PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

CM Marko
25.07.11, 21:54
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.ba/announcement.php?f=2) i općim pravilima igre (http://www.travian.ba/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Tatica
28.07.11, 16:17
pozz,šta legia po našim savezima traži članove,ne bira nego po redu šalje igm-ove:lol6:

_Krcko_
30.07.11, 22:05
pozz,šta legia po našim savezima traži članove,ne bira nego po redu šalje igm-ove:lol6:f

nešto je ta legija dobra...

Branitelj sedmice
Rang Alijansa Bodovi
1. IV.LEGIA 17009

Pljačkaš sedmice
Rang Alijansa Resursi
1. IV.LEGIA 3581033

hvala

bendeho
31.07.11, 15:41
Tatice, Legia je popunjena..
Imal tih bureka,nesto sam gladan..:shy:

Tatica
01.08.11, 19:32
Ima ima,bez brige,drago mi je da ste popunjeni da ne primamo više igm-ove da pređemo kod vas

lp

bendeho
02.08.11, 12:27
Znam da ti je zao sto nisi medju odabranim..
Do sad jedino Legia pokazuje znakove zivota, server mrtav.

weird00
03.08.11, 10:03
Znam da ti je zao sto nisi medju odabranim..
Do sad jedino Legia pokazuje znakove zivota, server mrtav.

I meni je zao, cak sam doticnom igracu koj vrbuje za Legiju poslala svoj travijan CV u nadi da ce da mi posalje pozivnicu, medjutim on se vrlo nekulturno oglusio na moju molbu :mojati:. Izgleda da su mu drugi igraci iz ally u kojoj sam drazi :tuga:.

Pozdravi od • R™ • ally i igraca voodoo :pusa:

barinho
04.08.11, 22:00
pozdrav kolegici priss, i na 10. jubilarno otvorenom savezu......:D, evo bureka tko za bureka pita XD sta ima raja? ma ubrzo ce se probuditi server nebudite pesimisti :D

Tatica
07.08.11, 04:41
mislim da netko više nema imanja za sadit krumpire,možda se varam,ipak samo legija igra ovaj server

_Krcko_
07.08.11, 11:29
Thor poper :D

barinho
07.08.11, 18:49
netko i to mora biti, poper ne poper u svakom slucaju ubijam XD

barinho
07.08.11, 18:50
mislim da ce i sutra netko ostati bez imanja :D

sv. Djordje
08.08.11, 14:28
Da i ja probam koje slovo napisati. Pozz za sve igrace traviana.

weird00
08.08.11, 15:07
Ohohooho gospon Thor jesu li pocele prave delozacije kod vas :hitna: ili je rijec samo o otimanju hljeba od sirotinje :jede:

barinho
08.08.11, 20:13
ma to je malo zagrijavanje :D

sv. Djordje
08.08.11, 20:40
Boga mi kako je ova moja kolegica voodoo krenula da kuca po ovom forumu uskoro ce joj trebati manikir, sve ce nokte upropastiti.:turpija:
sv. Đorđe

barinho
09.08.11, 19:41
Boga mi kako je ova moja kolegica voodoo krenula da kuca po ovom forumu uskoro ce joj trebati manikir, sve ce nokte upropastiti.:turpija:
sv. Đorđe
hahaaa, mislis da nije vec koji slomila. dovoljno sto klika po travku sad jos i forum ! XD

Elvir 10
10.08.11, 16:44
Pozz za sve kako ide?

RooS
11.08.11, 22:33
Svratih samo da pozdravim raju s prosle cetvorke ... Ima li Legiona u zivotu ? FANTOM , LEGION EX BA4

ViPeR_Bl
14.08.11, 00:01
ZZZZ za raju daj imal kakvoga rokanja ovdje ili se pucamo onako bez ovaj server

barinho
15.08.11, 21:04
ZZZZ za raju daj imal kakvoga rokanja ovdje ili se pucamo onako bez ovaj server

koliko vidim ovi r simaju, a moji (bzb) i legion kao nesto laganini rokaju! XD

weird00
16.08.11, 10:14
koliko vidim ovi r simaju, a moji (bzb) i legion kao nesto laganini rokaju! XD

Jooj moj ti, da znas da si u pravu :mojati:, al mi iz R-a smo zato super organizovani :vegeta:. Svaki dan imamo tematske veceri. Veceras cemo raspravljati o strategijama u razvoju pletenja i vjestine heklanja. A tek za sutra se planira ozbiljna diskusija na temu sim city-a, pa bi ovom prilikom voljela, u ime nasih saveza, da tebe kao kompetentnu osobu pozovem da nam odrzis jedno predavanje :diploma:. Nadam se tvom skorom i pozitivnom odgovoru :shy:.

sv. Djordje
16.08.11, 22:37
Slažem sa sa voodoo, evo recimo ja sam naučio plesti priglavke i pape i to sa manjim utroskom vunice.:shy: Nemojte misliti da mi iz R nista ne radimo, spremamo se za zime, jer ce u ovom serveru najzanimljivije biti u zimu, a tada vojska bez vuneni čarapa ne može dobro ratovati.
sv. đorđe ba4

barinho
17.08.11, 11:42
Jooj moj ti, da znas da si u pravu :mojati:, al mi iz R-a smo zato super organizovani :vegeta:. Svaki dan imamo tematske veceri. Veceras cemo raspravljati o strategijama u razvoju pletenja i vjestine heklanja. A tek za sutra se planira ozbiljna diskusija na temu sim city-a, pa bi ovom prilikom voljela, u ime nasih saveza, da tebe kao kompetentnu osobu pozovem da nam odrzis jedno predavanje :diploma:. Nadam se tvom skorom i pozitivnom odgovoru :shy:.

haha, o heklanju bi i mogao odrzati predavanje, ali vi imate kompetetnije osobe u vezi sim citanja tako da sam ja beba za njih XD

weird00
23.08.11, 13:44
Sklopise se neki NNP-ovi :asko:... Sta li ce sad biti? Glasno se pitam kako nam saigraci iz BZB reaguju, cujem iz pouzdanih izvora da na nivou saveza planiraju promjenu imena u OBZB (Ostaćemo Bez Zuba Braćo) :bup:...

Tatica
24.08.11, 19:56
woooooooooooooooooooooooooooouw stvarno ste močni,10 saveza skupa protiv 3, čak bi rekao da ste neustrašivi i vrlo hrabri

weird00
25.08.11, 14:11
woooooooooooooooooooooooooooouw stvarno ste močni,10 saveza skupa protiv 3, čak bi rekao da ste neustrašivi i vrlo hrabri

Hmmm... slaba ti racunica: nije bas 10 na 3, jesi li se ti to toliko uplasio da i duplo vidis neke ally :haha:? A Travijan je strategijska igrica, a vasa (BZB-a) strategija je za sada 0 bambija :sipak:.

Tatica
25.08.11, 20:51
užasno sam se uplašio, mislim da je ovaj nap pokazatelj nečijeg straha ali ne našeg. nema potrebe za nekim omalovažavanjima samo sam očekivao da će biti ravnopravan rat sa 3 strane bar dok se ne uzmu artevi al dobro, i ovako će bit zanimljivo i očekujem dobar fajt makar je server sam po sebi daleko nadosadniji koji sam do sad igrao,nijedna koalicija nije do sad ništa pokazala osim par offera u individualnim akcijama

lp

Antix
26.08.11, 00:23
Vidim na serveru nista novo ... forum standardno u zivotu drzi nekoliko optimista.

pozdrav za sve od Antix - a ...:kava:

barinho
26.08.11, 07:48
Sklopise se neki NNP-ovi :asko:... Sta li ce sad biti? Glasno se pitam kako nam saigraci iz BZB reaguju, cujem iz pouzdanih izvora da na nivou saveza planiraju promjenu imena u OBZB (Ostaćemo Bez Zuba Braćo) :bup:...
hahahaa, pa da se bojimo miseva nosili bi macke sa sobom XD, sta reci na vasu sramotu mi se mozemo i s kolicinom nositi, jer 90% igraca na serveru ne znaju igrati!

weird00
26.08.11, 13:16
server sam po sebi daleko nadosadniji koji sam do sad igrao,nijedna koalicija nije do sad ništa pokazala osim par offera u individualnim akcijama

lp

Podrzavam ali se i nadam da ce poslije artova malo zivnuti :(, a do tada mi jedina zanimacija ostaje da spamam po forumu i provociram vas iz BZB-a (s obzirom da ste samo vi jos aktivni ovdje):weeee:.

barinho
28.08.11, 10:57
Podrzavam ali se i nadam da ce poslije artova malo zivnuti :(, a do tada mi jedina zanimacija ostaje da spamam po forumu i provociram vas iz BZB-a (s obzirom da ste samo vi jos aktivni ovdje):weeee:.
forum je bolji i od ostalih programcica :) hehe provociras, najgore je biti zavidan XD

weird00
31.08.11, 15:11
hehe provociras, najgore je biti zavidan XD

Sta cu kad sam zavidne i prgave prirode pa kad vidim koliko ste efikasni nocima ne spavam :mig:.

barinho
31.08.11, 17:56
Sta cu kad sam zavidne i prgave prirode pa kad vidim koliko ste efikasni nocima ne spavam :mig:.

ni ja ne bi spavao na tvom mjestu :D

weird00
04.09.11, 17:15
Nesto su se svi ucutali na ovom forumu :(. Stanje na serveru, ovo-ono? Niko nista ne pise :razmislja:. Na +- koordinatama su delozacije u toku. BZB-ovci jeste li zivi??

barinho
05.09.11, 11:20
Nesto su se svi ucutali na ovom forumu :(. Stanje na serveru, ovo-ono? Niko nista ne pise :razmislja:. Na +- koordinatama su delozacije u toku. BZB-ovci jeste li zivi??

pa jedino sam ja izgleda svaki dan na forumu, nema nikog drugog. zanimljivo sta jos 17 dana cekajuci arteve i ovako vise ne mogu hraniti deff a kamoli kasnije:D

weird00
05.09.11, 15:19
i ovako vise ne mogu hraniti deff a kamoli kasnije:D

deff??? :shy:

barinho
06.09.11, 08:31
deff??? :shy:

da deff, sta je to cudno?

weird00
07.09.11, 09:22
da deff, sta je to cudno?

Apsolutno nista tu nije cudno :D.

Tatica
08.09.11, 21:30
opala, legijica se pokrenula,nešto sitno se crveni. možda žele koji offić izgubit taman pred arteve.:odiodi:

ViPeR_Bl
09.09.11, 09:39
I ja bi ga cuvo da sam do sada skato 2 gg-a najmanje od legije

Koliko sam bio informisan cuo sam da si prije 3 sedmice mozda malo jaca i Orascice lupo i to dobro polupo jesam u pravu???

I siguran sam da je jos nekome gg planuo u to vrijeme

Tatica
09.09.11, 20:52
o pa to nije nap to je savezništvo, vidim da se zajedno napada:dance: samo pripazite i upozorite neke članove da se kod fejka šalje napad a ne pljačka. javite ako trebate još koji savez za suradnju pa ćemo vam naći po serveru nešto

bar se nešto pokrenulo na kraju krajeva

kume ako imaš viška hrane pošalji meni u crop, čestitke na hrabroj akciji katanja jednog supporta

barinho
11.09.11, 10:41
o pa to nije nap to je savezništvo, vidim da se zajedno napada:dance: samo pripazite i upozorite neke članove da se kod fejka šalje napad a ne pljačka. javite ako trebate još koji savez za suradnju pa ćemo vam naći po serveru nešto

bar se nešto pokrenulo na kraju krajeva

kume ako imaš viška hrane pošalji meni u crop, čestitke na hrabroj akciji katanja jednog supporta

preljevaju mu se skladista eno sad sam mu bio na acc :lol3:

weird00
23.09.11, 22:42
ooooo konacno stigli arti.... a niko se jos ne hvali :dance:

barinho
26.09.11, 11:09
ooooo konacno stigli arti.... a niko se jos ne hvali :dance:
nemamo se sta hvaliti kad nitko ne cita osim nas par forum! :P

weird00
14.10.11, 14:53
Ovdje vise niko ni ne pise :(... Kakav server takav i forum :lakunoc:

sv. Djordje
14.10.11, 18:07
pisao sam prije dva dana, nisu se udostojili da mi postave poruku.:) Uglavnom bilo je malo katanja pa je sada stalo, opet sve po starom.

theonigeorite
19.10.11, 18:27
:)
Smatram , da niste u pravu. Ja sam uvjereni . Ajmo o tome razgovarati . Napisi mi u PM , mi cemo govoriti .

barinho
31.10.11, 08:36
Nemam puno da kazem, kao bivsi igrac i jedan od voda BZB dizem im kapu momci svaka cast digli ste se pokazujete koliko vrijedite i znate. Ostali R, Legija, Ngen nemam rijeci,osobno bi mene bilo stid igrati u tako nekom savezu 3/4 igraca imate na serveru i opet ne mozete jednom savezu nesto puno napraviti, offovi vam pohvatani, gradovi skatani a jos k tome opet napominjem cca 500 igraca sigurno imate manje vise nije vazno, protiv 60ak igraca i opet ste slabi. BZB je svojim postupkom dokazao da je vrijedan pobjede i da ako i ne uzmu taj WW oni su pobjednici to sto oni rade vrijedno je svake pohvale i svaki pravi igrac bi im skinuo kapu i naklonio se. To je bilo samo ukratko od mene.
LP Bare ex Thor

salter
25.01.12, 01:42
zar nije tuga kad nam nemoze citav server nista pa i MH mora da nas bije cc

BZB

barinho
01.02.12, 19:28
zar nije tuga kad nam nemoze citav server nista pa i MH mora da nas bije cc

BZB
mislim da bi bio red da si i sami katamo ww jer oni nemaju vise s cim koliko mi se cini XD

Panasko
20.03.12, 11:17
iskreno nikad gluplji i dosadniji server nisam igrao..

barinho
23.03.12, 18:57
iskreno nikad gluplji i dosadniji server nisam igrao..
Ne znam tko si ti al nitko nije imao sanse a ni znanja protiv bzb iako su bili nadbrojniji :D cestitam bzb nisam bas ocekivao pobjedu, ali znam biti ponekad skeptican ali vidim da sam bio u krivu !bravo!!

encha
26.03.12, 22:14
kako cu vratiti vojsku iz drugog sela...slucajno sam ih posla kao pojacanje

barinho
18.07.12, 21:59
a mozda da restartirate forum za novi server, da mozemo i dalje ekipu tkz "pocetnike" malo uciti nekim stvarima!

Holly Tomb
21.07.12, 11:51
još nisam našao forum i server gdje nema bisera koji tvrde da nisu vidjeli dosadnijeg servera. :predaja:

Tikky
28.07.12, 18:49
ma bih tt je najbolji

Antix
10.08.12, 02:46
da li ce uskoro restart foruma za novi server ?
desava li se sta na serveru?

ajvazdedo
10.08.12, 21:51
Pamtim to kao da je bilo danas, kad ja travian forum bilo mjesto zabave, šege, smijeha,rivalstva.
A sad, a sad ko da je neko genocid izvrsio nad forumom i zavio ga u crno.

Antix
11.08.12, 06:51
nisam bas posve izgubio nadu, ali ako se bude cekalo na naredni post po nekoliko dana, tad je bolje da foruma i nema
neka foruma pa makar se i prepucavali na njemu:spam:

Tikky
11.08.12, 14:10
slabo se komentiraju serveri
prije je sve bilo puno komentara
glupih i pametnih ludih

MetAlien
17.08.12, 20:52
koja pustinja :(