trebala da se desi bar dva dana prije....da su me sacekali ok jesu pa sta sad...

neY
28.01.09, 14:11
Hm.. ajd nek' neko iz dreama postavi neki DOBAR hof .. u kojem oni nekog ruse iz RE .. jer osim onog hofica gdje stahor napada komunalca .. nista konkretno ..
:asko:

majstorija1234
30.01.09, 22:55
pazi to mi je off iz obicnog sela...koje je veoooma udaljeno od svih ostalih...i to sela na kome ste dva dana prije izgubili 6k offa...a sa tom sakom jada od offa sam rusio po vise puta kleopatru,turk askeri2,sylar,tarli i ada mo....tako da mislim da to jasno ko govori ko je slabiji...drugo deff je poslat sa multi acc...u vasem stilu....a i deff je uvjek mogo stici prije mojih kata...tako da od mase napada koje sam poslo na vase igrache iz tog sela morali ste jednom ubosti gdje ide pravi i napraviti sacekusu.....et i pozdravi prijatelja jacka-a...a i tom sylaru sam isti dan samo ranije ujutro skrsio glavnu zgradu potpuno i rezidenciju sa 17 na 10...a ja mislim da to u resama kosta mnogo...a da ne pominjem kolko sam ga prije toga rusio...

ti trao tarlia adu mo haha meni oni priajtelji samo gledam kako se vsi nabadaju u njih spusiste svu vojsku kako se zove jelina ja mislim danas spusila pola vojske :lol2::lol2:

opty
05.02.09, 08:47
dobra docekusa, svaka cast def-u...

off brz oporavak:vik: