PDA

View Full Version : Stanje na serveru (no spam !!!) (2009/2010)

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

komodo
20.11.09, 09:01
S obzirom da je nekolicina uspela da uništi najnormalniju, standardnu temu koju ima svaki server i gde treba da se priča o realnom stanju na serveru, odlučih da zbog nas par koji bi da imamo neki uvid u ostale koordinate i komentarišemo stvarno stanje na serveru a ne pravimo FaceBook od foruma otvotim nov Topic gde ćemo to pokušati da izdejstvujemo sada.

Molio bih sve one koji nemaju ništa pametno da kažu iskuliraju ovaj Topic(i zapale na SPAM sekciju) jer je namenjen i ostatku servera a ne samo njima, spammeri i OT komentari, rasprave koje se ne tiču s1 servera i vaše lične razmirice, želje i pozdravi će biti banovani u skladu sa pravilima ponašanja na forumu.
Ne bi trebalo dozvoliti da par ljudi uspešno gasi standardne Topik-e i da zbog njih ostali nemaju šta tražiti ovde jer smatram da je ovo sretstvo javnog informisanja i ima jako puno ljudi koji ne daju komentare ali dođu i pročitaju šta se dešava, što sa nama u poslednjih mesec dana nikako nije slučaj jer smo i te ljude oterali odavde pa bih sve one koji žele da pričamo o igri zamolio da to čine slobodno, za ostale će se već pobrinuti ekipa sa foruma.

Evo da ponovo probijemo led - 10 Nedelja servera je u toku i dosta stvari su kristalno jasne što se koordinata tiče ali opet ima dosta toga što se dešava i što ne vide baš svi pa ću pokušati da na najkulturniji način pozovem sve ally da prokomentarišu svoje koordinate i daju kakav TraviLog da pogledamo, dosta sela je skršeno, obrisano, igrača uništeno i ally neke su se raspale ili pravile fuzije sa drugima u nadi da će se spasiti i produžiti boravak na serveru.

http://thumbnails3.imagebam.com/5682/25d41356818335.gif (http://www.imagebam.com/image/25d41356818335)

Zamolio bih ljude iz TOP3 Napadačkih i TOP5 Braniteljskih ally da se oglase i prokomentarišu šta se dešavalo u njihovim dvorištima i daju kakav log ako ima da pogledamo i nastavimo sa temom normalno.

PS. Oprostite na typo greškama, jutro je :morgen:

kokain
20.11.09, 09:41
S obzirom da je nekolicina uspela da uništi najnormalniju, standardnu temu koju ima svaki server i gde treba da se priča o realnom stanju na serveru, odlučih da zbog nas par koji bi da imamo neki uvid u ostale koordinate i komentarišemo stvarno stanje na serveru a ne pravimo FaceBook od foruma otvotim nov Topic gde ćemo to pokušati da izdejstvujemo sada.

Molio bih sve one koji nemaju ništa pametno da kažu iskuliraju ovaj Topic(i zapale na SPAM sekciju) jer je namenjen i ostatku servera a ne samo njima, spammeri i OT komentari, rasprave koje se ne tiču s1 servera i vaše lične razmirice, želje i pozdravi će biti banovani u skladu sa pravilima ponašanja na forumu.
Ne bi trebalo dozvoliti da par ljudi uspešno gasi standardne Topik-e i da zbog njih ostali nemaju šta tražiti ovde jer smatram da je ovo sretstvo javnog informisanja i ima jako puno ljudi koji ne daju komentare ali dođu i pročitaju šta se dešava, što sa nama u poslednjih mesec dana nikako nije slučaj jer smo i te ljude oterali odavde pa bih sve one koji žele da pričamo o igri zamolio da to čine slobodno, za ostale će se već pobrinuti ekipa sa foruma.

Apsolutno se slazem i podrzavam! Zato i nisam pisao jer je ono preraslo u ogroman spam.

Situaciju u kvadrantu je vise nego anemicna po pitanju farmi, al dobro, napravicemo nove. Udara se svaki dan.

komodo
20.11.09, 09:54
Apsolutno se slazem i podrzavam! Zato i nisam pisao jer je ono preraslo u ogroman spam.

Situaciju u kvadrantu je vise nego anemicna po pitanju farmi, al dobro, napravicemo nove. Udara se svaki dan.

Primeti se, biće bolje što se spama tiče bar.

ko udara toliko na 1 Branitelje DM-RM™ D (http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=94) ajde neko neka kaže o čemu je reč, ostalih 4 branitelja do 5 mesta su manje-vciše jednaki po nasađenim jedinicama, mada HOTB i nije ništa posebno nasadio, Ludux je osakažen i sve mu je pobijeno, logova ima u HoF sekciji foruma Shabanoti i Bad Boyssu kupili najnovije metle i rešili im daleko najrazvijenijeg igrača.
Jutros je neko ostao bez sela ali sačekaćemo aktere da izbace logove pa ćemo i to prokomentarisati, uglavnom selo od +600 popa u +/+ kao rukom odnešeno.
DM-RM dajte da vidimo od koga se branite vi? Mogli bi i napadači da otvore karte malo, svejedno dajte da vidimo, nemamo šta da se štekamo za logove jer kao što vidite bez logova nema ni dobrih komentara a ni Topika.
:morgen:

cecen
20.11.09, 09:59
potpuno se slazem sa komodom i kokainom i zamolio bi modove da sto ostrije kaznjavaju sve nevezane price koje nemaju ama bas nikakvog dodira sa ovom temom :odiodi:

daco 9
20.11.09, 10:51
Jutros je neko ostao bez sela ali sačekaćemo aktere da izbace logove pa ćemo i to prokomentarisati, uglavnom selo od +600 popa u +/+ kao rukom odnešeno.

Ajde vvidim da ti znas, reci samo ime branitelja i ime napadaca :lol: A rusi se HOTB, rusi, i rusi. . . :flooshkazna: Uskoro ce se obrisati sa mape :king:

cecen
20.11.09, 11:00
Ajde vvidim da ti znas, reci samo ime branitelja i ime napadaca :lol: A rusi se HOTB, rusi, i rusi. . . :flooshkazna: Uskoro ce se obrisati sa mape :king:

pice postavljen hoff u toku dana sakuplja se materijal

daco 9
20.11.09, 11:05
pice postavljen hoff u toku dana sakuplja se materijal
Ok, bice lijepo gledati :D Ovii moji iz SK R se raspucali :O Nzm kako ih smiriti :D

Paco
20.11.09, 12:12
Nije to dobro...
U Boj

:heduan2:

area
20.11.09, 12:27

neka, neka :D

Uputstvo Branitelj sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. Ludux 2533
2. FRANCUSKA75 906

Tko se nasuko na Ludux-a?
Prije 1 sat je imo 700 ubijeno, pogledam sad, 2500 :D

Cossack
20.11.09, 13:31
Evo i moj kratki komentar...cisto da se malo pokrenemo :) Sto se tice -/+ koordinata alijansa BAD sa svojim wingovima lagano preuzima potpunu kontrolu. Do nedavno smo imali problema sa alijansama P.O. i CoN. Sa prvom je na obostrano zadovoljstvo dogovoreno da postanu nas cetvrti wing. CoN je duga prica...uglavnom probali su protiv nas, vidjeli da u perspektivi nemaju sanse protiv BAD-a i sad zele da postanu nas wing. Cak su i promjenili ime u BAD CoN: http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=171
Trenutno je u toku vjecanje unutar alijanse da li da potvrdimo saradnju sa njima i primimo ih u BAD koaliciju.
Eto, toliko za sada... :moderator:

soe
20.11.09, 15:08
Evo i moj kratki komentar...cisto da se malo pokrenemo :) Sto se tice -/+ koordinata alijansa BAD sa svojim wingovima lagano preuzima potpunu kontrolu. Do nedavno smo imali problema sa alijansama P.O. i CoN. Sa prvom je na obostrano zadovoljstvo dogovoreno da postanu nas cetvrti wing. CoN je duga prica...uglavnom probali su protiv nas, vidjeli da u perspektivi nemaju sanse protiv BAD-a i sad zele da postanu nas wing. Cak su i promjenili ime u BAD CoN: http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=171
Trenutno je u toku vjecanje unutar alijanse da li da potvrdimo saradnju sa njima i primimo ih u BAD koaliciju.
Eto, toliko za sada... :moderator:

sta je sa WDC? u tim su krajevima i redovni su na top10 off i deff listama.

reaguju li tetejci na sirenje sk na njihove teritorije? i stvarno sta bi sa ludux-om i friskim nabijanjem deff poena

cecen
20.11.09, 19:07
evo malo od nas ponovo trebalo je biti jos jutros postavljeno aki zbog nedostatka materijal i mene kafanskog covjeka oduzilo se ali nikada nije kasno uzivajte prvi GG je na 0. Ko je sledeci

http://forum.travian.ba/showthread.php?t=41143

soe
20.11.09, 22:05
kako stvari stoje na ovom serveru jedino se sk svojih konkurenata rjesava njihovim unistavanjem, svi ostali to cine praveci ih wingovima. aferim

Painkiller
21.11.09, 00:16
-SK- kako je krenuo, jos malo nece biti nikog drugog osim nas, pa cemo se morati izmedju sebe krviti :lol:

komodo
21.11.09, 05:19
-SK- kako je krenuo, jos malo nece biti nikog drugog osim nas, pa cemo se morati izmedju sebe krviti :lol:

podsetio si me na jedan server koji se igra i dalje ali neznam zašto :D :ahahah:

Da ne idem u OT, Online igrači: 61

sad bre beoše 59 - tu lebac im se ogadio ne daju ni zrna cicije, ajde ova dvojica da se jave u ordinaciju na pregled odmah, rade 58 lekara u trećoj :tres:
:subjezakon:

cecen
21.11.09, 08:39
kako stvari stoje na ovom serveru jedino se sk svojih konkurenata rjesava njihovim unistavanjem, svi ostali to cine praveci ih wingovima. aferim

SK je nikima alijansama pruzila priliku da postanu dio SK ali su oni to odbili. A posto nezele biti dio SK jednostavno im nema mjesta na ++ kordinatama. Jednostavno im moramo ukloniti sa ++ kordinata tu nemaju sta da traze vise :ciscenje:

Grac
21.11.09, 09:58

vidjet cemo vas na kraju

daco 9
21.11.09, 11:02
SK je nikima alijansama pruzila priliku da postanu dio SK ali su oni to odbili. A posto nezele biti dio SK jednostavno im nema mjesta na ++ kordinatama. Jednostavno im moramo ukloniti sa ++ kordinata tu nemaju sta da traze vise :ciscenje:
:goodpost: Pogreska nekih ally, a te pogreske ce ih skupo kostati :hitna: Sa -SK- nema zahebancije :hugg:

EDIT: Eno Haubica 8. selo :D

Cossack
21.11.09, 11:55

Respekt! :vegeta:

Grac
21.11.09, 12:48
Gle, priznam, dobri jeste, al po meni iskreno mi BIH TT smo bolji kao i FF@FF koalicija

cecen
21.11.09, 13:22
Gle, priznam, dobri jeste, al po meni iskreno mi BIH TT smo bolji kao i FF@FF koalicija

svako ima pravo na svoje misljenje i moze da kaze boljismo vi ste losi i slicno kada budete imali cinjenice koje ce govoriti za vas a ne samo rijeci onda cemo pricati do tada svaki dalja rasprava je suvisna i nepotrebna

PS DJELA A NE RIJECI:mudrac::mudrac:

Grac
21.11.09, 13:27
hahahahahhaha, na ba3 ste nam bili kmetovi dok se niste spojili s nama, kmetovi ste nam bili

cecen
21.11.09, 13:34
hahahahahhaha, na ba3 ste nam bili kmetovi dok se niste spojili s nama, kmetovi ste nam bili

o kome ti ba3 pricas o ovome sada ili o onome proslom

Grac
21.11.09, 14:07
ovom, savez VAK, ubijali smo vas sve dok se nismo spojili!!!

sevikus
21.11.09, 14:27

Evo jednog pametnog.
Mislim da je za jedan server, dovoljan jedan mudrac, a to sam ja.
Znaci ...
Koji ti ono nik bi u igri, necemo ti nista, obecavam :)

kokain
21.11.09, 14:39
Realno je reci da SK kida sve redom, jako rano je pocela da cisti svoj kvadrant i to organizovano sto je za svaku pohvalu. Jedini nam pariraju po off-u, tj sad su nas vec preskocili debelo. Nema sta, svaka cast.

Do kraja ima jako mnogo da se igra, tu su artefakti, random dolazak natara, mnogo fuzija nekih manjih saveza, mnogo stvari mora da se poklopi da bi neki savez pobedio. A posto FF@FF zanima samo rusenje nama je svejedno :vik: :zivio:

kokain

cecen
21.11.09, 14:46
ovom, savez VAK, ubijali smo vas sve dok se nismo spojili!!!

Vidi ovaj sada S3 o ta tamo SK to jest SK-VIP su sasvim drugacije alijanse u toj tamo alijansi imas mozda 5 igraca iz ove sada Sk pa prema tome to je sasvim drugi pojam ova SK sa s1 je sastavljena od stare SK ekipe takodje i od igraca DELTE sa proslog S1 i igraca TIA alijanse sa proslog S3

Ocito neznas i brkas pojmove to sto napadate na S3 SK - VIP je sasvim druga alijansa a ako hoces da upoznas ovu sada SK pogledaj malo po forumu raspitaj se kod malo iskusnijih igraca koji znaju kosmo mi u stvari i nemoj da dajes zakljucek o necemu u sto nisi upucen kako treba

Na forumu mozes naci brdo nasih logova samo ako se malo potrdis :odiodi:

Painkiller
21.11.09, 17:15
vidjet cemo vas na kraju

aj ti budi heroj pa daj svoj nick :odiodi: :hitna: :lol:
lako je prigovarati, i nalaziti mane...nama barem nije dosadno :opala:

mi barem cistimo svoj komsiluk :brao2:

lesinarbl
21.11.09, 17:57
bez spama !!

molicu lijepo ...hotb se raspao i presli su u neke nase wingove ....al hajde ...neko je vikao iz BAD ally da su nam slabi wingovi reko da ih malo pojacamo ...

ko nam ostaje sada ....na ++ kordinatima????

i ovaj forum je dosadio ...ma sve je dosadilo i travian i sve :(

ode se ja napiti(i ako ne pijem ):)

area
21.11.09, 18:43
3. naselje je tu :)

igor bl
21.11.09, 19:54
SK vi na +/+ nemate nijednu pravu ally...
ostao jos SILA :brao2:
na -/-...kokain sta se desava...BNK,...DM RM ...FF@FF
na +/- BIH TT drzi sve pod kontrolom :-/
na -/+ WDC se kao nesto siri protiv nas-BAD...i tu je silni CoN sa njima :brao2:

soe
21.11.09, 20:01

sta je sa +/- koordinatama...lijepo ste zabacili udice tamo :biggrin:

SK vi na +/+ nemate nijednu pravu ally...
ostao jos SILA :brao2:
na -/-...kokain sta se desava...BNK,...DM RM ...FF@FF
na +/- BIH TT drzi sve pod kontrolom :-/
na -/+ WDC se kao nesto siri protiv nas-BAD...i tu je silni CoN sa njima :brao2:

+/+, tako nekako ispade
-/- ocekuje se masakr, al realno je bilo da ce se ranije isti poceti desavati, tako da me iskreno ff pomalo razocarao tu...ocekivao sam od njih ono sto na kraju sk uradi
+/- po svemu sudeci tetejcima tek predstoje problemi ovdje...sad kad je sk fakticki zavrsio sa svojim kvadrantom...a ljudima dosadno :biggrin:
-/+ BAD ispade totalno razocarenje

i sad posto sam vako pametan moram reci da mi alijansa kao i sam moj acc fenomenalno stoje :biggrin: :biggrin:

igor bl
21.11.09, 21:16
soe a koji si ti :-/

soe
21.11.09, 22:05
bistar covjek skonta sam...no drzimo se teme!!!!

kreveti si izgleda skripali...i eto ih opet na prvom mjestu :biggrin:

cecen
21.11.09, 22:51
sta je sa +/- koordinatama...lijepo ste zabacili udice tamo :biggrin:

Za sada mirujemo preostaje nam da rijesimo jos neke stvarcice na ++ nije u redu sada sve ocistiti treba i koje selo oteti kasnije kada tamo rijesimo onda sam bog zna kuda ce Sk da krene ali kgud god krene ice uzivanja u finim hofovima :alkohol:

lesinarbl
22.11.09, 01:45
Za sada mirujemo preostaje nam da rijesimo jos neke stvarcice na ++ nije u redu sada sve ocistiti treba i koje selo oteti kasnije kada tamo rijesimo onda sam bog zna kuda ce Sk da krene ali kgud god krene ice uzivanja u finim hofovima :alkohol:

sad svi strepe cecen gde cemo jos da zabacimo :)

cecen
22.11.09, 02:57
sad svi strepe cecen gde cemo jos da zabacimo :)

odlucicemo posle par piva nemogu ovako trijezan da razmisljam onako mi mozak bolje radi:zivio::gimmi5:

Cossack
22.11.09, 12:51
bistar covjek skonta sam...no drzimo se teme!!!!

kreveti si izgleda skripali...i eto ih opet na prvom mjestu :biggrin:

Sto bi cecen rekao, malo smo se "rasklikali" :dailine:

realmadrid
22.11.09, 23:35
Sta se desava sa FFvcima slabo nesto pljackaju...SK bgm postaje sve jaci (svaka cast)..BAD ce tek da se dokaze samo polako ;)...TT samo sims city aa

Poz svima

lesinarbl
23.11.09, 08:41
Sta se desava sa FFvcima slabo nesto pljackaju...SK bgm postaje sve jaci (svaka cast)..BAD ce tek da se dokaze samo polako ;)...TT samo sims city aa

Poz svima

joj jedva cekam da se BAD pokaze :)

lutajuci_udarac
23.11.09, 09:51
neka, neka :D

Uputstvo Branitelj sedmice
Rang Igrač Bodovi
1. Ludux 2533
2. FRANCUSKA75 906

Tko se nasuko na Ludux-a?
Prije 1 sat je imo 700 ubijeno, pogledam sad, 2500 :D

ja ... 500 sjekira, 100 viteza , 20-30 ovnova .. 100 kata .. jbg .. al' sam mu zato prije toga srušio 3 polj. imanja .. glavnu zgradu , silos ,., isplatilo se :)

soe
23.11.09, 10:36
..BAD ce tek da se dokaze samo polako ;)...

to ce na kraju ispasti da su se "cuvali" za natara...a onda ce i kod natara i rusenja ww-a razocarati :biggrin:

koliko vidim jedino su malo tik tak-a katali i zaljepili...i to je to...jah i napravili su pileca krila od nekih :biggrin:

cecen
23.11.09, 11:06
juce u sk uvedene kruzne svim igracima somi glavni incijator ovako vamje to bilo

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-it-aaba582e601c60ac5c81e6c4fa4d39e2.html

somi reko sam ti da ce spamati:violina::violina:

lesinarbl
23.11.09, 11:20
juce u sk uvedene kruzne svim igracima somi glavni incijator ovako vamje to bilo

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-it-aaba582e601c60ac5c81e6c4fa4d39e2.html

somi reko sam ti da ce spamati:violina::violina:

ha jesam se zajebo :) samo 1000 por je bilo ..mojima nesto dosadno pa samo pisu

svima sam ukinuo kruzne pa cak greskom i sebi :)

shegalo
23.11.09, 11:57
to ce na kraju ispasti da su se "cuvali" za natara...a onda ce i kod natara i rusenja ww-a razocarati :biggrin:

koliko vidim jedino su malo tik tak-a katali i zaljepili...i to je to...jah i napravili su pileca krila od nekih :biggrin:

Rodila majka pametna, to što si ti vidio samo tik taka, baš i nije pokazatelj, i ne pričaj o onima koje ne poznaješ, ima ovdje dosta ljudi koji poznaju igrače BAD-a, pa mislim da se neće složiti s tobom.

Prati situaciju u narednom periodu.

lesinarbl
23.11.09, 12:02
Rodila majka pametna, to što si ti vidio samo tik taka, baš i nije pokazatelj, i ne pričaj o onima koje ne poznaješ, ima ovdje dosta ljudi koji poznaju igrače BAD-a, pa mislim da se neće složiti s tobom.

Prati situaciju u narednom periodu.

cuces ti sta ce biti :)

shegalo
23.11.09, 12:04

?? :)

ako si voljan podijeliti nešto interesantno, volio bih čuti :D

Damir-75
23.11.09, 12:26

Evo stizemo vas po off statistici ove sedmice, ako CON bude imao dovoljno deffa :subjezakon:

Mirza80
23.11.09, 12:32
ha jesam se zajebo :) samo 1000 por je bilo ..mojima nesto dosadno pa samo pisu

svima sam ukinuo kruzne pa cak greskom i sebi :)

shomi legendo opet pijan igras travijan :D

lesinarbl
23.11.09, 12:39
opa vide vide BAD ally sto se digla i skocise na mene :))

sta vam je?

stvarno jel se budite na forumu ili i na igrici ??

pa nisam nista lose napisao samo:cuces ti sta ce biti :D

ti p****e suti iznevjerio si me :)

cecen
23.11.09, 12:40
Evo stizemo vas po off statistici ove sedmice, ako CON bude imao dovoljno deffa :subjezakon:

da vidim i to cudo ma nije problem poslacemo im mi defa samo da se vi nama pridruzite po napadackim statistikama:moderator:

Mirza80
23.11.09, 12:43
opa vide vide BAD ally sto se digla i skocise na mene :))

sta vam je?

stvarno jel se budite na forumu ili i na igrici ??

pa nisam nista lose napisao samo:cuces ti sta ce biti :D

ti p****e suti iznevjerio si me :)

nemoj tako ;) evo saradjujemo na ba1 aBd :)

lesinarbl
23.11.09, 12:45
nemoj tako ;) evo saradjujemo na ba1 aBd :)

kako se on nadje prozvan :)

ljubi te shomi :D

opa i rat ste objavili :)

jel vam treba kakva pomoc ? :P

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

shegalo
23.11.09, 12:56
Valjda neće trebat :tnx: :P

Mirza80
23.11.09, 12:56

posaljite im deff ali i koji fejk :D

cecen
23.11.09, 12:58

Valjda neće trebat :tnx: :P

nista somi posto nece nasu pomoc ja mislim da bi mi trebali pomoci CON-u oni sigurno nece odbitit :moderator:

lesinarbl
23.11.09, 13:01
nista somi posto nece nasu pomoc ja mislim da bi mi trebali pomoci CON-u oni sigurno nece odbitit :moderator:

i to sto kazes ..samo nek se ratuje ....idi tamo salji deff i koji fake na bad ally nek se malo prepadnu :D

Damir-75
23.11.09, 13:06
i to sto kazes ..samo nek se ratuje ....idi tamo salji deff i koji fake na bad ally nek se malo prepadnu :D

Odmah na mene :brao2:
Nemoj fejkova to je smarajuce, samo daj deff.

lesinarbl
23.11.09, 13:08
Odmah na mene :brao2:
Nemoj fejkova to je smarajuce, samo daj deff.

nije fake vidjeces vremenom kad se ubaci jos neko :))

pa vec si vidio da saljemo joj jesmo se zaj**ali :(

nismo znali da si online ...sad cemo morati zvati nekoga da to pocisti ..znas nas ako nemoze ovako idemo silom :)

Damir-75
23.11.09, 13:10

pa vec si vidio da saljemo joj jesmo se zajebali :(

nismo znali da si online ...sad cemo morati zvati nekoga da to pocisti ..znas nas ako nemoze ovako idemo silom :)

Odoh staviti acc na gašenje:(

cecen
23.11.09, 13:11

pa vec si vidio da saljemo joj jesmo se zajebali :(

somi trazi nekoga otice mi sve kate :violina::fre:

Damir-75
23.11.09, 13:13
somi trazi nekoga otice mi sve kate :violina::fre:

A ja lako vam je na mene, a ne smijete Haubicu napasti .:ahahah:

cecen
23.11.09, 13:13
Odoh staviti acc na gašenje:(

nemoj bolje da ti ga mi ugasimo:moderator:

A ja lako vam je na mene, a ne smijete Haubicu napasti .:ahahah:

ma necemo haubicu on nam je previse drag

Pisanje poruka za redom je protiv pravila Travian Foruma, jer se na taj način narušava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme smanjuju. Ukoliko imate nešto da izmijenite i/ili dodate koristite opciju "Edit", a za citiranje više postova odjednom postoji opcija "Multi-citiraj".

Edited by FireCube

realmadrid
23.11.09, 13:42
nemoj bolje da ti ga mi ugasimo:moderator:

SK se mnogo uzdigo pazite da vam neko ne sreze krila ;) pozz

PRAVNIK
23.11.09, 14:36
Vidim roka se svaki dan,nestaju gradovi,sto je super za server,,,samo da se ne desi nesto slicno kao na s2 gdje neki igraci imaju po 5-6 svojih acc:lol: pa postane totalno nezanimljivo ka neko udje medju prvih 30 po popu na osnovu svojih acc-ova, nadam se da ce toga na s1 manje biti,da ce biti bas borbene atmosfere i sto se tice otimanja a i rusenja sela.

ps.pozz za lulu_ba

soe
23.11.09, 15:32
viiidi rat :biggrin: s obzirom da su u saradnji hocel sad i wdc objaviti rat krevetima...doduse nemaju tu opciju u profilu alijanse, ali ipak!!! :biggrin:

haj da vidimo i na tom sjeverozapadu cija majka crnu vunu prede :biggrin:

lesinarbl
23.11.09, 16:00
viiidi rat :biggrin: s obzirom da su u saradnji hocel sad i wdc objaviti rat krevetima...doduse nemaju tu opciju u profilu alijanse, ali ipak!!! :biggrin:

haj da vidimo i na tom sjeverozapadu cija majka crnu vunu prede :biggrin:

sta mislis da i mi uletimo kao plavi sljemovi :)

al na slabiju stranu naravno :)

Damir-75
23.11.09, 16:13

E ne možemo se ovako igrati !!!!!

Ovo vec treci put objavljujemo rat, a niko ga ne prihvaca.

Jedino Shomi da mi vama objavimo, vi nama i mirna Bosna ????

lesinarbl
23.11.09, 16:37

da ti kazem iskreno...razmisljamo da objavimo rat citavom serveru... jer je ovo po malo i dosadno postalo ...

ajd salji zahtjev mi ga prihvacamo odmah!!!

cecen
23.11.09, 16:51

da ti kazem iskreno...razmisljamo da objavimo rat citavom serveru... jer je ovo po malo i dosadno postalo ...

ajd salji zahtjev mi ga prihvacamo odmah!!!

slazem se u potpunosti i onako im saradnju necemo dati :subjezakon::moderator:

Damir-75
23.11.09, 18:16
Evo cekamo ............

cecen
23.11.09, 18:25
Evo cekamo ............

somi pa sta uradi objavi rat najvecim krevetima na serveru :moderator:

pa sta da radimo ovim poperima

lesinarbl
23.11.09, 18:28
somi pa sta uradi objavi rat najvecim krevetima na serveru :moderator:

pa sta da radimo ovim poperima

samo sam prihvatio rat....i idemo na spavanje svi zajedno...i to na zimski san :)

Damir-75
23.11.09, 18:30
Alijansa -SK- je potvrdila objavu rata protiv BAD. 23.11.09 18:23

Objavljen je rat od BAD protiv -SK- 23.11.09 18:13

To je to, makar je neko prihvatio :)

cecen
23.11.09, 18:35
Alijansa -SK- je potvrdila objavu rata protiv BAD. 23.11.09 18:23

Objavljen je rat od BAD protiv -SK- 23.11.09 18:13

To je to, makar je neko prihvatio :)

evo sazivamo hitni sastanak u kafani posle desetak piva cemo odluciti stacemo sa vama dali da vas odmah katamo ili da sacekamo da razvijete malo sela pa da ih otimamo :moderator:

napokon malo akcije :fre::heduan:

Cossack
23.11.09, 18:57
evo sazivamo hitni sastanak u kafani posle desetak piva cemo odluciti stacemo sa vama dali da vas odmah katamo ili da sacekamo da razvijete malo sela pa da ih otimamo :moderator:

napokon malo akcije :fre::heduan:

Jbt. pa svi su krenuli na nas! :(

Objavljen je rat od T.T.T protiv BAD 23.11.09 18:13

:hitna:

cecen
23.11.09, 19:36

hajd sta se ti zakis pogledaj malo profil SK:moderator:

Armax
23.11.09, 20:33
:heduan: ovaj najveci poper objavio citavom ++ rat (sevikus),i ostavio nas ostavi poslije 16te pive i odpuzo kuci, pa stvarnoje neozbiljan, ostavio nas da se ovdje borimo sa konobarom a mi bobe u padze, moracemo prati case, jbg ko zna za sto je to dobro:zivio::opala::alkohol:

lesinarbl
23.11.09, 20:39
:heduan: ovaj najveci poper objavio citavom ++ rat (sevikus),i ostavio nas ostavi poslije 16te pive i odpuzo kuci, pa stvarnoje neozbiljan, ostavio nas da se ovdje borimo sa konobarom a mi bobe u padze, moracemo prati case, jbg ko zna za sto je to dobro:zivio::opala::alkohol:

jos par pivica i prelazimo na ostale kord:))

joj imal ko rapa da ovo plati ovde meni se ne da prati case a ovi moji vec poceli da i razbijaju ...

valjda slave sto smo u ratu i sto nece biti dosadno vise ...

ajd vidimo se ode cugati :fre:

cecen se malo udostojio pa platio koju pivicu :D

pozz za citav server ...sve vas volim :)

shomibl

soe
23.11.09, 21:52

oni su to radili u rukavicama, a ne vako... :biggrin:

sve je to dobro dok vam ne objavi TG_TS :biggrin:

p.s.evo i ja planiram nekome objaviti rat...samo da napravim koju jedinicu...makar za fake-a :biggrin:

alija beg
23.11.09, 23:51
Velikim Damirom se kunemo da farme biti necemo:D:D:D

gurbet
24.11.09, 01:06
1. -SK- 48 944 45320
2. BAD 55 805 44289

Damke ovi iz SK nikako da se pomire sa cinjenicom da su druga alijansa na serveru, Cossack de "rasklikaj" opet, ne moze ovo ovako xD

Cossack
24.11.09, 01:31
1. -SK- 48 944 45320
2. BAD 55 805 44289

Damke ovi iz SK nikako da se pomire sa cinjenicom da su druga alijansa na serveru, Cossack de "rasklikaj" opet, ne moze ovo ovako xD

-SK- je u svakom slucaju druga. :D Off-ova su uvijek imali, sela protivnika su cesto isla na nulu ali kompleks drugog mjesta je i dalje vidno prisutan. :zivio: Vidis i sam da ga stalno u pivi utapaju. :smijeh:
Ajde...mozda ga se sa ovim serverom napokon kutarisu. ;) Ja im drzim fige! :vegeta:
Evo odmah sam u 2 sela zadao po lvl pijace. Dosta od mene. :asko:

marinkica <3
24.11.09, 03:39
lepo je to sto vi sirite neku silu ali nije humano nikako znas.........ali....jaki ste pa aj...nemoze vam se nis rec.......oladite malo napadate ljude sa 1 selom ili tek sto su izasli iz zastite padaju msm.....:chainsaw:

zam3
24.11.09, 04:35
lepo je to sto vi sirite neku silu ali nije humano nikako znas.........ali....jaki ste pa aj...nemoze vam se nis rec.......oladite malo napadate ljude sa 1 selom ili tek sto su izasli iz zastite padaju msm.....:chainsaw:

e stvarno kako vas bre nije sramota napadate ljude sa 1 selom...stvarno bre ovi momci iz SK ni malo nemaju obzira na ljude nego sire silu :asko:

cecen
24.11.09, 06:06

napadamo sve sto nije SK i napadacemo svaki i najmanji igrac koji bi i najmanja prijetnja bio bice napadan i unisten nazalost surova istina surove SK. Tako si to zamislile te surove vodje SK tako ce i biti:ciscenje::ciscenje::ciscenje:

Somi imal seve meni bi malo onih 16komada pa sam iso ganjati jos sinoc ali sam se zabrojo tamo posle 25 nesto se nesjecam tacnog broja

sta je ovo reci SK ponovo prva nije valjda da se bed poceo raspadati pod silnim naletima i udarima SK

ajvazdedo
24.11.09, 06:53
Više šuplje u manje postova nevidjeh nikad, ko ovdje u ovoj no spam sekciji.Još malo i lockovat ce i ovu temu.
Divno ste krenuli sa temom ali kad ovi preuzeše o sk, uništiše ljudi i ono malo dobra što je bilo u ovom komodovih ruku djela topicu.Jednom kratkom rečenicom biti će tresla se gora rodio se kanarinac.

Molio bih dežurne i odgovorne da poslije strane broj dva brišu sve redom jer pomozi im bože opasno su zastranili.

lesinarbl
24.11.09, 07:40
Više šuplje u manje postova nevidjeh nikad, ko ovdje u ovoj no spam sekciji.Još malo i lockovat ce i ovu temu.
Divno ste krenuli sa temom ali kad ovi preuzeše o sk, uništiše ljudi i ono malo dobra što je bilo u ovom komodovih ruku djela topicu.Jednom kratkom rečenicom biti će tresla se gora rodio se kanarinac.

Molio bih dežurne i odgovorne da poslije strane broj dva brišu sve redom jer pomozi im bože opasno su zastranili.

koji je razlog ?

zbog ove istine o stanju na serveru ?

i da.... STROGO ZABRANJENO napadanje igraca sa jednim selom!!!

soe
24.11.09, 08:32
dedo, tvoja jedina javljanja su da kritikujes spam, sto u principu spada u spam pa dolazi do paradoxalne situacije :biggrin:

prvi dan rata, haman ni fake nije poslan, a kote se po selima oba protivnika, covjek bi pomislio da su se prihvatili one "vodimo ljubav a ne rat" :biggrin:

Grac
24.11.09, 09:39
tolka rokanja od strane SK i BAD:sejofloosh:

ocemo vidjet te reporte???

lesinarbl
24.11.09, 09:48
tolka rokanja od strane SK i BAD:sejofloosh:

ocemo vidjet te reporte???

vidi ovoga sto mu je drago sto smo zaratili ???

a od jutros napokon neko da nam potvrdi rat :

Događaj Datum
Alijansa SILA je potvrdila objavu rata protiv -SK-. 24.11.09 07:42
Alijansa SILA W je potvrdila objavu rata protiv -SK-. 24.11.09 07:41

pocinje biti zanimljivo :)

soe
24.11.09, 13:03
ne spamajte....ja stvarno ne razumije ljude koji spamaju :biggrin: :biggrin: :biggrin:

i znaci sto se servera tice sjever teoretski gori. dvije vece i dvije jadne alijanse su medjusobno zaratile... e sad malo praxa handri al ne moze sve jelTe :biggrin:

Grac
24.11.09, 20:33
vidim ima sve vise i vise zrtava sa jedne i druge strane, svi bi voljeli vidjeti logove!!! pa dajte ih stavite za ekipu s foruma:dzemila:

Damir-75
24.11.09, 20:58
vidim ima sve vise i vise zrtava sa jedne i druge strane, svi bi voljeli vidjeti logove!!! pa dajte ih stavite za ekipu s foruma:dzemila:

Ma ja, pa da pocne pametovanje, trebalo je ovo trebalo je ono.

Od nas niko nece staviti log, ako hoce SK neka oni stavljaju.

lesinarbl
24.11.09, 21:34

nece niko i od SK staviti logove tako smo se dogovorili u ovome ratu ...

pa cemo vidjeti ko ce na kraju bolje proci....sad su se i neki wingovi ukljucili sad ste gotovi !!!

Damir-75
24.11.09, 21:44
nece niko i od SK staviti logove tako smo se dogovorili u ovome ratu ...

pa cemo vidjeti ko ce na kraju bolje proci....sad su se i neki wingovi ukljucili sad ste gotovi !!!

Sutra ste naši :)

Kod nas praznik , a vi na posao, fakultet , u školu......

lesinarbl
24.11.09, 23:12
Sutra ste naši :)

Kod nas praznik , a vi na posao, fakultet , u školu......

ajoj imam pozera iz sarajeva ne brini se nista ;)

cecen
25.11.09, 18:25

e damire damire pa onakv silovit moj napda neces da stavis:citaj::sejofloosh2:

Damir-75
25.11.09, 21:02
e damire damire pa onakv silovit moj napda neces da stavis:citaj::sejofloosh2:

Kostalo me 7 zlata ( dva puta ubrzaj i jednom NPC) i nesto resura, stvarno nema potrebe.

lesinarbl
25.11.09, 21:43
Kostalo me 7 zlata ( dva puta ubrzaj i jednom NPC) i nesto resura, stvarno nema potrebe.

a priznaj cega si se vise prepao mog ciscenja ili njegovih kata sec iza mog napada :)

WhY?
25.11.09, 23:49
Ima li gdje logova ?? :praznik: :)

Evo da se pohvalimo, dual i ja smo ostavili jednog igraca bez cropa --- tacnije:
Alijansa: SILA
Vlasnik: puhale

sorry :tuga:

cecen
26.11.09, 19:35
evo i ja da se javim i da cestitam bajram svima koji ga slave da ga proslave u sreci sa svojim porodicama a cim prodje eto nas nemojte da vas ovaj praznik opusti previse:)

Nemanja666
26.11.09, 19:43
Pauza je veceras od ponoci pa traje koliko? 24h ili 36h?

I sretan bajram svima koji ga slave.

soe
26.11.09, 21:17
hvala i 36h

komodo
28.11.09, 14:48
Pauza je veceras od ponoci pa traje koliko? 24h ili 36h?

I sretan bajram svima koji ga slave.

<span title="Primirje: 27.11.09 00:01 - 28.11.09 12:01">♥</span>
ako laže html-k0d - lažem i ja :lol2:

srećan Bajram svima koji slave, ostalima: šta reći...:turpija:
__________________________________________________ _______
__________________________________________________ _______

Aj sad ako nema vatanja offova po farmama, nikad da ih ne bude :weeee:

za malo sam omašio kod komše oko 1,5k offa svačijeg, dok sam dopleo već su povukli ali dobro, biće prilika...

A komša ušao u atar pa smo morali da mu pošaljemo Građevinsku Inspekciju na plac pošto je nepropisno u primirju pokušao da sazida 15c na nedozvoljenom mestu koje pripada R.O. "-SK- Graditelj & sons" Harach je platio taj plac 5 piva a ovi iz SILA se samo sile nešto i koprcaju s vremena na vreme ko da je pivo voda ts ts ts.
Na profilu ally im piše da se dobro brane pa se pitam: jeste li stvarno mislili da ako stavite SK u ime ally da to nećemo primetiti i da ima šabana u -SK- sa tako malo iskustva koji bi pomislili da ste nam krilo i tako izbegli dalji teror ili samo želite da ubrzate uništene svoje ally?
(opet su prrpravljali, video sam malopre sve):ahahah:
Računatte da sam ja nepismen čovek i daltonista/grobar u srcu i duši pa na mapi ispratim samo crno/belo :kapetan:
epilog svega je još jedan 15c i 100k rersa(75k=3naseljenika i ulaganje u novogradnu +25k~) bačenih u vodu:
http://4travian.org/log/2b7e2a380ef06e1f2be644a8fa3f5cff

dođite nam opet:haha:

OzAzO
28.11.09, 18:53
Eeee SILO moja poleteli ste malo :leti::leti:

Al ko brzo leti :sejofloosh2:

A sada ajmo da se igramo :pirats:

-SK- 4ever

cecen
28.11.09, 19:46
Neznam ko ono rece da ce biti ispred SK ove sedmice u napadu

ko se ovdje prepoznaje:lol4:

soe
29.11.09, 10:15
Neznam ko ono rece da ce biti ispred SK ove sedmice u napadu

ko se ovdje prepoznaje:lol4:

pa bajram!!!

al stipu se toga, sto ni vas ni njih nema u top10 deff?! :biggrin:

bendeho
29.11.09, 11:48
ko sad ovdje skim ratuje meni nije nista jasno ?? :razmislja:

lesinarbl
29.11.09, 12:29
ko sad ovdje skim ratuje meni nije nista jasno ?? :razmislja:

SK sa citavim serverom :)

soe
29.11.09, 12:33
SK sa citavim serverom :)

osim sa tetejcima, filmovima, chunama, deremovima, manijacima...ustvari ratuju sa kvazisilom i krevetima...ipak je lakse nabrojati sa kim se ratuje :biggrin:

cecen
29.11.09, 15:58
pa bajram!!!

al stipu se toga, sto ni vas ni njih nema u top10 deff?! :biggrin:

Pa jesmo mi krivi sto nas ljudi ne napadaju:violina:

soe
29.11.09, 18:31
ali nema ni njih sto znaci... ;) :biggrin:

Cossack
29.11.09, 18:58
Pa jesmo mi krivi sto nas ljudi ne napadaju:violina:

Borac zdravoooo! :) Sad nam je nekako zao i da vas napadnemo... :rolleyes:

btw Eto vam jos jedan razlog da se nacugate. :alkohol:

Mid1doJ
29.11.09, 20:04
Posto sam pre par nedelja prestao sa igrom i uopste travian.. Moze me neko uputiti malo u stanje..

Kako napreduje FF@FF, Haubica..

trbusni plesac
29.11.09, 22:09
Posto sam pre par nedelja prestao sa igrom i uopste travian.. Moze me neko uputiti malo u stanje..

kao i pre ;)

najveći igrači
Igrač Alijansa Stanovništvo Sela
1. Haubica FF@FF X 3954 9

Najuspješniji napadači
Igrač Stanovništvo Sela Poeni
1. Haubica 3954 9 31160

Najuspješniji branioci
Igrač Stanovništvo Sela Poeni
1. Haubica 3954 9 3630

Pljačkaš sedmice
Rang Igrač Resursi
1. Haubica 4033687
2. sars 1343227
3. d1ve4sity 1179255
4. Dzony 893855
5. Maki43 870045
6. C&L 739357
7. RAVEN 730910
8. SUN CU 665778
9. tik tak 655157
10. west 645584
1. Haubica 4033687

zam3
29.11.09, 22:22
ne laze igrao je decko malo sa nama ;)

komodo
29.11.09, 22:27

ko si ti i koga li si to napadao silno pa ti žao više, ajde opet malo nam fali i za deff medalju, valjda se još ko zaebe pre ponoći pa i to da tefterišemo mada nije neophodno, sve što želimo mi imamo uvek :tres:
btw. misliš da nama treba razlog da se opijemo, nismo klinci to smo prevazišli još pre 3 servera, sad tražimo razlog da ne pijemo :ahahah:

Varaš se dečače, ovaj silno grešiš sinak - tako se ne prave aviJoni

Šta se to dešava s napadima i odbranama, dajte kakve logove, svi ćutite a neki su se kucali koliko vidim, mada je moguće i hvatanje offova pa bi mogli i to da izbacite ko ima - kraj je nedelje pa da sumiramo sve koordinate i vidimo ima li negde pomaka, uspeha, neuspeha, pehova ili dobrih akcionisanja? Delite da bi drugi delili sa vama:4u:(važi za sve sem za Artifakte i rese) :hohoho:
:zivio:

Cossack
29.11.09, 22:41
ko si ti i koga li si to napadao silno pa ti žao više, ajde opet malo nam fali i za deff medalju, valjda se još ko zaebe pre ponoći pa i to da tefterišemo mada nije neophodno, sve što želimo mi imamo uvek :tres:

btw. misliš da nama treba razlog da se opijemo, nismo klinci to smo prevazišli još pre 3 servera, sad tražimo razlog da ne pijemo :brao2:

Varaš se dečače, ovaj silno grešiš sinak - tako se ne prave aviJoni

Šta se to dešava s napadima i odbranama, dajte kakve logove, svi ćutite a neki su se kucali koliko vidim, mada je moguće i hvatanje offova pa bi mogli i to da izbacite ko ima - kraj je nedelje pa da sumiramo sve koordinate i vidimo ima li negde pomaka, uspeha, neuspeha, pehova ili dobrih akcionisanja? Delite da bi drugi delili sa vama:4u:(važi za sve sem za Artifakte i rese) :ahahah:
:zivio:
Ajde...drago mi je da si se primio na moj post :fre: Keep up the good work! :4u:

komodo
29.11.09, 22:49
Ajde...drago mi je da si se primio na moj post :fre: Keep up the good work! :4u:

Neznam druže ja sam ti DELTAŠ(primam se ko korov) u srcu i duši, gde me staviš ja rastem - uvek gladan "kao" zmaj i spreman za užinu ali komše su postale opasne cicije i neki čak iskoristili primirje da uteraju ponešto, nije potrajalo ni do 13h nekima http://img69.imageshack.us/img69/8232/011n.gif

lesinarbl
29.11.09, 22:49

ajd kompleksas suti !

Mid1doJ
29.11.09, 23:06
ne laze igrao je decko malo sa nama ;)

Mire kolko kontam 11 nedelja.. Trebalo bi sada u vitrini biti 45 i vise medalja zar ne...

Gleda skor svaka cast samo tako nastavite...

area
30.11.09, 04:56
Prva trakica za haubicu :D

komodo
30.11.09, 12:19
Ludux vs. Shabanoti 0:1 (deremo i sa 10 igrača):ahahah:
Nadam se da će kolega da posloži koji izveštaj u HoF-u jer je odigrao odlično i kući a kate kao špic igrač postigle i bonus zgoditak u 95min. bravo kolega:vegeta:

http://img69.imageshack.us/img69/8232/011n.gif
levi je "Ludux" a desno kolega transformers :D
Naravoučenije: Ne diraj lava dok kulira u ladu i pljucka Jelena, vidiš kad se naljuti i od straha šibne kate - daje po 10 golova(držao je R1+X za dupli pass), igrač meča - kapiten Katić Pulter:bup:

cecen
30.11.09, 18:30
hajd sk se igra to se vidi a za one koji nas jos uvjek nisu upoznali

http://www.youtube.com/watch?v=JT6b0_5lvcA

malo da se upoznate sa nama bolje

WhY?
30.11.09, 19:05

veoma mi se svidja kako ste uradili klip.. :fre:

area
30.11.09, 19:16

sa si ti osvojio ba3 server?
sry radi pitanja ali ovo mi prvi ba server da igram ;)

Damir-75
30.11.09, 22:09
sa si ti osvojio ba3 server?
sry radi pitanja ali ovo mi prvi ba server da igram ;)

nije, nije :)

Uh sto smo se rokali. dobar clip

Cipi*
01.12.09, 13:56

:D NO spam vidim ja hahaha

E da i trgovci su im postali mega brzi i za to ce dobiti medaljice uskoro... vitrina je prenakicena gayshtine samo takve :P

ps. stanje na serveru je krajnje zanimljivo:) pojedinci vjezbaju slanje koordinisanih napada... pa ima i onih gdje se chak dva poshalju u sekundi...

B.N.K postali ste moji mjezimci:) , a ja kad volim ... :shy:

Cossack
01.12.09, 16:46
Malo nam je CoN ispuhao :dailine:

http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=171

A dobro su se drzali...cak i objavu rata prihvatise. :D

komodo
01.12.09, 19:43
Malo nam je CoN ispuhao :dailine:

http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=171

A dobro su se drzali...cak i objavu rata prihvatise. :D

Pa dobro i to je nešto bar :D
Kamo neki log okači da vidimo te tvrdnje druže?

soe
01.12.09, 21:30
voistinu nestadose, aferim...jel to znaci da ce se pitanje rata sa komunistima staviti u prvi plan? :biggrin:

Cossack
02.12.09, 01:58
Pa dobro i to je nešto bar :D
Kamo neki log okači da vidimo te tvrdnje druže?

Hehehee naravno da je nesto :D Ima jos dovoljno dusmana (citaj WDC) na nasim koordinatama da bi se javno eksponirali off-ovi. :alkohol: Neke smo katali, mnoge smo farmali...uglavnom happy end je bio za sve. :vegeta:
Ovaj je npr. svasta po profilu pisao :( http://s1.travian.ba/spieler.php?uid=2112
Sad je sretan jer vise ne mora klikati :lol3:

Zepellin
02.12.09, 18:53
odmah da se jawim i da naglasim kako je "NAJJACHA" ALLY obratila pazhnju na igracha koji nije bio ni ushao u TOP 1000 igracha po popu pa widi se koliko ste "jaki" shto ne napadate sk ili wdc???? pa zato shto znate da bi wam swaki off napad bio ne uspeshan a trpite napade od sk PA WI STE SMESHNI BADARE .... uauuuu acc koji je JEDWA imao 320 popa i to sa jednim selom, wi ste mi unishtili selo, i shta wi ste sad kao ludi, jaki???? ni jedno ni drugo niste nego ste SMESHNI po drugi put....

CoN ally nikada zaborawljena nece biti !!!!! s NEposhtowanjem Dark-Knight ;)

cecen
02.12.09, 19:33
odmah da se jawim i da naglasim kako je "NAJJACHA" ALLY obratila pazhnju na igracha koji nije bio ni ushao u TOP 1000 igracha po popu pa widi se koliko ste "jaki" shto ne napadate sk ili wdc???? pa zato shto znate da bi wam swaki off napad bio ne uspeshan a trpite napade od sk PA WI STE SMESHNI BADARE .... uauuuu acc koji je JEDWA imao 320 popa i to sa jednim selom, wi ste mi unishtili selo, i shta wi ste sad kao ludi, jaki???? ni jedno ni drugo niste nego ste SMESHNI po drugi put....

CoN ally nikada zaborawljena nece biti !!!!! s NEposhtowanjem Dark-Knight ;)

a joj bedare sta vam ovo rce covjek.:flooshkazna: svak cast imas od mene pivu :zivio:

Zepellin
02.12.09, 19:56
ma goworim samo istinu i nishta wishe kad su tako "jaki" shto ne odu na was ili wdc???? aj nek mi neko to objasni???? ja znm odgowor, zato shto nemaju mu** da se krljaju nego da bezhe u sklonishte.... imaju mu** jedino da rokaju ally koja je 22. nekad bila na hs-u .... nas 40 a njih 540 i sada kao oni su nas unishtili uaaaauuuu "opasni" su MNOGO.... ajde hwalite se po serweru kako je was 50 rushilo meni JEDNOM selo 2/3 nedelje koji sam bio 1100-ti na hs-u MUDONJE, i ako ste toliko jaki, shto me niste napali kad mi je wdc bio poslao deff???narawno ljudi nece da zhrtwuju swoju wojsku a "najjachi" su na serweru (po njihowim rechima)... kad unishtite nekoga ko je u top 100 e ONDA SE HWALITE!!!!

Mirza80
02.12.09, 20:24
Ko gubi taj se ljuti :D

Damir-75
02.12.09, 20:24
ma goworim samo istinu i nishta wishe kad su tako "jaki" shto ne odu na was ili wdc???? aj nek mi neko to objasni???? ja znm odgowor, zato shto nemaju mu** da se krljaju nego da bezhe u sklonishte.... imaju mu** jedino da rokaju ally koja je 22. nekad bila na hs-u .... nas 40 a njih 540 i sada kao oni su nas unishtili uaaaauuuu "opasni" su MNOGO.... ajde hwalite se po serweru kako je was 50 rushilo meni JEDNOM selo 2/3 nedelje koji sam bio 1100-ti na hs-u MUDONJE, i ako ste toliko jaki, shto me niste napali kad mi je wdc bio poslao deff???narawno ljudi nece da zhrtwuju swoju wojsku a "najjachi" su na serweru (po njihowim rechima)... kad unishtite nekoga ko je u top 100 e ONDA SE HWALITE!!!!

A WDC slao deff, necemo tako Dino ....

Zepellin
02.12.09, 20:37
mirza.... ti si sad neki opasan???? ja se ne ljutim ja wam se SMEJEM koliko ste wi kao ally SMESHNI!!!! damire imash m**a da napadash samo na prazno selo tako da pssssst!!!!!!

daco 9
02.12.09, 20:40
Pravvi co'ek :) ^^ Badare 'ajte na -SK- :D :heduan:

lesinarbl
02.12.09, 20:53
mirza.... ti si sad neki opasan???? ja se ne ljutim ja wam se SMEJEM koliko ste wi kao ally SMESHNI!!!! damire imash muda da napadash samo na prazno selo tako da pssssst!!!!!!

ma sta ce oni bolan ....i damir samo prazna sela napada a meni se vamo hvali kao:ja ovo,ja ono ....

ejs da hoce da posalju napad na jednog samo clana SK cccc...ma nemaju damu da :)

Mirza80
02.12.09, 20:57
mirza.... ti si sad neki opasan???? ja se ne ljutim ja wam se SMEJEM koliko ste wi kao ally SMESHNI!!!! damire imash muda da napadash samo na prazno selo tako da pssssst!!!!!!

Treba li ti maramica da obrises suze? :byebye:

haris_20_
02.12.09, 21:06
Pravvi co'ek :) ^^ Badare 'ajte na -SK- :D :heduan:

cecen eto me na tebe veceras :dailine::dailine:
sta bi sa con-om ja saljem napade a oni samo izlaze iz ally :D:D

Zepellin
02.12.09, 21:17
mirza swaka ti chast ti si dbl.... widi se da si klinac... ako si kao neki stariji, ti si klinac u dushi prihwatao ti ili ne.... jadni ste badare

Mirza80
02.12.09, 21:20
mirza swaka ti chast ti si dbl.... widi se da si klinac... ako si kao neki stariji, ti si klinac u dushi prihwatao ti ili ne.... jadni ste badare

Hvala na komplimentima, volim i ja tebe :P

cecen
02.12.09, 21:27
cecen eto me na tebe veceras :dailine::dailine:
sta bi sa con-om ja saljem napade a oni samo izlaze iz ally :D:D

jao pomagajte hoce stari haber da me rusi jao majko stacu def ljudi deff:fre:

a ja mu nekada davno slao deff joj joj tako se to vraca

haris_20_
02.12.09, 21:29
jao pomagajte hoce stari haber da me rusi jao majko stacu def ljudi deff:fre:

a ja mu nekada davno slao deff joj joj tako se to vraca

ma nemam ti ja offa zaljepio se :D vidis da sam medju napadacima sed :D

cecen
02.12.09, 21:33
ma nemam ti ja offa zaljepio se :D vidis da sam medju napadacima sed :D

hajd daj mi taj log img nikome necu reci :fre:

soe
02.12.09, 23:00
to sto nisu napadali nekoga ko se nakrcao deff-om nije stvar nedostatka m**a vec pametne igre. ljudi unistili ally sa kojom su imali ratno stanje...ne vidim sta je sad tu sporno i cemu tolika kuknjava...al ko sto je vec receno ko gubi ima pravo da se ljuti....jadi majko govorim u korist kreveta :biggrin:

medjutim objektivno ovo je samo zagrijavanje i ne predstavlja nikakav epohalan uspjeh. sad kad ste rjesili jedno od dva goruca pitanja vaseg dijela mape, da li je u pitanju ozbiljna ally ce biti jasno u toku rjesavanja ovog drugog, mnogo konkretnijeg...a i red bi bilo pokazati nesto po pitanju ovih prozivanja...pa u ratu ste sa komunistima!!! :biggrin: :biggrin:

lesinarbl
02.12.09, 23:32
to sto nisu napadali nekoga ko se nakrcao deff-om nije stvar nedostatka muda vec pametne igre. ljudi unistili ally sa kojom su imali ratno stanje...ne vidim sta je sad tu sporno i cemu tolika kuknjava...al ko sto je vec receno ko gubi ima pravo da se ljuti....jadi majko govorim u korist kreveta :biggrin:

medjutim objektivno ovo je samo zagrijavanje i ne predstavlja nikakav epohalan uspjeh. sad kad ste rjesili jedno od dva goruca pitanja vaseg dijela mape, da li je u pitanju ozbiljna ally ce biti jasno u toku rjesavanja ovog drugog, mnogo konkretnijeg...a i red bi bilo pokazati nesto po pitanju ovih prozivanja...pa u ratu ste sa komunistima!!! :biggrin: :biggrin:

vidi i ovaj brani BAD ally ....

pa potpisite saradnju :P

PuPeto
02.12.09, 23:44

U ovog igri koja obiluje napadima, odbranama, prevarama, dogovorima i pregovorima, jadan je samo onaj ko nema vise stanovnika. Jesil se i ti i tvoja ally hvalili kako ste na nama zasluzili medalje, jeste, jestel sada izbrisani sa mape, jeste, prema tome, vozdra, skatani ste jer ste se q.... i niste bili nimalo pametni da diplomatskim putem na teritoriji jace ally osigurate sebi opstanak. To je poenta ove igre. Haj sad razguli sa servera...

Mid1doJ
02.12.09, 23:49
Ja mislim da je kolega komodo zamolio nesto ovamo... Da se ne spama...

Pa dajte ispostujte to koji vam je djavo...

Inace kako je ljudi gde ja najveca bitka ?

Sve najbolje i krvave bitke vam zelim...

Erik Schrody
03.12.09, 00:17
BADara ima ko mrava, a opet su se toliko mucili sa nama iz CoN-a...
I sad se hvale kako su unistili Dark-Knighta...jaoooooooo...
:mudrac:
Nek vam je Bog u pomoci u ratu sa drugim alijansama... ovih iz SK i WDC nema mnogo, ali barem svi znaju igrati...
:mig:

Erik Schrody
03.12.09, 00:25
U ovog igri koja obiluje napadima, odbranama, prevarama, dogovorima i pregovorima, jadan je samo onaj ko nema vise stanovnika. Jesil se i ti i tvoja ally hvalili kako ste na nama zasluzili medalje, jeste, jestel sada izbrisani sa mape, jeste, prema tome, vozdra, skatani ste jer ste se q.... i niste bili nimalo pametni da diplomatskim putem na teritoriji jace ally osigurate sebi opstanak. To je poenta ove igre. Haj sad razguli sa servera...

Naravno da smo se hvalili, pa sve smo medalje zaradili zahvaljujuci vama :)
A ko je to skatan osim Dark-Knighta:funny:

shegalo
03.12.09, 00:42
Hahah, ne mogu da vjerujem, BAD se mučio s vama? Na osnovu čega to zaključuješ? :D Niste bili ni lakši trening, ako ćemo iskreno :D a ratovao je BAD i sa pravim ekipama, i nije se raspadao :)

Kažeš hvalili se medaljama? Pa nema u tome ništa sporno, dobili ste medalje u odbrani, ali zašto ste komentare kasnije skinuli sa profila? :S hahahah

Činjenica je jedna, čim je BAD ozbiljno obratio pažnju na vas, nestali ste kao alijansa, i što je najbolje, skoro da nismo apsolutno imali gubitaka :D

O kakvim se znalcima radi, dovoljno govori činjenica da me vaš šef htio prijaviti multihunteru zbog slanja više napada katama u istoj sekundi.

Eeeeeeeee, .... :D

Cossack
03.12.09, 01:24

Izbaci to W iz teksta i mozda ali samo mozda te neko nekad i pocne shvatati ozbiljno. :fre:

Hwala! :D

Arcadius
03.12.09, 02:42
A ko je ratovo:lol2:

soe
03.12.09, 08:36
vidi i ovaj brani BAD ally ....

pa potpisite saradnju :P

krevetima pristupamo samo ako nabavimo jos pratecu opremu marke dormeo :biggrin: :biggrin: samo se vi rugajte, vidjeces kad bukovina udari, a federi iz madraca pocnu iskakati!!! :biggrin:

Erik Schrody
03.12.09, 11:05
ako ćemo iskreno :D a ratovao je BAD i sa pravim ekipama, i nije se raspadao :)
Ma bravo za vas :pusa:

daco 9
03.12.09, 11:56
Malo smo katali igraca Gavro iz bivse SILE sadasnja ally A™SK@ . . . Covjek fejka, a mi prave napade Malo se digao, a znate ono: Ko visoko leti, cesto je na meti :sejofloosh2:

Zepellin
03.12.09, 13:50
Hahah, ne mogu da vjerujem, BAD se mučio s vama? Na osnovu čega to zaključuješ? :D Niste bili ni lakši trening, ako ćemo iskreno :D a ratovao je BAD i sa pravim ekipama, i nije se raspadao :)

Kažeš hvalili se medaljama? Pa nema u tome ništa sporno, dobili ste medalje u odbrani, ali zašto ste komentare kasnije skinuli sa profila? :S hahahah

Činjenica je jedna, čim je BAD ozbiljno obratio pažnju na vas, nestali ste kao alijansa, i što je najbolje, skoro da nismo apsolutno imali gubitaka :D

O kakvim se znalcima radi, dovoljno govori činjenica da me vaš šef htio prijaviti multihunteru zbog slanja više napada katama u istoj sekundi.

odmah da ti kazhem mesec dana smo izdrzhali napade dok ljudi koji su bili jaki na rechima nisu pocheli da izlaze.... oko mesec dana smo se patili sa wama.... samo mi recite badare, shto niste unishtili igracha ... ???? shto niste unishtili igrachicu restart? igracha sabro ???? zato shto su prewishe jaki za was ..... objawite rat slobodno nekoj ally koja je sada na 30. poziciji pa se kur*** po serweru .... i PuPeto da ti kazhem neshto mi smo bili prihwatili da wam se "pridruzhimo" na WASH ZAHTEW a to shto ste wi RET*** i shto ste se prawili ludi kao da niste ni pitali , ko was j... skatajte NAJLOSHIJEG igracha od sk ally ili od wdc-a pa se hwalite!!!!

Mirza80
03.12.09, 14:13
shto niste unishtili igrachicu restart? igracha sabro ???? zato shto su prewishe jaki za was .....

Malac sa ovim si sve rekao, poznajem restart nekoliko mjeseci, znam je bolje od tebe u to budi siguran ;)

Ona nije jak igrac, mnogo stvari je od mene naucila ali ipak i dalje pravi iste greske, btw ostala bez cropa

gogi
03.12.09, 14:21
Nocas bilo zanimljivo na -/-
cak ima i novih vlasnika sela:-/

MeMobscene
03.12.09, 15:21
BADara ima ko mrava, a opet su se toliko mucili sa nama iz CoN-a...
I sad se hvale kako su unistili Dark-Knighta...jaoooooooo...
:mudrac:
Nek vam je Bog u pomoci u ratu sa drugim alijansama... ovih iz SK i WDC nema mnogo, ali barem svi znaju igrati...
:mig:

ne znam sta reci, ali ti si smjesan ko avatar ti! :D Kakav rat mjesec dana?! Nisi normalan! Valjda koliko vam se crvenilo po selima udarilo u glavu pa se oduzilo nekako na x4 :D

jah, i srokali daWk knigt-a i.. sta ste uradili? vijeli da ce kate na vas pa pobjegli svi.

i opet, tvoji "jaki igraci" iako su izasli, sela su im manja po 200 popa dnevno.

POZZ

komodo
03.12.09, 17:39
e ljudi zar ne mislite da pretereujete po malo i jedni i drugi?:mirmir:
Svi neke ratove spominjete a logove niko ne daje/pokazuje, ako ćete da se raspravljate i svađate - imate Ingame poruke pa radite šta hoćete, ovde ćemo valjda podeliti koji log, samo što sem -SK- ovde izgleda svima ostalima logovi život znače ili se stide da ih pokažu jer nema offa ili deffa:tuga:
Ajde nebitno koliko ga ima, dajte da delimo to svi i da ima razloga da ova tema postoji a ne da SPAMUJETE ko deca od 5god. i pričate ko je jači od koga jer vidim da su svi nešto prejaki a kad potaži neko log da stavite i pokrijete te tvrdnje silnih bitki i ratova onda kulirancija maximalna pa posle muk na temi bar 1 dan bude.

Ajde delito to šta se dešava pa da se i mi prozezamo, nasmejemo, pohvalimo ili iskritikujemo po potrebi.

Ništa ja ovo ne kapiram izgleda, mislio sam da forum o stanju služi baš tome ali očigledno je da ovde nema spasa jer se svako malo vrate ljudi na rasprave bez cilja i kraja.

tužno

shegalo
03.12.09, 21:41
e ljudi zar ne mislite da pretereujete po malo i jedni i drugi?:mirmir:
Svi neke ratove spominjete a logove niko ne daje/pokazuje, ako ćete da se raspravljate i svađate - imate Ingame poruke pa radite šta hoćete, ovde ćemo valjda podeliti koji log, samo što sem -SK- ovde izgleda svima ostalima logovi život znače ili se stide da ih pokažu jer nema offa ili deffa:tuga:
Ajde nebitno koliko ga ima, dajte da delimo to svi i da ima razloga da ova tema postoji a ne da SPAMUJETE ko deca od 5god. i pričate ko je jači od koga jer vidim da su svi nešto prejaki a kad potaži neko log da stavite i pokrijete te tvrdnje silnih bitki i ratova onda kulirancija maximalna pa posle muk na temi bar 1 dan bude.

Ajde delito to šta se dešava pa da se i mi prozezamo, nasmejemo, pohvalimo ili iskritikujemo po potrebi.

Ništa ja ovo ne kapiram izgleda, mislio sam da forum o stanju služi baš tome ali očigledno je da ovde nema spasa jer se svako malo vrate ljudi na rasprave bez cilja i kraja.

tužno

Upravu si brate, ali što se tiče rata s Con, nema se tu mnogo pokazati, nisu nijednom kvalitetno sačekali nijedan napad, sve išlo kroz sir, eventualno se može vidjeti par lijepih offića i katanja.

Evo jedan fin doček danas kod mene:

http://travianreports.com/en?img=12/uI2DXWp.png

nakon ovoga još 3 vala kata.

Painkiller
03.12.09, 23:08
...Evo jedan fin doček danas kod mene:

http://travianreports.com/en?img=12/uI2DXWp.png

Nema nista draze na travianu od ove tri stvari:

1. Kad uletis sa finim off-om u selo a ono nespremno - a resursa ko u prici :weeee:
2. Kad uhvatis tudji off koji je kao "sakriven" :pirats:
3. Kad napravis dobru sacekusu :kapetan:

Usput svaka cast na doceku, fino se to organizovalo.
I off je bio ok, ali jbg naletio :D

lutajuci_udarac
03.12.09, 23:45
odmah da ti kazhem mesec dana smo izdrzhali napade dok ljudi koji su bili jaki na rechima nisu pocheli da izlaze.... oko mesec dana smo se patili sa wama.... samo mi recite badare, shto niste unishtili igracha ... ???? shto niste unishtili igrachicu restart? igracha sabro ???? zato shto su prewishe jaki za was ..... objawite rat slobodno nekoj ally koja je sada na 30. poziciji pa se kur*** po serweru .... i PuPeto da ti kazhem neshto mi smo bili prihwatili da wam se "pridruzhimo" na WASH ZAHTEW a to shto ste wi RET*** i shto ste se prawili ludi kao da niste ni pitali , ko was j... skatajte NAJLOSHIJEG igracha od sk ally ili od wdc-a pa se hwalite!!!!

de ne ofiraj se .. ljudi se zezali s vama .. pa fakat da nece slat napade na onekojima vi skupljate def ... to je pametna igra a ne kukavičluk ! i SK izbacite iz usta !

komodo
04.12.09, 22:57
Server se pretvorio u jedan veliki BUG jer navatao strah od -SK- kata :morgen:

nikako da ureckam još jedan 15c i upišem ga u razduženje Cropova kod šefa građevinske inspekcije.

Depeša DefF Generalu A™SK@ (http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=84)-a:

Samo javno da te pohvalim za istrajnost i čestitam na potezu pokušaja okupacije Cropova oko mene ali druže ako posle svih dosadašnjih nijedan nije ostao duže od 24h sem tebe onda si izuzetak u ally i šteta što ne prelaziš na "tamnu" stranu:cry: podgrej rakiju pa da krekećem ajde ;)

Erik Schrody
04.12.09, 23:15
Raspade se i WDC :cry:

Cossack
05.12.09, 01:30
Raspade se i WDC :cry:
Nisu se jos raspali ali najbitniji igraci su presli u http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=422

Erik Schrody
05.12.09, 12:25
Nisu se jos raspali ali najbitniji igraci su presli u http://s1.travian.ba/allianz.php?aid=422

Cuj to, nisu se raspali a su ostali bez najboljih igraca,
a ovima koji su ostali populacija se duplo smanjila...
:flooshkazna:

soe
05.12.09, 16:51
i tako kreveti ocistise svoje koordinata. jos ostaju filmovi...ako njih prije toga ne pociste s obzirom na veselost minusa; komunisti koji se uredno sire i na +/- i koji objektivno nemaju u postojecim alijansama konkurencije na svom dijelu mape i tetejci koji ce, kako stvari stoje, debelo platiti ceh gledanja kroz prste komunistima

...eto vala se drzim teme :biggrin:

Cossack
05.12.09, 17:37
Cuj to, nisu se raspali a su ostali bez najboljih igraca,
a ovima koji su ostali populacija se duplo smanjila...
:flooshkazna:

Bezveze se palis :-/ U momentu kada sam napisao post jos su imali fin broj clanova. Sad se vec moze reci da WDC-a vise nema. Ostala su tri clana koja ce vrlo brzo imati nula popa! :)

lesinarbl
05.12.09, 19:08
i tako kreveti ocistise svoje koordinata. jos ostaju filmovi...ako njih prije toga ne pociste s obzirom na veselost minusa; komunisti koji se uredno sire i na +/- i koji objektivno nemaju u postojecim alijansama konkurencije na svom dijelu mape i tetejci koji ce, kako stvari stoje, debelo platiti ceh gledanja kroz prste komunistima

...eto vala se drzim teme :biggrin:

to, to, drzi se ti teme i svojih kord...

a valjda ce i BNK da se probudi i da pocne cistiti svoje kord :P

Ramones
05.12.09, 19:35
shto niste unishtili igrachicu restart? igracha sabro ???? zato shto su prewishe jaki za was .....

Samo zbog ovoga sam se regao ponovo na forum :D Druze de malo vise obrati paznju na igru 2 dana prije tvog posta ti igraci su ostali bez cropova :leti:

a za WDC steta sto Dino nece da predje kod nas, ali respect totalni za vodju ADIDASA sa proslog S2

soe
05.12.09, 19:41

ima tu i dm rm tm bn hayat koalicija!!! ... jbg.masa moze cuda da ucini :biggrin:

komodo
05.12.09, 20:40

kad bi praćke bile u modi...:razmislja:

:biggrin:

reckamo Cropove i dalje.
epilog:

http://4travian.org/log/98110baad127e8ae5a016a9b6fd5a3f3

Ukupno recki od 15c eraser-a:
||||||
(bolje jednu manje staviti ako nisi siguran nego uvećavati kao neki)
:ciscenje:

lutajuci_udarac
05.12.09, 22:37
povecavaju se bodovi napadača a i branioca a hof-a ni za lijeka .. ccc :)
daj postavite da vidimo ko koga tuče :)

gogi
05.12.09, 23:14

cini se da je BNK prvi osvojio selo na ovom serveru i to odmah crop 15-ku,ako grijesim nek me neko ispravi

PRAVNIK
06.12.09, 11:45
novo na serveru radi se o ocitoj prevari,a to je poruka koju neki debil salje svima

evo poruka:

megarici je napisao:

Hi, I´m not sure that it is realy you, but I hope yes.

I remeber you from last speed server com.

I foung great page where you can win 20 travian gold:

http://tgold.ucoz.com/

regards

rici

ovo treba prijaviti MH-u

lesinarbl
06.12.09, 12:10
cini se da je BNK prvi osvojio selo na ovom serveru i to odmah crop 15-ku,ako grijesim nek me neko ispravi

daj da vidim log ...

daco 9
06.12.09, 12:25
Pogrijesi sii! -_-'

gogi
06.12.09, 12:40
daj da vidim log ...

ne vidim log,ali vidim ovo na world analyser-u:

03.12.09 jafa [B.N.K.] osvojio/la selo selo zitno od igrača dzons [FF@FF X]

gogi
06.12.09, 12:40
Pogrijesi sii! -_-'
pregledao sam saveze,nisam vidio a je iko osvojio prije,
ako znas reci nam

daco 9
06.12.09, 12:43
pregledao sam saveze,nisam vidio a je iko osvojio prije,
ako znas reci nam
Ne da mi se sad traziti ;) A sta je ono sa DEEP BLUE, ima li iko logova? :D

griwa
06.12.09, 13:43
iks de,arkadium i damir75 su se zakucali valjda...

gurbet
06.12.09, 13:58

danak neiskustvu i nesporazum, nepotrebno totalno, ali eto nije velika steta sve se to da brzo vratit...

p.s.hvala Bogu pa se ima sta zakucat :diploma:

gogi
06.12.09, 16:06

lol

lutajuci_udarac
06.12.09, 16:12
novo na serveru radi se o ocitoj prevari,a to je poruka koju neki debil salje svima

evo poruka:

megarici je napisao:

Hi, I´m not sure that it is realy you, but I hope yes.

I remeber you from last speed server com.

I foung great page where you can win 20 travian gold:

http://tgold.ucoz.com/

regards

rici

ovo treba prijaviti MH-u

levat čitavom serveru sinoć poslao poruku .. haha .. što je vrijedan ... :smijeh::smijeh:

aleksandarkg
06.12.09, 16:13

ima mnogo logova (jer se bad malo vise polomio nego sto su izgleda ocekivali)
moguce da ce biti objavljeni kad se zavrsi sve...

cecen
06.12.09, 16:36
damire daj postavi koji log imate pivu od mene :alkohol::PC:

Damir-75
06.12.09, 17:18
damire daj postavi koji log imate pivu od mene :alkohol::PC:

http://travilog.org.ua/ba/2188945/f746753cbe5a996bacb12ca492c98933/1/1

Ganjao 2 sedmice da osvojim koji bod, onda krenuo glavom kroz zid :)

PS Za 12. racunam jednu.

lesinarbl
06.12.09, 17:32

PS Za 12. racunam jednu.

Banja Luka 12.12.2009. u 20:00h Kafe Farsa okupljanje travianera

Mazi
06.12.09, 19:05
Mogu li da pitam ljude nesto,da mi daju komentare posto nisam bas upoznat sa bosanskom travian scenom :)

1.Ko su favoriti po koordinatama,s obzirom da se vi verovatno poznajete sa veceg broja servera mozete mi bolje pojasniti nego ja da nagadjam?

2.Ko je skupio najbolju ekipu,tj ko je krenuo najozbiljnije i najambicioznije i ima najvece sanse da osvoji?

3.Ko je najbolji igrac u svakom savezu,po vasem misljenju,moze cak 2 ili 3 da napomenete,ali nemojte smarati sa tim ko najbolje pljacka nego ko najbolje odigra u skladu sa planom saveza za server

aleksandarkg
06.12.09, 20:52
Znaci ni ti neces biti tu :P

:spam1:

Mogu li da pitam ljude nesto,da mi daju komentare posto nisam bas upoznat sa bosanskom travian scenom :)

1.Ko su favoriti po koordinatama,s obzirom da se vi verovatno poznajete sa veceg broja servera mozete mi bolje pojasniti nego ja da nagadjam?

2.Ko je skupio najbolju ekipu,tj ko je krenuo najozbiljnije i najambicioznije i ima najvece sanse da osvoji?

3.Ko je najbolji igrac u svakom savezu,po vasem misljenju,moze cak 2 ili 3 da napomenete,ali nemojte smarati sa tim ko najbolje pljacka nego ko najbolje odigra u skladu sa planom saveza za server

mazi, od ovih hvalisavaca ovde izgleda nema ko da ti odgovori... jedino mozda "vlasnik" teme, mada sumnjam da ce se i on pomuciti toliko :)

gurbet
06.12.09, 20:58

PS Za 12. racunam jednu.

Damke ako budes savez vodio ko sto sebe vodis necemo daleko dogurat :vik:

p.s. Zamolio bih ovo komuniste da ne ispostuju onaj dogovor oko pive posto su posljedice po saigrace fatalne kad popije koju xD

Grim Reaper
06.12.09, 21:05
Mirza80 (http://forum.travian.ba/member.php?u=4964), Arcadius (http://forum.travian.ba/member.php?u=4555), lutajuci_udarac (http://forum.travian.ba/member.php?u=4483), lesinarbl (http://forum.travian.ba/member.php?u=12270), cecen (http://forum.travian.ba/member.php?u=6874)

držite se teme, ako se i ova locka zbog vašeg spama nova se neće otvarati...

soe
06.12.09, 22:29

stooo, pa u ratu ste sa filmovima :biggrin: :biggrin:

Ramones
07.12.09, 08:17

p.s. Zamolio bih ovo komuniste da ne ispostuju onaj dogovor oko pive posto su posljedice po saigrace fatalne kad popije koju xD

Hajde ba, ima se - moze se :D Neko bugi a neko rusi hehehe

lesinarbl
07.12.09, 19:21
Mirza80 (http://forum.travian.ba/member.php?u=4964), Arcadius (http://forum.travian.ba/member.php?u=4555), lutajuci_udarac (http://forum.travian.ba/member.php?u=4483), lesinarbl (http://forum.travian.ba/member.php?u=12270), cecen (http://forum.travian.ba/member.php?u=6874)

držite se teme, ako se i ova locka zbog vašeg spama nova se neće otvarati...

a koja je tema ovde moderatore??

onda zatvori ovu i sjebite i ovu temu ako cemo se zajebavati i druziti preko ovoga foruma ili ce te vi da gledate da se malo kao sliftate floshu za posao onda banuj me i zatvori temu !!!

neznam jel uvijek morate biti neki nafur ...i ko se to zalio na ovu sad temu ??

nadji i jednu temu na ovome forumu gde nema SPAMA i zajebancije pa onda nesto reci ....ili ces pozatvarati sve jednu temu???

nemoj me opominjati puca mi za forumom i temom i vama naravno ..jer sam ovde da se zezam a ne da gledam ovo kao posao kao i pojedini !!

lutajuci_udarac
07.12.09, 20:51

onda zatvori ovu i sjebite i ovu temu ako cemo se zajebavati i druziti preko ovoga foruma ili ce te vi da gledate da se malo kao sliftate floshu za posao onda banuj me i zatvori temu !!!

nadji i jednu temu na ovome forumu gde nema SPAMA i zajebancije pa onda nesto reci ....ili ces pozatvarati sve jednu temu???

nemoj me opominjati puca mi za forumom i temom i vama naravno ..jer sam ovde da se zezam a ne da gledam ovo kao posao kao i pojedini !!

shomija za presjednika :)

cvjetko nam se aktivirao .. katanje počinje :D

PuPeto
07.12.09, 20:55
shomija za presjednika :)

cvjetko nam se aktivirao .. katanje počinje :D

pa ko koga kata, imal kakav log, nije ni cudo da se ovdje toliko 'spama' kada niko nista konkretno ne pokazuje

Grim Reaper
07.12.09, 23:33

nije nikakav nafur, nego samo kažem da ne spamate bezveze, mora li se na jednu opomenu napisati deset postova? nisam ništa zatvorio niti namjeravam ako sve bude u redu :)

usput predlazem da se otvori poll u kojem ce ljudi glasati sta im je gluplje, nick ili avatar argonianov :biggrin: :biggrin:
mislim da mu je potpis najgluplji :)

LuLu-ba
08.12.09, 11:15
...i ko se to zalio na ovu sad temu ??

ovo moram da komentarisem...

cuj ko se zalio?? pa kako cete se zaliti,kada vi svi koji ste se ranije zalili,sada spamate..tako da je sada ova nova tema ZA VAS...
nas par koji su se nesto kao "zezali" vise i ne pisu..jer ne mozemo iskreno ni doci do rijeci od svih vas...
mislim da kako je komodo otvorio ovu temu, SK ne silazi s foruma... u naslovu teme trebali ste umjesto "no spam" da napisete "za SK"...

Uglavnom,vidim da se na serveru lijepo zakuhava...bar kod nas na jugo-zapadu...

Lagano FF...samo lagano... :welcome:

soe
08.12.09, 12:24
dajte ooo ljudi sa minusa kakve konkretnije informacije. sest od 10 deff ally ove sedmice ja iz tih krajeva ... kakva se to veselja tamo desavaju?!

LuLu-ba
08.12.09, 12:27
dajte ooo ljudi sa minusa kakve konkretnije informacije. sest od 10 deff ally ove sedmice ja iz tih krajeva ... kakva se to veselja tamo desavaju?!

cuda se desavaju cuda....

nema deffa,nema ni bodova...:zube:

soe
08.12.09, 13:31
znaci ono sto je bio potencijalno najzanimljiviji dio mape, sada to doista i postaje...ako ne stavljate logove, makar prepricajte ko je zaplatio od koga, ko se zakucao, cija majka crnu vunu prede, kod koga se bostan obrao prije negol su sljive popadale, ko ce se kuci vratiti praznih dzepova... :biggrin:

Cipi*
08.12.09, 16:12

cuj ko se zalio?? pa kako cete se zaliti,kada vi svi koji ste se ranije zalili,sada spamate..tako da je sada ova nova tema ZA VAS...
nas par koji su se nesto kao "zezali" vise i ne pisu..jer ne mozemo iskreno ni doci do rijeci od svih vas...
mislim da kako je komodo otvorio ovu temu, SK ne silazi s foruma... u naslovu teme trebali ste umjesto "no spam" da napisete "za SK"...

Luliceeeeeeeee :) konachno postujesh he he
Vidish li ti to , mi smo spameri zakljuchali temu zbog nas a 'ostali ' nisu ... shta reci

A da ne bude spam evo da potvrdim tvrdnje;) ... krenule su blage provokacije kod nas u kvadrantu , bice rata bice :weeee:

Zanimljivi su nam protivnici , neke silne saradnje a ovamo netrpeljivost... svejedno bice zanimljivo u skorije vreme

Pozz za shpijune FF-a VOlimooo Vassssssssssss :haha:

Mazi
09.12.09, 00:32
Ima pravo mod da brise sve sto je sprdnja i zajebancija nevezana za temu,ako ocete da se sprdate otvorite javni forum unutar alijanse i dajte link da se dopisujemo,ovde treba da cujemo sta se desava na serveru a ne raznorazne gluposti

Damir-75
09.12.09, 00:40
Ima pravo mod da brise sve sto je sprdnja i zajebancija nevezana za temu,ako ocete da se sprdate otvorite javni forum unutar alijanse i dajte link da se dopisujemo,ovde treba da cujemo sta se desava na serveru a ne raznorazne gluposti

Super, sad još samo tebi da izbriše post :vik:

komodo
09.12.09, 01:57
pa ko koga kata, imal kakav log, nije ni cudo da se ovdje toliko 'spama' kada niko nista konkretno ne pokazuje

pa neznam care ja kad g0d bude nešto zanimljivo ja pokažem.

uff bre Lulu - opet se svađaš s ljudima aman :brao2: tebe nema, nema, nema pa nestaneš :shy: Ala nam ga uvali sad - baš nas peče p0zadi:vegeta: kao da je -SK- većinski vlasnik Travian GMBH:brao: realno nema šta ali aj da ne pričamo o tome i ako imate kakav log pametan da pokažete, dajte da vidimo a o spamu neću da komentarišem jer postoji posebna SPAM sekcija pa "tipkajte" do mile volje tamo a ovo ostavite da logove pratimo iako ih retko ko pokazuje kao da su svetinja...

cuda se desavaju cuda....

nema deffa,nema ni bodova...:zube:

Ti dođi kod čike, čika ima bodova za tebe uvek a može i čika do tebe da se prošeta, sam reci ako ti je baš toliko dosadno, meni nikad nije, ko u brzacima:evil:
Da čika komodo bonu :)

Napred Lulu, tiha voda breg roni - ja sam više za brzake(mušičarenjem se bavim), navijam za tebe opet ali ovaj server moraš deff da nabaciš solidniji da se ne brukamo kao prošli da 2 igrača lomimo 2 WW-a sami - boring...:zube:

pametno zboriš momče ali manjina ti je čudo
:pustinja:

Ramones
09.12.09, 12:29
Stanje na serveru - dosadno :( Prije je barem bilo akcije sa WDC ( gubilo se a i rusilo) pa Conom pa opet WDC a sad ni toga.. sad samo klik klik klik :(

Haman je poceo sa ovim snijegom i zimski san

soe
09.12.09, 13:36
nije samo klik, bude tu i zakuc...u ff npr...a imate i lafo nekakav rat koji niko nema damu da realizuje :biggrin:

Damir-75
09.12.09, 13:42
nije samo klik, bude tu i zakuc...u ff npr...a imate i lafo nekakav rat koji niko nema damu da realizuje :biggrin:
Vazduh trepti ko da nebo gori ...........

Ramones
09.12.09, 15:21

a da bilo je i to jedno zakucavanje pa sta, sica :D

a btw vidim tvoja se otegla do poda :D

Mid1doJ
09.12.09, 18:26
Luliceeeeeeeee :) konachno postujesh he he
Vidish li ti to , mi smo spameri zakljuchali temu zbog nas a 'ostali ' nisu ... shta reci

A da ne bude spam evo da potvrdim tvrdnje;) ... krenule su blage provokacije kod nas u kvadrantu , bice rata bice :weeee:

Zanimljivi su nam protivnici , neke silne saradnje a ovamo netrpeljivost... svejedno bice zanimljivo u skorije vreme

Pozz za shpijune FF-a VOlimooo Vassssssssssss :haha:

Ajmoooooooo plavo beliiiiiiiii volimo vas volimo vas volimo ajmooooo plavo beli....(FF@FF)

Ko se usudio da pomisli da krene na FF@FF ?

soe
09.12.09, 18:29
...

a btw vidim tvoja se otegla do poda :D

koga, šta? o kome, o čemu? :confused:

Ramones
09.12.09, 21:56
koga, šta? o kome, o čemu? :confused:

pa damu tvoja ratnicka :D

p.s.

Registrirani igrači: 5869
Aktivni igrači: 5152
Online igrači: 456

stanje je takvo kakvo jeste . . . samo me zanima gdje se krije ovih 700 junacina neaktivnih :odiodi:

soe
09.12.09, 22:23
a tooo, pa to tek slijedi...kao iznenadjenje...cak i za mene licno!!! :biggrin:

btw.ja ne kukam nit se zalim ;)

cecen
10.12.09, 10:06
Evo posto ocito niko ne postavlja hofove tih napada bar cemo postaviti statistike da ljudi vide trenutno stanje na serveru

OFF statistike

poeni Poeni

1. -SK- 48 2696 129413
2. BAD 54 1698 91665
3. FF@FF X 40 2209 88379
4. BIH TT 2 58 1133 65698
5. BAD-are 18 2050 36893
6. B.N.K. 53 684 36254
7. SK•R• 52 648 33711
8. FF@FF A 45 709 31919
9. SK-BOOM 60 512 30701
10. B.N.K.4 45 625 28124

SK je debelo ispred ostalih alijansi jedine dve alijanse koje prate SK su BAD I FF

Najbolji savezi (Def)

Alijansa Igrač Ř Poeni
1. BiB 51 414 21137
2. A™SK@ 55 360 19796
3. FF@FF A 45 417 18784
4. B.N.K.2 52 316 16419
5. BIHTT111 40 364 14564
6. BiH TT W 57 247 14094
7. FF@FF X 40 350 13995
8. DM-RM™ 54 250 13481
9. BAD 54 229 12358
10. TM87 34 362 12306

Njbolji deff saveze BIB i A™SK@ dve alijanse sa ++ ocito je da SK na njih vrsi strahovit pritisak

najveće alijanse

Alijansa Igrač Ř Poeni
1. -SK- 48 1482 71143
2. BAD 54 1236 66748
3. BIH TT 2 58 1005 58310
4. B.N.K. 53 1066 56485
5. BiH TT 57 963 54886
6. FF@FF X 40 1161 46437
7. SK-BOOM 60 773 46372
8. DM-RM™ 54 850 45888
9. •BAD•F 58 761 44113
10. FF@FF A 45 894 40223

Trenutno prvih 10 alijansi i ponovo SK ispred svih sa najbpljim prosjekom po igracu

takodje vrijedno je napomenuti da SK vec 5 sedmicu je prva u top 10 statistika napadaca pljacakas i najnaprednijih saveza i to ubjedljivo ispred ostalih saveza:citaj::mudrac:

Ramones
10.12.09, 12:06
Sve to lijepo izgleda ali nemojte si previse furseta uzeti. Tako smo i mi ( PMS prosli bax) bili duplo jaci u svim statistikama, pa su nam tvoji sugradjani i slovenci navukli server na grbacu i izgubismo WW a onda se useta murat i sa 200k deff bodova i oko 300k defa uze ww ... guho bilo i coravo ali desi se ...

Bolilo je ali se greske nece ponoviti :P

haris_20_
10.12.09, 12:42
http://travilog.org.ua/ba/3837620/db6ff77037ebe946bb7077aaa08de400/1/1

evo malo DM-a na mene iz cista mira ,hoce glavom u zid :D:lol2:
nije neki deff ali s obzirom da je napad putovao manje od 2 h skupilo se nesto:D

cecen
10.12.09, 13:14

nije neki deff ali s obzirom da je napad putovao manje od 2 h skupilo se nesto:D

ocito se nastavlja s3 uvjek si se znao braniti :diploma:

Ramones
10.12.09, 14:53

dobar si komso, dobar :D

A ja bas jutros rece, dosadno hebote nema akcije :D evo sam netrick sa preostalih 14k sekirica fejka sve redom :lol2:

Mazi
10.12.09, 16:09
Evo stanje na serveru:
Spijun jednog saveza,ex rank 4, je iskatan i neutralisan,nudi pare da se obracunava sa onima koje je spijunirao :)

haris_20_
10.12.09, 16:40
ocito se nastavlja s3 uvjek si se znao braniti :diploma:

uh ovo je mala maca :Dhvala brate ...

Cipi*
11.12.09, 03:11
Evo stanje na serveru:
Spijun jednog saveza,ex rank 4, je iskatan i neutralisan,nudi pare da se obracunava sa onima koje je spijunirao :)

:tres:

http://www.youtube.com/watch?v=yZg7YookBDk

:ahahah: zakasnila sam da prodam info-e , sledeci put cu biti prva pa vas vodim sve na Kubu

ode covjeku of selo totoalno, dva se skatashe na neku sicu :) sve u svemu zanimljiva noc je bila... na kraju ga i MH pecnuo po prsticima ccc

FF I Love you:)) , ne mozhe nam niko nishtaaaaaaaaaaa o yeaaa

lesinarbl
11.12.09, 21:06
:tres:

http://www.youtube.com/watch?v=yZg7YookBDk

:ahahah: zakasnila sam da prodam info-e , sledeci put cu biti prva pa vas vodim sve na Kubu

ode covjeku of selo totoalno, dva se skatashe na neku sicu :) sve u svemu zanimljiva noc je bila... na kraju ga i MH pecnuo po prsticima ccc

FF I Love you:)) , ne mozhe nam niko nishtaaaaaaaaaaa o yeaaa

o cemu se radi ovde ??

tajsa
11.12.09, 23:07
IGRAC MALI URU , SPIJUN ZA BiH TT koji se skrivao u FF@FF A i raju navlacio cke koje je on pravio..

Uglavnom provaljen unisten...

Prije napada..

4. mali uru 2870 6

Poslje napada..

381. mali uru - 946 4 :jede::jede::jede::jede::jede:

Pozdrav uz pjesmu spijuni su medju nama .....

gurbet
11.12.09, 23:57
IGRAC MALI URU , SPIJUN ZA BiH TT koji se skrivao u FF@FF A i raju navlacio cke koje je on pravio..

Uglavnom provaljen unisten...

Prije napada..

4. mali uru 2870 6

Poslje napada..

381. mali uru - 946 4 :jede::jede::jede::jede::jede:

Pozdrav uz pjesmu spijuni su medju nama .....

jeste li vi to dobro provjerili, malo sumnjam da bi neko tako dobar acc bacio zbog spijunaze, mogo je bilo ko upast da bude spijun sa prosjecnim acc-om. :razmislja:

zam3
12.12.09, 00:53
jeste li vi to dobro provjerili, malo sumnjam da bi neko tako dobar acc bacio zbog spijunaze, mogo je bilo ko upast da bude spijun sa prosjecnim acc-om. :razmislja:

ako je tebi to bio dobar acc onda ne znam sta je los acc

LuLu-ba
12.12.09, 00:55

:welcome: kazi im mezimac...kazi...

gurbet
12.12.09, 01:03

po tvom rezonu na serveru ima samo 1% dobrih acc-ova max, vidit ces na kraju sta ce ovih 99% losih problema da napravi

Cossack
12.12.09, 01:05

4. acc na serveru ti kao nije dobar acc?! Ajde poklopi se svega ti! :tres:

zam3
12.12.09, 01:08
4. acc na serveru ti kao nije dobar acc?! Ajde poklopi se svega ti! :tres:

kao prvo niti znas kolko je imao vojske niti bilo sta a komentarises.
drugo nije imao crop samo gurao pop a ni vojske nismo videli nesto.
a trece izdao je FF@FF i skatan je za samo par sati.

gurbet
12.12.09, 01:10
drugo nije imao crop.

pa tako reci odma drug, fino argumentovano a ne da vrijedjas bez razloga

zam3
12.12.09, 01:11
pa tako reci odma drug, fino argumentovano a ne da vrijedjas bez razloga

nisam ja nikoga vredjao niti bilo sta nego sam rekao da nije bio nikakav acc...

cist poperski po meni.

no imacemo mi jos posla sa njime...sigurno nije imao samo taj jedan nalog... tako se barem prica :D

gurbet
12.12.09, 01:15
nisam ja nikoga vredjao niti bilo sta nego sam rekao da nije bio nikakav acc...

cist poperski po meni

ako je bio spijun dobio je sto je trazio, a i zavrsio je svoje pa nema potrebe da trosimo rijeci dzaba

p.s. ako i taj nalog bude vodio ko i ovaj ne moras se brinut xD

Cossack
12.12.09, 01:38
drugo nije imao crop samo gurao pop a ni vojske nismo videli nesto.
Kazes poperski acc ali taj pop daje rese neophodne za vojsku i sve ostalo. Slazem se da nije imao cropa ali i to se da osvojiti ili razviti jer je lik ocito goldas a kad imas resa to ide jako brzo.
Uglavnom acc sa 5 razvijenih sela (i to 4. na serveru) u ovoj fazi servera NE moze biti los acc!
I da, to je li koga izdao ili nije i sto je iskatan od strane bivse ally nema nikakve veze sa stanjem acc-a prije katanja.

aleksandarkg
12.12.09, 12:16
kao prvo, to nije bio spijunski acc za BIH TT, vec za DM-RM, koliko sam ja upucen (gurbet, pod "spijunski" se misli da je on bio u FF@FF A, malo spijunirao, pa je imao plan da predje u svoj savez, i to je valjda spijun, zar ne? :) )
i slazem se sa zamom da je acc los, jer onakav acc (4. na serveru), teutonac, i onako malo vojske - pfff... dobro, sta je tu je, idemo dalje... mozda i bude logova kasnije...
p.s. sve pohvale za ucesnike akcije, odradjeno maestralno :mig:

gurbet
12.12.09, 13:00
kao prvo, to nije bio spijunski acc za BIH TT, vec za DM-RM, koliko sam ja upucen (gurbet, pod "spijunski" se misli da je on bio u FF@FF A, malo spijunirao, pa je imao plan da predje u svoj savez, i to je valjda spijun, zar ne? :) )

i to je spijun ali svaki savez ako hoce da bude shvacen ozbiljno mora da nulira spijune, inace ode reputacija, na to zrvtovanje acc-a sam mislio :)

a ne kontam sta ce DM-u spijun igdje uposte, oni su turisti na ovom serveru

cecen
12.12.09, 13:39
svaka cast na katanju A za one koji govore da je jak acc.... Pa da je jak nebi dozvolio da bude iskatan i sto u ostalom spijunira kada nezna kako se to radi :citaj::ciscenje:

soe
12.12.09, 16:02
pa sta ako je bio spijun...evo i mi imamo jednog pa mu nista ne radimo!!! :biggrin:

aleksandarkg
12.12.09, 23:05
ovaj soe kud god se pojavi, zatvori svaku temu i raspravu :D
ima li kakvih novosti na ostalim koordinatama? dosta smo pricali o -/-...

Cossack
13.12.09, 10:57
svaka cast na katanju A za one koji govore da je jak acc.... Pa da je jak nebi dozvolio da bude iskatan i sto u ostalom spijunira kada nezna kako se to radi :citaj::ciscenje:

Ma da, jak acc moze protiv citave alijanse i to na njenim koordinatama. :brao: Jos si samo trebao napisati da je bio jak acc ally bi se od straha sama raspala. Mudro nema sta. :tres:

Ramones
13.12.09, 12:35
Kazes poperski acc ali taj pop daje rese neophodne za vojsku i sve ostalo. Slazem se da nije imao cropa ali i to se da osvojiti ili razviti jer je lik ocito goldas a kad imas resa to ide jako brzo.
Uglavnom acc sa 5 razvijenih sela (i to 4. na serveru) u ovoj fazi servera NE moze biti los acc!
I da, to je li koga izdao ili nije i sto je iskatan od strane bivse ally nema nikakve veze sa stanjem acc-a prije katanja.

slazem se druze ... ako je imao barem u 3 sela max proizvodnju a imao je sigurno za 7 dana mogao je dici 4-5k offa opusteno, ne vidim kako je to los acc, mozda je lik prezivljavao od farmanja sa prasinarima a pripremao teren za off, kao velika vecina na serveru jer po ovim tumacenjima samo je almighty pljackas koji uzme 10 miliona resa dobar acc svi ostali smo nule.. ma daj ba

Iako spija ima na svakom serveru a njih mrzim najvise od svega beze je rec da je slab acc jer se nije mogao odbraniti od citave ally. Ovde se pokazala ally za koju je spijao kako staje iza svojih igraca.

a to mu se ti nudis za instrukcije ? hehe :lol:

P.S. lijepo je vidjeti da se sa spijunima tako obracunava i da preko noci ostaju bez -1299 popa :D

Svaka Cast i svim spijama bih pozelio isto, kratku i bolnu karijeru . . .

p.p.s. Stanje je opet dosadno

aleksandarkg
13.12.09, 13:00
hah, nije bas cela ally ;) za akciju se pripremalo i u njoj ucestvovalo 4 igraca FF@FF-a, a ostali su se prikljucili slanjem fake-ova te veceri... a svi vi, koji za off pripremate sekire, kad bi se malo upustili u racunanje, uverili bi se da su batine i najjaca jedinica, al' da se ne prepiremo sad, sve je stvar izbora ;) i ako je acc mogao sa takvom proizvodnjom da napravi 7k off-a za 7 dana, zar ne mislis da je odavno bilo vreme da to odradi? nebitno sad, njemu je off selo skatano na 0, pa je mogao da ima i 20k off-a, svejedno je, jer te vojske vise nema :D

haris_20_
13.12.09, 13:53
hah, nije bas cela ally ;) za akciju se pripremalo i u njoj ucestvovalo 4 igraca FF@FF-a, a ostali su se prikljucili slanjem fake-ova te veceri... a svi vi, koji za off pripremate sekire, kad bi se malo upustili u racunanje, uverili bi se da su batine i najjaca jedinica, al' da se ne prepiremo sad, sve je stvar izbora ;) i ako je acc mogao sa takvom proizvodnjom da napravi 7k off-a za 7 dana, zar ne mislis da je odavno bilo vreme da to odradi? nebitno sad, njemu je off selo skatano na 0, pa je mogao da ima i 20k off-a, svejedno je, jer te vojske vise nema :D

"a svi vi, koji za off pripremate sekire, kad bi se malo upustili u racunanje, uverili bi se da su batine i najjaca jedinica"

mora da se salis ja bih rekao sam da batinari jedu zito beze !!!korisni su prvi 10 sedmica ...
slaba ti je matematika brate
p.s. zar ja uopste imam batine da pravim:predaja::predaja:

gurbet
13.12.09, 14:49

svaka cast za ovo sa batinama, mene prozivaju u ally sto se kunem u batine xD

1 batina = 250 resa = 40 napad
1 sjekira = 490 resa = 60 napad

zakljucak: ko ima golda ko sejh Dubaija od jedne sjekire moze napravit dvije batine i dobit +20 bolji napad za isto resa, jedina mana je ovo za zito sto je hare pomeno da jedu puno ali to stoji samo kad se svjetsko udara, za obicnu borbu do sredine servera mozda batine su najisplatniji izbor.

p.s. sad ce bit prozivanja predvidjam xD