PDA

View Full Version : Odbrana: daddy [Dream™] vs. Obijeliks [DM]

Obijeliks/DM
30.06.09, 14:29
Sinoc sam dosao kuci i pogledam idu mi napadi od daddy-a na gl. grad i na jos jedan sporedni grad...Cujem se sa svojom dragom Gabi kad ona kaze i njoj isto idu napadi od daddy-a i na jos 3-4 igraca iz moje ally su isli napadi...Svi smo sebi spremili deff u sela a ja sam 100% bio siguran da moj dragi daddy ide meni u posjetu na gl. grad pa reko da ja nebi bio toliko nekulturan da ga lijepo ne ugostim morao sam malo navuci deff-a....:weeee::smijeh:

Samo mi je zao naseg dragog daddy-a sto nije ni vidio sto ga je u selu docekalo ali evo ja cu mu pokazati:

http://travilog.org.ua/ba/8178639/971fc1c34fd0799ac26a599b69ab4060
http://travilog.org.ua/ba/2280054/aedf9a60da13d9b0b92e9d1e2f10d1bf
http://travilog.org.ua/ba/4692538/77ecc923d373b9b1ed9db787a0adeeb6
http://travilog.org.ua/ba/1648019/747c38f24bee2d69e19d7f3ce85389ca
http://travilog.org.ua/ba/7731079/d04f1568fd8d68c42615a2ff471cdb99

Eto daddy stvarno mi te zao ali sta ti ja mogu kad si tvrdoglav! Ja sam ti milion puta rekao NEMOZES NA RUSIJU BEZ TENK-a, a ti opet po svom!!!

Ovo je nas daddy kada je vidio izvjestaje (mislim nije ih ni vidio samo je pisalo nijedan od tvojih vojnika se nije vratio)

:deriguz:

arme_bryant
30.06.09, 14:35
dobar deff,puno pretora..a off je katastrofa jbt...samo 11k sjekira...a solidan broj ovnova i kata..samo da je bilo jos sjekira

Neos
30.06.09, 14:41
solidan deff a off je katstrofa malo sjekira steta

THE_BEST
30.06.09, 14:45
dobar deff,puno pretora..a off je katastrofa jbt...samo 11k sjekira...a solidan broj ovnova i kata..samo da je bilo jos sjekira

znaš li ti da se lik zabio i izgubio sav off najmanje 2 puta od početka servera
a koliko je puta gubio dio offa da ne spominjem

Pyranth
30.06.09, 14:46

solidan deff a off je katstrofa malo sjekira steta

Gdje su vasi offovi? :)

Deff je odlican, zanima me samo koliko ste ga dugo skupljali :)

Obijeliks/DM
30.06.09, 14:49
Gdje su vasi offovi? :)

Deff je odlican, zanima me samo koliko ste ga dugo skupljali :)

Ja kada sam dosao kuci i vidio napad bilo je jos 10h...

Tako znaci da je ovaj deff skupljen za otprilike nekih 10h a stizu jos 42 pojacanja koja kasne...

;)

Snjeskic
30.06.09, 14:50
ja cu plakat.zao mi je sto nije poslo heroja da mu crkne

bebe
30.06.09, 14:52
predobar off za igraca koji ima 2k stanovnistva

djhasko
30.06.09, 14:55
svaka cast bro.. a dadyu posvecujem pjesmu a sad adio i ko zna gde i ko zna kad

ado711
30.06.09, 14:56
nije los off samo neznam sto nije heroja poSlao .]

THE_BEST
30.06.09, 14:59
off je jadan i nemate sta pricat..za ovaj period 11 k sjekira???:lol6:
pa vidjeli bi tebe koliki bi off imao da si ga izgubio toliko puta kao daddy
čovjek se bori i uživa u igri dok neki čuvaju off cijeli server i onda im se divimo što imaju off od 60k sjekira :lol6:
svaka čast daddy,ti si jedan od igača koji su obilježili ovaj server

neznam za neosa ali imo je i arme_bryant hofova i bice ih jos . to odgovorno tvrdi njegov siter .:rupnjak:

ma neos je n00b
neki dan pitao koliko koštaju sjekire da se istraže
pogledaj još neke njegove postove pa ćeš vidjeti koliko vrijedi njegovo mišljenje

_MunjA_
30.06.09, 15:03
doduše slab off (sem 1) al dobar deff

Jack-Sparrow
30.06.09, 15:03
Jedna zamjerka Obijeliks rugas se daddy-u kako ima 11k sjekira i 4 k vitezova pogledaj svoj napad na vjezbaj jos i vidit ces svojih 12 k sjekira i 3 k vitezova...

Obijeliks/DM
30.06.09, 15:07
Jedna zamjerka Obijeliks rugas se daddy-u kako ima 11k sjekira i 4 k vitezova pogledaj svoj napad na vjezbaj jos i vidit ces svojih 12 k sjekira i 3 k vitezova...

Ja ni u jednom svom postu nisam rekao nista za njegov off...Ja sam samo rekao da NE MOZE NA RUSIJU BEZ TENK-a..

;)

buki 009
30.06.09, 15:11
napad je nelos za ovaj stadij igre,a za obranu sam se iznenadio

BHgemist
30.06.09, 15:58

a ti si??? i imaš???? ajde mišu, bježi u rupu di ti je mjesto

off je takav kakav jest i zna se zašto...def isto tako...nije poanta u tome, već da je napad bio preofiran...i da smo znali šta i on i alc imaju od offova tak da se u svakom fejkanom selu nalazilo dovoljno defa, čak i kod mene koja sam im na 5h katama

možda može slejzy pejstat tu šta smo sinoć pričali prek msn-a jer j anemam upaljen history...just for the record ;)

napad je nelos za ovaj stadij igre,a za obranu sam se iznenadio

o kojem ti to stadiju igre pričaš majke ti???

joj, ne dajte mi opet bar mjesec-dva na ovaj forum :kapetan:

DoMi_SpeeD
30.06.09, 17:39
Solidan off...Svaka cast na deff-u...Daddy je dobar igrac i iskusan al ga je... jedan stvar...puno se hvalio po forumu..:kava:

DeToNaToR
30.06.09, 19:19
ja cu samo ponoviti svoj post sa napada obijeliksa na vjezbaj jos.....

rekao sam da neces viditi ni 25% vojske i jesam li bio upravu

Obijeliks/DM
30.06.09, 19:58
ja cu samo ponoviti svoj post sa napada obijeliksa na vjezbaj jos.....

rekao sam da neces viditi ni 25% vojske i jesam li bio upravu

Pa brate dragi da slucajno nisi vidovit??:smijeh::smijeh:

daddy
30.06.09, 20:19
Evo posto sm se i ja vratio sa puta da kazem nesto naravno nisam se namjerno zabio to ko kaze lase po forumu ali naravno nije mi ni zao ima jos dugo da se igra ovdje i daddy ce na kraju servera imati sigurno jedan od najjacih off-ova ali zato sad ima resa u selu i više nego treba.

Ovo o gasenju acc sto obijeliks lupa neznam je li pisao ovdje po forumu ili je samo slao IGM mislim da je pametnije njemu da se ugasi da se ne bruka 35 sedmica u cropu zitna polja na lvl 13 i to boga pitaj jesu li sva ili samo pojedina, druga stvar zid lvl 12 a niko ga ga do sada nije rusio smjesno zar ne, bolje gasi se ili suti i ne pametuj da ti se ljudi nebi smijali.

A i to 42 pojačanja idu iza napada to ti scve govori o organizaciji deff-a i kakav si igrac vjerovatno si svima napisao napada daddy za 15 sati a nisi se sjetio da treba napisati i vrijeme napada i malo zakukao u tih 10 ally sa kojima imate saradnju.

A i ti drugi sto su skupili toliko deff-a suplja, moze se samo zakljuciti od tvojih sposobnosti u ovoj igrici da jedino dobro kukas

DeToNaToR
30.06.09, 20:29
Evo posto sm se i ja vratio sa puta da kazem nesto naravno nisam se namjerno zabio to ko kaze lase po forumu ali naravno nije mi ni zao ima jos dugo da se igra ovdje i daddy ce na kraju servera imati sigurno jedan od najjacih off-ova ali zato sad ima resa u selu i više nego treba.

Ovo o gasenju acc sto obijeliks lupa neznam je li pisao ovdje po forumu ili je samo slao IGM mislim da je pametnije njemu da se ugasi da se ne bruka 35 sedmica u cropu zitna polja na lvl 13 i to boga pitaj jesu li sva ili samo pojedina, druga stvar zid lvl 12 a niko ga ga do sada nije rusio smjesno zar ne, bolje gasi se ili suti i ne pametuj da ti se ljudi nebi smijali.

A i to 42 pojačanja idu iza napada to ti scve govori o organizaciji deff-a i kakav si igrac vjerovatno si svima napisao napada daddy za 15 sati a nisi se sjetio da treba napisati i vrijeme napada i malo zakukao u tih 10 ally sa kojima imate saradnju.

A i ti drugi sto su skupili toliko deff-a suplja, moze se samo zakljuciti od tvojih sposobnosti u ovoj igrici da jedino dobro kukas

jbg obijeliks mi je RL frend i obicno fura tako kada se ko zabije...ali to nije nista zlonamjerno ;)

a to u vezi deffa je istina...ja sam mu sitter i poruka je isla samo u DM sto je on poslao i u DM-RM kako sam ja upoznat ;)

a drugi wingovi i saradnje su skupljale za ostale koje si fejkao ;)

Obijeliks/DM
30.06.09, 20:33

Ja ti sad IGM govorim zitna polja se za 5-6 dana mogu dici na 15-16 lvl. kad imas gold-a i sporedna sela iz kojih mozes slati resurse (a kojih ti nemas) a zid za nekih 3-4 sata na 20 lvl.

A ja i sa ovakvim selom imam jaci off od tvog (mislim tvog bivseg off-a)

Ali samo polako kao sto kazes ima jos puno da se igra pa cemo da te vidimo!!!

I zaboravi ti reci kad god pozelis mozes navratiti kod mene ja nikada ne odbijam goste ja sam pravi domacin!!:weeee:

Ajon
30.06.09, 22:26
a sto nisi digo zid na 20 prije napada onda ninja ?

da sam ti ja organizovo def i znao da je zid na 12 nebi ti ni 1 vojnika poslo.. sramota

i sto nisi digo zitna dosad?

ostatke nebi bas da komentarisem, napad je fakat... preofiran. i pustite se presipanja iz supljeg u prazno, ufatite se cinjenica

a sto neko rece gdje su DM-ovi offovi.. pa neznam, al necim dobijamo top3 medalje saveza svake sedmice u napadu, valjda ubijamo one zivotinje po oazama
a prica se i da nam MH-ovi prave off

pozdrav

Obijeliks/DM
30.06.09, 22:48
a sto nisi digo zid na 20 prije napada onda ninja ?

da sam ti ja organizovo def i znao da je zid na 12 nebi ti ni 1 vojnika poslo.. sramota

i sto nisi digo zitna dosad?

ostatke nebi bas da komentarisem, napad je fakat... preofiran. i pustite se presipanja iz supljeg u prazno, ufatite se cinjenica

a sto neko rece gdje su DM-ovi offovi.. pa neznam, al necim dobijamo top3 medalje saveza svake sedmice u napadu, valjda ubijamo one zivotinje po oazama
a prica se i da nam MH-ovi prave off

pozdrav

Kao prvo znas i sam da ja do sada nisam imao nikako gold-a tako da nisam mogao dizati zid, dizati polj. imanja i uz to praviti vojsku koju sad imam...Gold sam dobio danas oko 15h pa cu sad dici zid na 20 lvl. i dici polja barem na 15 lvl.

A lako je tebi Ajon-e dizati polja i na 20 lvl. kad ti minimalno 600 gold-a potrosis za mjesec.. Ukljucis Plus akaunt stavis 2 polj. imanja da se grade i kliknes zavrsi odma a ja sam cekao po 18 sati da mi se digne jedno polje...Pa ti sada skontaj kolika je to razlika u vremenu!!!

dejanl
30.06.09, 23:20
jedno je sigurno dm je najjaca ally na ba4 po svemu, po offu i deffu i sveme ostalome, od pocetka servera cisto sumnjam da je ijedan igrac ugasio nalog a da je bio u dm ally, jer su ga probili, to nisu nikako, dm je dobro ogranizovana ally. a daddy ti si dobar svaka cast za tebe ti si ovaj server odigrao opusteno kucao si se vise puta, bolio te qrc za vojsku, radio si za interes alijanse. i da bi sada citav dream se raspao, steta.

Grudge
01.07.09, 02:06
boze dragi kakvih munjenih ljudi se vrti po ovim forumima :PC:

@ daddy svaki put kad ispusis foru popnes se na forum i prosipas suplju kakvu ni vo sa maslacem ne bi pojeo te gubis sve vise i vise kredibiliteta koji si (kao) nekad i imao.Odmori malo.

@ Obijeliks nisi brate trebao postavljat ni ovaj ni onaj prosli HOF samo se upada u neke bezveze rasprave (bez ljutnje samo moje misljenje :) )

@ Ajon kad ovo procitas sjeti se da ja nist nisam kriv i ne tuci po bubrezima :D :D

@ ostali 70% vas nema pojma o cemu prica i samo se trudi nabiti svoj post count :P

@ Gabi tebe ne kontam pod ostali :D :D

BHgemist
01.07.09, 02:51
haha, i bolje ti je :fre:

i dakle, sve se na kraju svodi na onu moju: djeco manite se javnog foruma i prosipanja šupljih i nafuravanja (i tjeranja mene na isto :-/)
nismo dosad po forumu stavljali ni napade ni obrane pa ne moramo ni sad...a još manje se imamo šta raspravljat (sad će meni srle nahrlit i obrisat post jer je spam hahaha)

odo se ja malo divit WWu na hrxu :turpija:

Kao prvo znas i sam da ja do sada nisam imao nikako gold-a tako da nisam mogao dizati zid, dizati polj. imanja i uz to praviti vojsku koju sad imam...Gold sam dobio danas oko 15h pa cu sad dici zid na 20 lvl. i dici polja barem na 15 lvl.

A lako je tebi Ajon-e dizati polja i na 20 lvl. kad ti minimalno 600 gold-a potrosis za mjesec.. Ukljucis Plus akaunt stavis 2 polj. imanja da se grade i kliknes zavrsi odma a ja sam cekao po 18 sati da mi se digne jedno polje...Pa ti sada skontaj kolika je to razlika u vremenu!!!

manje priče...imate tamo naš forum i ingame za te stvari

najbolje zaključat ovu temu, tj. pravit se da ne postoji :D

Srdjan
01.07.09, 13:30
Lock na zahtjev jednog od ucesnika hofa!