PDA

View Full Version : Napad: horabin [• R •ACD] vs. zeks2 [DM-RM™ 1]

Horabin
03.07.09, 10:14
http://ba.travianreports.com/?img=07/bxyeiYu.png

sanco pansa
03.07.09, 11:11
fin off,mada se ne moze mjeriti sa.....hehe,znas vec cijim...

Horabin
03.07.09, 11:18
pa nije to sve..heheheh..al dovoljan samo ovaj log-znas vec zbog cega :bond:

Neos
03.07.09, 11:33
fin off a deff i nije nesto

ima puno boraca i teutonski vitezova

arme_bryant
03.07.09, 11:52
off je solidan,ali nije nesh za ovaj period....a deff je jadan..sve same falange..nidje pretora jbt

doma
03.07.09, 11:54
ovo je bilo off protiv offa

mini man
03.07.09, 12:40
da, ima više imperijanaca nego pretorijanaca :diploma:

juki
03.07.09, 16:17
A di su kate:lol6:,premalo kata je bilo.

Horabin
04.07.09, 00:41
A di su kate:lol6:,premalo kata je bilo.

kate su isle iza :jelpada:

Juventus
04.07.09, 04:49
Napad je katastrofa pogotov za igraca na tvojem rangu,a sto se tice obrane isto sramota.

Dajte ljudi mene bi bilo sramota mjenjati toliko imena alijanse sad ste wing V sad wing R to sve govori o vama kao igracima.Jer vas nebi odavno bilo da niste postali wing R.I jos idete nesto slaviti,rađe idite svi zajedno pa zurite u sunce jer travian nemate pojma igrati.

Horabin
04.07.09, 08:24
Napad je katastrofa pogotov za igraca na tvojem rangu,a sto se tice obrane isto sramota.

Dajte ljudi mene bi bilo sramota mjenjati toliko imena alijanse sad ste wing V sad wing R to sve govori o vama kao igracima.Jer vas nebi odavno bilo da niste postali wing R.I jos idete nesto slaviti,rađe idite svi zajedno pa zurite u sunce jer travian nemate pojma igrati.

ovde se komentarisu logovi-ti kazes napad katastrofa..ok..ja kazem odbrana katastrofa..odbrana DM-RM..ili kako vec..Za sve ostale price ovde nije mesto-u R alijansi nema wingova-igra se timski..naravno..svi zajedno-sa saradnjom i bez prljave igre ne vrbujuci po serveru sve i svasta-i ne lazuci pritom svoje saveznike
Vazno je biti dosledan i potruditi se igrati posteno ovu igru-prljavi igraci pre ili kasnije padnu..
Elem-napad je kakav takav-odbrana je losa-a cilj napada koji se ne vidi na ovom logu je ispunjen..:)

pilgrim
04.07.09, 22:03
Nemojte mi armagedona ljutiti ... :tres:

a stvarno ne znam sta fali napadu....

ovo je off statistika servera:

17. horabin 13706 18 128641

sa obzirom da lik (bar po znackama) nije "veliki" pljackas...to onda znaci da je vecinu off bodova skupio u napadima,i to odmah za sobom povlaci to da je morao nekada i izgubiti koju jedinicu,znaci nije ladio ja*a cijeli server i skupljao vojsku...kad se sve sabere i oduzme,dobar HOF

BHgemist
05.07.09, 14:07
:suprise::predaja:
mii..ovaaaj..nismo znali da nas netko ne voli...mi mislili...šmrc...stvarno ne očekujemo...nikad...tako smo opušteni da to prelazi sve granice...

btw. dobar HOF (da me srle ne špota što spamam :D)

Armagedon_RS
06.07.09, 01:29
Izmedju ostalog, napad je i vise nego dobar,samo steta sto nisu postavljeni logovi sa katama...

Dosta od mene za ovaj hof :)

daddy
06.07.09, 16:25
Neznam sta se sad bunite off je ok napad ekstra prosao da je moj ja bi bio zadovoljan sa napadom naravno ako je još išlo šta iza glavnog napada, deff katastrofa nigdje preta nigdje kopljanika a bez to dvoje nema ni deff-a.

A sto se tice vogošće o kakvim saradnjama to pricate i R i DM skupljate pola servera i takmicite se ko ce vise ally skupiti u svoje wingove što je tako vidjecemo ali sto se tice vase saradnje dobro ce doci DM-u ako slucajno R napravi WW Dm-ovci ce se moci hvaliti kao i na drugim serverima da suz oni osvojili server :)))

MacedoniaPro
06.07.09, 17:49
Def je za nigde...pa gde su vam pretorijanci...oni su stub odbrane....

Falange i ne su neshto za odbranu....Drugi put ostavite i nekog pretorianca u odbranu...manje ce biti shtete..

WooCHeeNA
07.07.09, 07:49
napad dobar
i kazem kao i svi ostali , nema pretora:tres:

i ako cete se svadjati i prepirati
izvolite :D

http://forum.travian.ba/showthread.php?t=13177

drago-rago
07.07.09, 12:46
super off:D
def za off onak

Son_of_Atila
08.07.09, 04:03
Zbunjen sam lik je napao DM ILI JE OVO NEKA vidna prevara!

:sejofloosh:

batina
14.07.09, 00:44
nekontam R savez napao DM RM al etooo.....

UGR 4 LIFE

Horabin
14.07.09, 09:50
nekontam R savez napao DM RM al etooo.....

UGR 4 LIFE

pa nemamo saradnju sa ovima-kao sto rece neko u prethodnim logovima gde DM tuce po R savezima :izdim:

Teutonac
23.07.09, 18:12
Svaki offf je dobar kad se deff probije i skata selo..:izdim:

Kraj PRICE.... :bann:

mini man
23.07.09, 19:30
pravo dobar off ali malo kata treba si barem 700 poslat ^^

verbatim
31.07.09, 03:40
off odlican