PDA

View Full Version : Problem sa acc

kleba
12.02.09, 21:39
ovo je kopija razgovora sa MH,a takodje sam sa adminom razgovarao i niko ne pomaze a ukraden mi je acc,usput dao sam oko 250 km na igru i niko nista

probaj stvar objasniti adminu igre ja ovako ne mogu puno pomoći
floosh@travianteam.com

Zabranjeno je iznosenje sadrzaja poruke ucesnika u razgovoru bez njihove saglasnosti.
Snjeskica

Pyranth
12.02.09, 21:41
I sta sad???

AdmirHD
12.02.09, 21:41
ovo je kopija razgovora sa MH,a takodje sam sa adminom razgovarao i niko ne pomaze a ukraden mi je acc,usput dao sam oko 250 km na igru i niko nista

probaj stvar objasniti adminu igre ja ovako ne mogu puno pomoći
floosh@travianteam.com

moja greska priznajem ali nisam dao sifru nikome,nego sam kliknuo na neki link,i taj link otvara hotmail i kada sam ukucao mail i pass, samo je nestalo i od toga trenutka ja nemogu ni na acc, ni na mail

blokiran je account, mislim da vi na mail svoj dobijete link sa kojim potvrdite promjenu mail adrese,

kako ste samo mogli da predate sifru nekom no name

pa nikad nikom nikad ne trebate davat..ccc

Molba..
Imao sam acc korisnickog imena kleba.
Danas igrac travian.org mi je ukrao acc.
Poslao mi je neki link za uplatu zlata i ja sam kliknuo i uzeo mi je i acc i mail.
pokusao sam da promjenim password i proslo je ali opet nakon 5 min nisam se mogao ulogovati.
Javio sam momcima iz svoje ally telefonom da me izbace iz ally i ako se ne vratim u igru za dan,da sruse sela,jer dzaba toliko zlato uplacivati uzalud.
Pa ako mozes da mi vratis acc bio bih ti zahvalan :)
Pa nisu nikakve greske sto si ti naivan

coly
12.02.09, 21:43
svatko ovo mora proc da bi skonto fazon xD

zao mi je ja sam prosao ovo na losijem acc na koje nisam uplacivao gold xD

THE_rock
12.02.09, 21:44
i sta sad???

ako imas problema sa mh zali se flooshu...

a ovdje ti slabo ko moze pomoci....najvjerovatnije niko..

thx
12.02.09, 21:47
danas je meni taj lik travian.org na pp poslao da li sma zainteresiran da mi proda zlata i to 300 zlata za 5 eura

ja mislim da taj lik nesto muti po travianu bgm
najozbiljnije:vik:

Riki_BOSNA
12.02.09, 22:03
danas je meni taj lik travian.org na pp poslao da li sma zainteresiran da mi proda zlata i to 300 zlata za 5 eura

ja mislim da taj lik nesto muti po travianu bgm
najozbiljnije:vik:

na kojem je to serveru?

Just for laugs
12.02.09, 22:34
joj......zna se desiti....pocetnicima naravno:cry::cry::cry:
na greskama se uci:einstein:

kleba
13.02.09, 15:40
na speedu je frajer meni je poslao link i posle moga klika na link taj lik vise ne postoji na serveru...znaci ukupno svega 10 minuta,a pass mu nisam dao ja nego je dobio preko linka vjerovatno moj pass i username......zalio sam se adminu i rekao je da nemoze pomoci nikako,cak sam mu rekao da pita adasnjeg igraca koliko je uplata na travian imao,jer ja imam sve uplate iz banke kod sebe.Opet mi je odgovorio da kao nemoze pomoci.........Ja sam na kraju rekao da je mi puno pomogao:confused:

Jagoda
13.02.09, 15:54
na speedu je frajer meni je poslao link i posle moga klika na link taj lik vise ne postoji na serveru...znaci ukupno svega 10 minuta,a pass mu nisam dao ja nego je dobio preko linka vjerovatno moj pass i username......zalio sam se adminu i rekao je da nemoze pomoci nikako,cak sam mu rekao da pita adasnjeg igraca koliko je uplata na travian imao,jer ja imam sve uplate iz banke kod sebe.Opet mi je odgovorio da kao nemoze pomoci.........Ja sam na kraju rekao da je mi puno pomogao:confused:

Tvoja je greska sto si izgubio acc.
Dobro je poznato da se sumnjivi linkovi ne otvaraju jer postoje ti linkovi (ne samo za travian) pomocu kojeg ti se otkriva lozinka tj kada kliknes na taj link, taj sto ti je poslao automatski dobija tvoj pass od nekog racuna, mail adresu itd. Pa zamisli koliko je na taj nacin izvedeno prevara sa platnim karticama. Isto tako vecina pocetnika ne ume da razlikuje pravog multihantera od laznjaka (posto neki useri od dosade prave nickove multihantera), pomocu kojeg ti trazi sifru acc-a itd. Pravi mh nema potrebe da ti trazi sifru jer on na tvoj acc moze da pristupi u svakom trenutku i moze sve da ti vidi u selu, prema tome ne treba mu sifra niti mail jer on vidi i mail pomocu kojeg si se registrovao na travian. Takodje pravi mh se nalaze uvek na kordinatama 0/0 i svaki put kada ti se obrati porukom njegov nick Multihanter je podvucen --> Multihanter Isto tako na forumu je postavljen tutorial pomocu kojeg mozete svi da provalite laznjake, pa odvojite malo vremena i prcitajte ako ste pocetnici u ovoj igrici da vam se ne bude desilo da zbog neznanja izgubite acc.

kleba
13.02.09, 16:36
nisam ja pocetnik a nisam nikada imao problema sa tim linkovima,a gospodin sto mi je ukrao acc igra na mom acc i vidim da nije banovan, a postaracu se da mi uniste ta sela vec pregovaram i nece mi biti zao sto nece imati sela vise se radujem sto taj Gotovan se kiti tudjim perjem.Uz to ja igram travian oko 16 mjeseci i uvjek sam sa najboljim momcima.
A njemu ako mi ne vrati acc zelim sve najgore u zivotu sto se moze desiti....:rolleyes:

nemac
16.02.09, 21:09
hm...ja nemam problem sa travian.org ali pvejedno ne mogu na acc kaze pogresna lozinka (100% nije pogresna)

nemac
16.02.09, 21:13
a jel zna neko odgovor na moje pitanje???:razmislja: