Stranica 2 od 98 PrvaPrva 12341252 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 974

Tema: WW

Korisnik bizmark's Avatar
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od _WOLLF_ Pogledaj komentar
    po meni svi imaju jednake sanse da sagrade ww..
    jer ne postoji neka alijansa koja posjeduje veliku nadmoc..

sk je mozda najvise pokazo do sada, ali siguran sam da postoji dosta offova koji se cuvaju za ww..
    sk posjeduje poseban gradjevinski art , ali nesto slicno su posjedovali i oni iz TTABAsa na baxu, pa im nije donijelo nesto posebno..

sve u svemu ocekuje nas veoma zanimljivo finale ovog servera..
    molio bi bez puno spama u ovoj temi..
    kako vidim moderatori su nam odlucili dati sansu.
    pa ajdi da iskoristimo..

pozz za sve a posebno za TT D :hugg::hugg:

P.S. u široj sam konkurenciji da gradim ww u TT-u ...:wutra:
    nije im art donio nista posebno jer ga nisu znali cuvati, jedan off od 100k je probio deff i art je bio preuzet, a jesi vidio kako smo ga mi pametno iskoristili kad smo ga dali sucidialu i stavili 12 mill deffa, nisu zida mogli da okrznu

sto se tice ovoga sr najvise sansi dajem sk-bih tt kolaciji, prvenstveno zbog toga jer mislim da sk ima najbolju organizaciju unutar aly, takodjer imaju nekoliko finih offova koji za 3 mjeseca mogu postati jos veci i bih tt koji sigurno imaju dosta deffa jer nije se puno igraca na njih lijepilo kao i jako puno offova jer imaju fine artova

koalicija bad bnk dm, jel vjerujem da ce dm graditi ww koji ce uci u jednu zajednicku aly, ima takodjer fini sansi za uzimanje sr, sad je sve do taktike

mislim da ce na kraju obadvije strane imate podjednak broj offova ali da ce deff na ovom sr presuditi ko ga bude vise skupio uzet ce sr
    Ljubi brko - ba2

Korisnik soe's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

apelujem na sve vodje vodecih alijansi ovog selvera, da se ujedine i ucine ono sto vjerovatno niko do sada nije nigdje uradio - unistio gg od natara!!! ... e to bi bilo kulj :biggrin:

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Pa koliki deff je tamo nagomilan? U stvari, da li je uopste moguce da se GG natarski unisti?

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

ja sam malo guglao o tome, i pronasao sam da oni cak imaju i zamke u svom GG ..
    neki tip je napao, i sav off mu je bio zarobljen..
    tako da je morao moliti admina da mu ga oslobodi.. :funny::funny:

Banned
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od _WOLLF_ Pogledaj komentar
    ja sam malo guglao o tome, i pronasao sam da oni cak imaju i zamke u svom GG ..
    neki tip je napao, i sav off mu je bio zarobljen..
    tako da je morao moliti admina da mu ga oslobodi.. :funny::funny:

nisi guglao nego je to bilo na baxu

i tako je. . . natari imaju mnooogoooo zamki i po recima floosha treba sva vojska servera da bi se oslobodila vojska iz tih zamki. . . a deffa koliko ima u gg natara nzm

Korisnik cecen's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

Natari veoma fino negdje polovinom servera sam obecao da cu doci sa dolaskom natara pa evo to obecanje sam i ispunijo dosao sam i idemo sada da pokazemo ko je najaci i ko ima najvise volje snage i zivaca takodje ofa i defa da vidimo ko ce na kraju da uzme.

Nadam se samo da ce ovoga puta SK pored svoje superiornosti i sve sile i snage dokazati da ima i znanja za taj poslednji klik:vik::vik::vik:

Korisnik soe's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

pa valjda nema zamki i deff-a za citav server...a i ako ima opet bi ostalo upamceno!!! :biggrin:

ako pak vodje odluce da se kao pakashi ogluse na ovu ideju i krenu graditi ww, moja prognoza je da komunisti nemaju saMse. mislim da je cia ili tako neka agencija ucinila svoje i kvalitetno razdrmala temelje ove ally...mislim kud dalje od obustave rata :biggrin:

ni kreveti nisu bas neki favoriti...jbg.njima strategiju razvija damir...jel treba dalje :biggrin:

i tako ispade da su najveci favoriti za osvajanje ovi grahovi tetovci. nije da su nesto kvalitetni, nego im trenutno tanka konkurencija :biggrin: nema sad na selveru uws-a i velikih stratega odatle da ih razbiju ko zvechku!!! :biggrin:

mogli bi doduse nesto uciniti i ovi koalicionari DE-REM-ČUNE...mozda ih pederski lobi, koji je ovdje izgleda najjaci, pogura za neogranicene kolicine zlata i cega li vec :biggrin:

eto toliko od mene za sad :biggrin:

Banned
    Registrovan
    Aug 2007

Uobičajeno

Joj što vas volim Uvijek mi uljepšate dan. :tnx:

:lovelinux:

Ban skinut.

Uobičajeno

E sada ce tek poceti biti zanimljivi(ponovo)na ovom serveru,ko,sa kim?To vec znamo...Ali ko ce pobjediti,prognoze?

Ja licno mislim da ce to biti SK,jer mi u ovom trenutku izgledaju najorganizovaniji i najjaci na serveru...

Korisnik BetOn_Sa's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Prvo WW selo oteto!
    Čestitke BNK alijansi na osvajanju prvog WW sela.

B.N.K. WW
    (-78|-93)
    Pleme: Gali
    Alijansa: BNK 3&4
    Vlasnik: ana
    Stanovnici: 207

P.S. jeli ana samo privremeno nosilac WW-a ili će do kraja ona klikati do kraja, znate zbog čega pitam

Pravila Postanja