PDA

View Full Version : Heroj-bax

FKR1987
27.08.13, 03:32
Ne znam da li je vec neko otvarao temu u vezi ovoga ali nesto ne stima sa samim herojem na bax-u. 4-6 dana moj herojcek nije dobio niti jednu avanturu, i u razgovoru sa suigracima takodjer sam dobio potvrdnu informaciju da ni oni ih nisu imali... Takodjer se desava da dok je heroj u napadu sa vojskom, da u lijevom gornjem uglu stoji "Heroj je u maticnom selu" ili obrnuto

jeras1
27.08.13, 12:53
Svaki igrac 383 avanture da istrazi. Tako da ste vjerovatno zavrsili sve avanture. Sto se tice tog napada, to nema veze sa herojem, tu pise gdje je heroj, u kom selu je nastanisten. Znaci ne gdje se nalazi trenutno, u putu, nego u kom selu.

FKR1987
27.08.13, 18:25
Svaki igrac 383 avanture da istrazi. Tako da ste vjerovatno zavrsili sve avanture. Sto se tice tog napada, to nema veze sa herojem, tu pise gdje je heroj, u kom selu je nastanisten. Znaci ne gdje se nalazi trenutno, u putu, nego u kom selu.

Igram travian od prvog baxa a to za avanture prvi puta cujem a to na staroj verziji nije imalo veze ali sada na ovoj novoj ti pise "Heroj je u maticnom selu 03" ako je kuci a kada je u napadu "Heroj je na putu. Maticno selo je 03" tako da ima veze :)

I da hvala na ovome u vezi avantura

Lp Prangija Team