Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 14

Tema: Travian turnir

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2009

Uobičajeno Travian turnir

Evo po prvi put se uvodi travian prvenstvo

http://forum.travian.com/showthread.php?t=137684

Kako sam saznao da nasa domena nema dovoljno igraca da se kvalifikacije uvedu i kod nas, postoje neki prijedlozi da se napravi zajednicki server za hr, ba i rs domenu da bi se svabama ovo isplatilo :predaja:

ovdje imaju neke ideje:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=48942

pa eto sta vi mislite o tom, meni je ideja super i mislim da bi povukla nazad mnoge dobre igrace koji sve vise i vise odustaju od traviana

:fre:

Gyan
    Gost

Uobičajeno

Ideja je zaista odlicna.Samo bi se trebala napraviti neka ravnoteza igraca na serveru.Da se zna koje koorde zauzima koji narod ili nesto slicno.Mozda da ubacimo i Slovence.Trebalo bi malo razraditi izmedju floosheva pa onda otvoriti server,po mogucnosti non gold server.

Korisnik orlando's Avatar
    Registrovan
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Gyan Pogledaj komentar
    Ideja je zaista odlicna.Samo bi se trebala napraviti neka ravnoteza igraca na serveru.Da se zna koje koorde zauzima koji narod ili nesto slicno.Mozda da ubacimo i Slovence.Trebalo bi malo razraditi izmedju floosheva pa onda otvoriti server,po mogucnosti non gold server.
    eeee,ako bi uveli slovence,znaš kakav im je jezik,to je miješanje njemačkog,hrvatsko,engleskog....jbt
    bio sam tamo,to je nevjerojatno
    a pročitao sam u vezi ovoga da su admini drugih travian servera reki da je ideja dobra samo da zbog jezika šteka

Gyan
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od orlando Pogledaj komentar
    eeee,ako bi uveli slovence,znaš kakav im je jezik,to je miješanje njemačkog,hrvatsko,engleskog....jbt
    bio sam tamo,to je nevjerojatno
    a pročitao sam u vezi ovoga da su admini drugih travian servera reki da je ideja dobra samo da zbog jezika šteka
    Da,da u pravu si.Opet ako bi uveli samo Engleski,pola raje nezna taj jezik.Najbolje je da bude samo BiH ,RS,HR. Ko bi to osvojio pokazao bi da je zaista najbolji.

Korisnik orlando's Avatar
    Registrovan
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Gyan Pogledaj komentar
    Da,da u pravu si.Opet ako bi uveli samo Engleski,pola raje nezna taj jezik.Najbolje je da bude samo BiH ,RS,HR. Ko bi to osvojio pokazao bi da je zaista najbolji.
    da,ali dalje ide najboljih 1000 gala,teuta i rimljana

Uobičajeno

jedino kad bi se admini dogovorili da svako,prevodi za svoju drzavu,RS-HR-BA,tekst u igri ,ili da koriste sadasnje prevode i naprave izbornik ZASTAVA RS-A,BA,HR-A,i kada se klikne npr.na rs bude cirilica,na hr hrvatski jezik a ba nas
    Web designer - Programming - HTML - PHP - vBulletin - Joomla - Wordpress

Gyan
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od C.Ronaldo 9 Pogledaj komentar
    odlicno bi bilo ukljuciti i slovence imaju dosta igraca ali niko gotov ne zna RAZBIRAT SLOVENSKI :predaja:
    Ako bi se ukljucio i Slovenski onda bi trebalo uvesti neki neutralni jezik.Mada oni dosta zaostaju u igri za nama,tj nemaju dovoljno doticaja sa nasom igrom.

Banned
    Registrovan
    Aug 2007

Uobičajeno

Trenutno radim na tome da nagovorim vlasnike da za kvalifikacije ubace i jedan balkanski server, gdje bi npr. po najbolih 200 ili 300 teuta, rimljana i gala se kvalifikovalo za europski server i tu se borili medju najboljim... nemozemo dobiti za svaku domenu pojedinacni jer nemamo dovoljno igrača, tako da pokusavamo srediti barem jedan zajednički.

Uobičajeno

Jel bi se onda gold mogo koristit na tim serverima gdje bi se to igralo,jer bilo bi preglupo neko ne moze kupiti neko moze i ovaj sto moze on bude bolji.

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2010

Uobičajeno

a kad bi bio taj server kada bi to trebalo poceti?