PDA

View Full Version : ba4 bug

Extreme
22.07.12, 19:15
Ovako pise mi da ne mogu izgradit polje zeljeza/drva ili gline jer pise da imam manjka hrane a proizvodnja mi 30

XTR
23.07.12, 02:17
mozda ti je prebaceno na proizvodnju heroja hrana a zitna polja nisu dizana duze vreme, probaj da dignes jedno polje zita pa onda vidi da li mozes ostale resse.

Dragan
23.07.12, 11:49
U prošlosti igrači su lako mogli doći u situaciju da nemaju pozitivnu proizvodnju sirovina. Razlozi za to su uobičajeno bili:
-proizvodnja heroja se prekinula jer je heroj mrtav ili su mu promijenjene sposobnosti
-25% povećanje proizvodnje žita se završilo
-rušenje žitnih polja, mlina i / ili pekare

Da bismo zadržali sljedeću rečenicu kratkom, hajde da nazovemo "proizvodnja žita dostupna za izgradnju ili unapređenje građevina ili resursnih polja" ... nazovimo je jednostavno "slobodnim žitom".

slobodno žito jednako je proizvodnji njiva uključujući bonuse mlina i pekare, umanjen za broj stanovnika sela. Tako da proizvodnja heroja i zlatne opcije ne utječu na slobodno žito.
da biste izgradili ili poboljšali građevinu ili resursno polje to je moguće samo ako slobodno žito neće pasti ispod 1 žita po satu.
mlin ili pekara mogu da se poruše putem glavne zgrade samo ako slobodno žito neće pasti ispod 1 žita po satu. Tijekom procesa rušenja građevine već se smanjuje slobodno žito.
unaprjeđenje njiva uvijek povećava slobodno žito, i zbog toga se uvijek može graditi.
heroj ima osnovnu proizvodnju od 6 žita po satu bez obzira kako su bodovi raspoređeni. Ova osnovna proizvodnja se ponaša kao i obična proizvodnja sirovina heroja, tako da se dodaje na proizvodnju sela kojem heroj pripada ali ne povećava slobodno žito.
na ovaj način heroj ne može umrijeti od gladi u svojem matičnom selu, jer on sam sebe snabdijeva žitom i on je posljednja jedinica koja umire od gladi.
mrtav heroj i dalje proizvodi 6 žita po satu.
kada se heroj oživi njegova proizvodnja počinje u istom trenutku kada i njegova potrošnja žita.

----> http://forum.travian.ba/showthread.php?50054-T4-lista-izmjena