Stranica 1 od 9 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 87

Tema: Nestanak vojske

Korisnik SUb Zero's Avatar
    Registrovan
    Aug 2007

Uobičajeno Nestanak vojske

Cini se da je ovaj bug sve cesci i cesci.
    Zato evo malo pojasnjenja o tome:
    -kad primjetite da vam nedostaje vojske, i da vam se odnekuda nije vratila uradite sljedece
    1. pogledajte da vam nije zarobljena vojska
    2. pogledajte da vam nije unistena vojska
    3. najsigurniji nacin da se uvjerite da je ona tu negdje je da odete na mjesto okupljanja, a ako je i tamo nema u tom slucaju :
    - kontaktirajte MHa - korde 0/0, zato sto se svi problemi ovakvog tipa rijesavaju ingame.

Hvala!
    Vas Team .
    Last edited by SUb Zero; 13.09.07 at 11:55.
    nostalgija...

Korisnik SuleX's Avatar
    Registrovan
    Aug 2007

Uobičajeno

Da da, evo ja se javio mh-u i vojska je vracena, znaci nema varanja , samo se vrati koliko je i trebalo ! weeee

Korisnik Mr_Dadox's Avatar
    Registrovan
    Aug 2007

Talking Malo zaje**ncije!!!

Meni nestalo 5.000.000 vojnika... Bora mi....bili ljudi na kafi kod komsije, i nesatali!!!!

To su sigurno one prikaze ede majke!!!!

Rekli da ce se vratit...a nisu...sta cu ja sad?!?!

Valjami sjelo sad napravit...ince se sami nece vratit.....

(SPAM)
    Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo. - A. Izetbegovic

iTox
    Gost

Uobičajeno

to i je problem jer multihunter ne moze u svim slucajima utvrdit istinu.

Banned
    Registrovan
    Aug 2007

Uobičajeno

E sad svima kojima je "stvarno" nestala je vraćena, a svima koji su na sreću mislili zaradit malo vojske nije

iTox
    Gost

Uobičajeno

ja sam siguran da je takvih bilo vise nego onih kojima je stvarno nestala takvima treba skidat nivo zgrada

core
    Gost

Uobičajeno

igrao sam ogame speed 300x i onda sam 3x gubio flotu u vrijednosti par bilijardi resa i onda sam obrisao acc, sada je server pao
    uglavnom zna vojska nekada zalutati, nista strasno...
    travian je bez vecih bugova koliko sam mogao primjetiti...

pupe
    Gost

Unhappy

I meni se desilo kad sam prvi put napao gala a on mi pohvato 41 legioran, ja otiso na mjesto okupljanja da vidim imali sta jer sam vidio 1 pojacanje a fale mi 41 legionar ja otiso raspusti i od tada ih nisam nikada vidio :spam:

Gizmo
    Gost

Uobičajeno Eh pa sta ces!

Eh pa ako ti je upalo u zamke a ti kada si poslo vojsku ako si klikno pljacka nemoze se kod pljacke osloboditi i to sto vi kazete raspustio ih nije tacno ubijo mu je vojsku pitate se kako pa vako tako i ja radim na drugom akauntu napravite glavnu zgradu na stepen 10 i tada mozete rusit zgrade i kada uhvatite vojsku vi srusite zamke i onda ce sve se pobit zao mi je tako i ja radim ko me napadne jednom je cova poslo mi svu vojsku i ja imo 200 zamki a poslo mi 325 ali pljacka je bila i ubadne 200 i ja srusim zamke i poslije mi cova davo 3000 svega da mu je oslobodim ali ja nisam imo pa nisam mogo hehehehe

Korisnik Divljak's Avatar
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Gizmo Pogledaj komentar
    Eh pa ako ti je upalo u zamke a ti kada si poslo vojsku ako si klikno pljacka nemoze se kod pljacke osloboditi i to sto vi kazete raspustio ih nije tacno ubijo mu je vojsku pitate se kako pa vako tako i ja radim na drugom akauntu napravite glavnu zgradu na stepen 10 i tada mozete rusit zgrade i kada uhvatite vojsku vi srusite zamke i onda ce sve se pobit zao mi je tako i ja radim ko me napadne jednom je cova poslo mi svu vojsku i ja imo 200 zamki a poslo mi 325 ali pljacka je bila i ubadne 200 i ja srusim zamke i poslije mi cova davo 3000 svega da mu je oslobodim ali ja nisam imo pa nisam mogo hehehehe
    Ovaj dio bi za MH da izdvojim posebno:lol2: "tako i ja radim na drugom akauntu"
    Obratiti posebno paznju na ovo naznaceno crvenim slovima
    Pffff koje ste vi tuzibabeeeee!!!

Sig made by masanca

moja mala je opasna...kada dodje na .ba , moja mala je opasna kada je mjesec mlad, ona daje banove i spama bez mjere, moja mala je opasna al voli samo meneee...posveceno Lini :hugg:

Sve napisano crvenom bojom se smatra sluzbenom radnjom MULTIHUNTERA!!!