Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 14

Tema: pravoslavna nova godina

dervish
    Gost

Uobičajeno pravoslavna nova godina

pošto nas ruže tamo na jednoj temi (u vezi primirja za novu hidžretsku godinu) , mene interesuje hoće li biti primirja za pravoslavnu novu godinu?

mufljuz
    Gost

Uobičajeno

pa trebali su ugasit server od 23-12 do 14-01. ovo postaje presmijesno za igrat.

sad cu ja naci i neke budisticke i slicne praznike

simpa82
    Gost

Uobičajeno

Bilo bi dobro.

vanja_bl
    Gost

Uobičajeno

Ja sam davno glasala da budu primirja za sve praznike, npr. za Valentinovo, a taman je meni rođendan tada pa za 1. maj, ali niko me ne benda za suvu šljivu što bi se reklo

simpa82
    Gost

Uobičajeno

Kako postovati svoje,ako ne postujes tudje???

mejli-baba
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od vanja_bl Pogledaj komentar
    Ja sam davno glasala da budu primirja za sve praznike, npr. za Valentinovo, a taman je meni rođendan tada pa za 1. maj, ali niko me ne benda za suvu šljivu što bi se reklo
    Vanja ti si prava.Imaš moju podršku.

arma
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od simpa82 Pogledaj komentar
    Kako postovati svoje,ako ne postujes tudje???
    Kao prvo valjate nenormalne gluposti
    Primirja na travianu nisu zbog toga sto tada bas nastupa neki praznik vec zbog toga sto neki dio trvianera nece biti u mogucnosti da pristupi kompjuteru jer je u gostima il slavi

eh sad za hidzretsku novu godinu wow dernek je verceras bio pa nisam mogo na travian molim vas dajte primirje to je nidje veze.kontate li sad

Bozic jedan i drugi
    Bajram
    Nova Godina

to je to ako bude vaskrs i uskrs onda je zesca glupost svaki katolik i pravoslavac za uskrs i vaskrs mogu igrat traviana bez obzira na taj praznik

PS:pozz za vanju i BL

Uobičajeno

Ma nama ba sve treba ukinut... mi smo prokletinja netreba nama nista dat... cuj primirje kakvo ba primirje... uvest fino modus odsustva pa ti slavi mjesec dana ako ti je merak... Ovako sve se iskoristi da nabijes na nos ovom drugom... pa sto je ovima sat ranije pa sto ovi nisu u 12h pa sto samo tolko ... sve to treba ukinut nije to za nas... odvratni smo mi... jebi ga nismo mi krivi... krive su podzemne vode...

simpa82
    Gost

Uobičajeno

"Kao prvo valjate nenormalne gluposti"
    ma ti si vopra glup da ne kontas,umjesto sto igras,posjeti psihijatra i zamoli da ti napise na IQ testu da si normalan,a ne imbicil.

arma
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od simpa82 Pogledaj komentar
    "Kao prvo valjate nenormalne gluposti"
    ma ti si vopra glup da ne kontas,umjesto sto igras,posjeti psihijatra i zamoli da ti napise na IQ testu da si normalan,a ne imbicil.
    pa bolan nije ovo skola pa da se ne ide u skolu ovo je internet browser igra kakva ba primirja za hidzretsku novu il srpsku:lol2: