Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13

Tema: Problem sa acc

kleba
    Gost

Angry Problem sa acc

ovo je kopija razgovora sa MH,a takodje sam sa adminom razgovarao i niko ne pomaze a ukraden mi je acc,usput dao sam oko 250 km na igru i niko nista

probaj stvar objasniti adminu igre ja ovako ne mogu puno pomoći
    floosh@travianteam.com

Zabranjeno je iznosenje sadrzaja poruke ucesnika u razgovoru bez njihove saglasnosti.
    Snjeskica
    Last edited by Jagoda; 12.02.09 at 21:49.

Banned
    Registrovan
    Apr 2008

Smile

Citat Citat od kleba Pogledaj komentar
    ovo je kopija razgovora sa MH,a takodje sam sa adminom razgovarao i niko ne pomaze a ukraden mi je acc,usput dao sam oko 250 km na igru i niko nista

probaj stvar objasniti adminu igre ja ovako ne mogu puno pomoći
    floosh@travianteam.com

moja greska priznajem ali nisam dao sifru nikome,nego sam kliknuo na neki link,i taj link otvara hotmail i kada sam ukucao mail i pass, samo je nestalo i od toga trenutka ja nemogu ni na acc, ni na mail

blokiran je account, mislim da vi na mail svoj dobijete link sa kojim potvrdite promjenu mail adrese,

kako ste samo mogli da predate sifru nekom no name

pa nikad nikom nikad ne trebate davat..ccc

Molba..
    Imao sam acc korisnickog imena kleba.
    Danas igrac travian.org mi je ukrao acc.
    Poslao mi je neki link za uplatu zlata i ja sam kliknuo i uzeo mi je i acc i mail.
    pokusao sam da promjenim password i proslo je ali opet nakon 5 min nisam se mogao ulogovati.
    Javio sam momcima iz svoje ally telefonom da me izbace iz ally i ako se ne vratim u igru za dan,da sruse sela,jer dzaba toliko zlato uplacivati uzalud.
    Pa ako mozes da mi vratis acc bio bih ti zahvalan
    Pa nisu nikakve greske sto si ti naivan

Banned
    Registrovan
    Jul 2008

Uobičajeno

svatko ovo mora proc da bi skonto fazon xD

zao mi je ja sam prosao ovo na losijem acc na koje nisam uplacivao gold xD

THE_rock
    Gost

Uobičajeno

i sta sad???

ako imas problema sa mh zali se flooshu...

a ovdje ti slabo ko moze pomoci....najvjerovatnije niko..

Korisnik thx's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

danas je meni taj lik travian.org na pp poslao da li sma zainteresiran da mi proda zlata i to 300 zlata za 5 eura

ja mislim da taj lik nesto muti po travianu bgm
    najozbiljnije:vik:
    :novine:

Uobičajeno

Citat Citat od thx Pogledaj komentar
    danas je meni taj lik travian.org na pp poslao da li sma zainteresiran da mi proda zlata i to 300 zlata za 5 eura

ja mislim da taj lik nesto muti po travianu bgm
    najozbiljnije:vik:
    na kojem je to serveru?

Uobičajeno

joj......zna se desiti....pocetnicima naravno
    na greskama se uci:einstein:

kleba
    Gost

Uobičajeno

na speedu je frajer meni je poslao link i posle moga klika na link taj lik vise ne postoji na serveru...znaci ukupno svega 10 minuta,a pass mu nisam dao ja nego je dobio preko linka vjerovatno moj pass i username......zalio sam se adminu i rekao je da nemoze pomoci nikako,cak sam mu rekao da pita adasnjeg igraca koliko je uplata na travian imao,jer ja imam sve uplate iz banke kod sebe.Opet mi je odgovorio da kao nemoze pomoci.........Ja sam na kraju rekao da je mi puno pomogao:confused:

Korisnik Jagoda's Avatar
    Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kleba Pogledaj komentar
    na speedu je frajer meni je poslao link i posle moga klika na link taj lik vise ne postoji na serveru...znaci ukupno svega 10 minuta,a pass mu nisam dao ja nego je dobio preko linka vjerovatno moj pass i username......zalio sam se adminu i rekao je da nemoze pomoci nikako,cak sam mu rekao da pita adasnjeg igraca koliko je uplata na travian imao,jer ja imam sve uplate iz banke kod sebe.Opet mi je odgovorio da kao nemoze pomoci.........Ja sam na kraju rekao da je mi puno pomogao:confused:
    Tvoja je greska sto si izgubio acc.
    Dobro je poznato da se sumnjivi linkovi ne otvaraju jer postoje ti linkovi (ne samo za travian) pomocu kojeg ti se otkriva lozinka tj kada kliknes na taj link, taj sto ti je poslao automatski dobija tvoj pass od nekog racuna, mail adresu itd. Pa zamisli koliko je na taj nacin izvedeno prevara sa platnim karticama. Isto tako vecina pocetnika ne ume da razlikuje pravog multihantera od laznjaka (posto neki useri od dosade prave nickove multihantera), pomocu kojeg ti trazi sifru acc-a itd. Pravi mh nema potrebe da ti trazi sifru jer on na tvoj acc moze da pristupi u svakom trenutku i moze sve da ti vidi u selu, prema tome ne treba mu sifra niti mail jer on vidi i mail pomocu kojeg si se registrovao na travian. Takodje pravi mh se nalaze uvek na kordinatama 0/0 i svaki put kada ti se obrati porukom njegov nick Multihanter je podvucen --> Multihanter Isto tako na forumu je postavljen tutorial pomocu kojeg mozete svi da provalite laznjake, pa odvojite malo vremena i prcitajte ako ste pocetnici u ovoj igrici da vam se ne bude desilo da zbog neznanja izgubite acc.