Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 29

Tema: Napad: svabo [Mudonje] vs. Trtmrtsmrt [NO_NAME]

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od HolY psychophysical parallelism Pogledaj komentar
    1. Previse glup napad zato sto je rusio zitna polja kao sto je gore covek rekao ... i ubuduce kad oce da rusis WW rusi ga bar na 95 lvl
    2. Dosta slab off za ovo doba baxa kako bi rekli nasi stari ...

Aj uzdravlje
    1. na 95 levelu sa ovim offom bi ostao na zidu i ne bi srusio nista, pogotovo sam kad ide, covjek je vjerovatno gadjao dva ista cilja ali su kate opalile same kad nije bilo onog sto je ciljano........

2. ako na tom akauntu ne igra neka gejevska zajednica goldera koji pate od nesanice pa je ljece travianom i uz to imaju i par akaunta, nego jedan covjek koji ne kupuje zlato i ne vara sa par akaunta, i jos je ratovao dok je server trajao, iscejfio se sto bi se reklo igrajuci, na kraju uspije i porusiti nesto u ww koje je mozda "lazno", nebitno, opet svaka cast od mene.............inace slab off pogotovo za ww
    Jednom hajduk vazda hajduk.........Speed nick:Hajduk Veljko

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Haha pa znam da bi ostao na zidu ... ja sam reko na 95+ lvl da sledeci put rusi ... a kolko ce offa da ima to je njegova zelja ... a sad posto je ono uradio , svi ljudi ga pljuju ... jer niko ne shvata poentu zasto je on sad napao ... kao dosadilo mu je da igra ... a lepo je covek po imenu ABAR reko gore ceo server se skrivao u NO NAME ... :zube:

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2009

Uobičajeno

Vidim pitare vas je bas ****** ... dzabe si puko pola offa na te natare , ko da cete nesto da uradite sa tim deffom sto imate tamo ... a da i kolko vidim Pitare gubi vojsku samo tako ... pljackaju ga on napada pa izgubi i tako ... :hitna:
    cilj je ucestvovat nije cilj pobjedit :alkohol:

zabava broj 1 offa mi nije zao jer ne podnosim NO NAME
    Last edited by MOD_firecube; 02.12.09 at 01:31.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Hahahahaha pa kog ti zezas prijatelju ... kako ne podnosis kad si se slagao sa NO NAME ceo server i sad ste kao vi "Skupili jajasca" i ajde njih 20 da odu iz NO NAME ... i da se prave face... ne pricaj price za malu decu ... pokazali ste vas off ... sad cemo mi nas ... pa da procenimo ko ima veca "****":goodpost:
    Last edited by MOD_firecube; 02.12.09 at 01:31.

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

svi su face i nazovi ' offeri ' tek kad su savezi zauzeti ww-ima...pa gde ste bili kad ste trebali da se pokazete i da opravdate naziv saveza, a ne sad na kraju...ccc.....i vi sebe nazivate ' 'MUDONJE'.....:razmislja:

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Hahahahaha pa kog ti zezas prijatelju ... kako ne podnosis kad si se slagao sa NO NAME ceo server i sad ste kao vi "Skupili jajasca" i ajde njih 20 da odu iz NO NAME ... i da se prave face... ne pricaj price za malu decu ... pokazali ste vas off ... sad cemo mi nas ... pa da procenimo ko ima veca "****":goodpost:
    necemo mi pokazati off na njihovom WW imaju nesto sitno deffa al zato se svaki dan smanjiva jer gube deff sela izgleda neznaju kad se uzme selo da vojska nestane )
    onda ce netko uletit s sitnim sporednim offom i srusit WW )

pozz za raju
    Faca-XxX
    Last edited by MOD_firecube; 02.12.09 at 01:32.

Banned
    Registrovan
    Mar 2009

Uobičajeno svabo i njegov off

Citat Citat od *Kozarcan* Pogledaj komentar
    necemo mi pokazati off na njihovom WW imaju nesto sitno deffa al zato se svaki dan smanjiva jer gube deff sela izgleda neznaju kad se uzme selo da vojska nestane )
    onda ce netko uletit s sitnim sporednim offom i srusit WW )

pozz za raju
    Faca-XxX
    sta bolan pricas svabo kakv ti je to off kao da si samo lijevom rukom kliktao po tastaturi i usput se krio iza imena NO NAME

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ITALO Pogledaj komentar
    sta bolan pricas svabo kakv ti je to off kao da si samo lijevom rukom kliktao po tastaturi i usput se krio iza imena NO NAME
    ccc svima moramo posebno objasnjavat mi nismo imali nista protiv NO NAME uzeli smo selo i htjeli gradit ww i pomagat NO NAME i sve bi drugacije zavrsilo ali ja sam ocistio selo ako zate koliko ima vojske u natarskom selu tako da mi je pola offa poginulo

i pokusali smo se dogovorit sa ALLI-em da to radimo bez napadanja ali doticni je naredio da se kataju nasa sela Bosko Buha inace moj prijatelj bio na pocetku servera katao je pogresno selo nazalost a mi smo morali poslati napad jer se vojska izgubi kad se selo uzme pa da nebi off propao poslali smo na njih jer su sami to zeljeli

nemojte smarat glupim komentarima pozz :zube:

Korisnik abar's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od c0ntra Pogledaj komentar
    ccc svima moramo posebno objasnjavat mi nismo imali nista protiv NO NAME uzeli smo selo i htjeli gradit ww i pomagat NO NAME i sve bi drugacije zavrsilo ali ja sam ocistio selo ako zate koliko ima vojske u natarskom selu tako da mi je pola offa poginulo

i pokusali smo se dogovorit sa ALLI-em da to radimo bez napadanja ali doticni je naredio da se kataju nasa sela Bosko Buha inace moj prijatelj bio na pocetku servera katao je pogresno selo nazalost a mi smo morali poslati napad jer se vojska izgubi kad se selo uzme pa da nebi off propao poslali smo na njih jer su sami to zeljeli

nemojte smarat glupim komentarima pozz :zube:
    Haj bogati miloga najprije se dogovori sam sa sobom što je prije bilo???koka ili jaje, pa kad to središ onda sredi dojmove...pa poslije toga si napravi kocept što je umjetnik htio reći...pa poslije toga sve lijepo isškrabaj na papir....e kad sve to napraviš onda pokušaj lijepo složiti tekst i postaj tako da te svi razumiju....
    ..................... Ja ti opet velim da ste mala zločesta dječica koja se naljutila i sakrili se u kut pa sad iz kuta eto malo kakite a malo piškite da parafarziram jednog političara koji isto se naljuti pa ode sa malo vitra..sve u svemu vi ste ..Kako rekoste MUDONJE.eh kad bi se zezali....mudonje ste otavili u NO NAME a vi ste EVNUSI
    Last edited by abar; 01.12.09 at 22:15.

Korisnik gogecijala's Avatar
    Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Uh....ovde je bilo gusto,malo vise offa da je bilo otislo bi sve u PM al dobro,sta je tu je.
    Bezveze mi ispalo ovo od "no name" mogli ste zajedno napraviti "********" na nekom WW-u :biggrin:
    Last edited by MOD_firecube; 02.12.09 at 01:33.