Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 22

Tema: Napad: Vajat [Dream™] vs Aksi[***RE***] vise od 1 000 000

Exclamation Napad: Vajat [Dream™] vs Aksi[***RE***] vise od 1 000 000

Za vreme ovih praznika alijansa ***RE*** je imala dosta desavanja!!! I zato vam kao poklon za ove praznike dajemo jedan veoma lep travilog!!!

Dan pre nove godine krenule su kate na naseg dragog suigraca bez ikakvih razloga za to kao pravi tim cekali smo novi napad 4 dana u suigracevom selu!!! I onda 4-ti dan nas dragi nepijatelj je dosao da nam pre bozica da medalju!!! Malo covek pozurio!!! I tako je dosao u selo!!! Pogledajte sta ga je cekalo!!! Bozicni poklon

http://travilog.org.ua/ba/5658243/95...e53be98a922c07

Dan posle posto su mislili da su oni najaca alijansa i da mi nemamo vojske poslali su novi napad. To cete videti u postu mog kolege _baxuza!!!
    A sutra vas ceka i izvestaj naseg malog napada na njihovog najaceg igraca!!! Da jednom shvate da nas je malo al smo mnogo jaki!!!
    Last edited by STahoR; 07.01.09 at 07:42.

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Dobra odbrana!!!!!!!!:kapetan:

ludifranjoo
    Gost

Uobičajeno

nadao sam se da će biti više deffa,da je bilo samo mako više napadač bi sve izgubio,ovako veliki gubitci za obje strane,napadaču će trebati dosta vremena da ovu vojsku nadoknadi

Uobičajeno

Citat Citat od Son_of_Atila Pogledaj komentar
    Za vreme ovih praznika alijansa ***RE*** je imala dosta desavanja!!! I zato vam kao poklon za ove praznike dajemo jedan veoma lep travilog!!!

Dan pre nove godine krenule su kate na naseg dragog suigraca bez ikakvih razloga za to kao pravi tim cekali smo novi napad 4 dana u suigracevom selu!!! I onda 4-ti dan nas dragi nepijatelj je dosao da nam pre bozica da medalju!!! Malo covek pozurio!!! I tako je dosao u selo!!! Pogledajte sta ga je cekalo!!! Bozicni poklon

http://travilog.org.ua/ba/5658243/95...e53be98a922c07

Dan posle posto su mislili da su oni najaca alijansa i da mi nemamo vojske poslali su novi napad. To cete videti u postu mog kolege _baxuza!!!
    A sutra vas ceka i izvestaj naseg malog napada na njihovog najaceg igraca!!! Da jednom shvate da nas je malo al smo mnogo jaki!!!
    Dobra mu je odbrana^^

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

hehehe hof sam vec vidio...u svakom slucaju dobarje a narocito jer je sjeban vajat s kojim imam ponesto za raspraviti ))

Korisnik bikerboy's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

ama dream je propo ko kombiteks budul se sa nama kačili hehe :southpark:

Korisnik kennann's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

ma solidan deff
    nice hof
    SpaMM vaNN DeviLL se vratio !!!

Uobičajeno

ma nako vojske malo malo
    http://img25.imageshack.us/img25/3257/5013ml8.gif

Irvin_tito
    Gost

Uobičajeno

Kakav je ovo hof lol slaboo vojskee skrozz na kojem je ovo serveru boga ti ???

ludifranjoo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Irvin_tito Pogledaj komentar
    Kakav je ovo hof lol slaboo vojskee skrozz na kojem je ovo serveru boga ti ???
    server 4,piše ti gore